Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi Geceler 🌙

10 Temmuz Menü ve Spor Bildirimi

11.30 Peynirli tost, 1 domates, 1 elma

18.30 4 yk kabak yoğurtlaması (fırında pişirdim), 3 yk kısır, 1 domates, 1 salatalık, 2 gün kurusu kayısı

2,5 litre su

8190 adım 🏃🏼‍♀️ Dutt Dutt 💕

5 km bisiklet sürme Chocolita Chocolita 💕
IMG_2198.jpeg

IMG_2197.jpeg

10 Temmuz Menü
Sabah
1 dilim beyaz peynir
1 dilim kaşar peyniri
domates- salatalık
Zeytin 4-5 tane
2 tane restoranlarda olan minik baget kepekli ekmeklerden

Ara
Noutos yarım paket
2-3 tane züber lokma (sayıdan emin olamadım)

Akşam
2 minik kabak dolma
Yoğurt

Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Adımlarım beyaz olan dışarıda yürüdüklerim saatimi takmamıştım. Siyahlı olan evdeki.

Eklentiler

• unnamed (13).jpg
    unnamed (13).jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 11
  • unnamed (14).jpg
    unnamed (14).jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 13
Bu arada arkadaşlar, 2 hafta üst üste kilo veren arkadaşların 200 kalori ödül hakki olur. Herkes kendi takibini yapıp bana haber versin. Çünkü ben unutuyorum

O zaman benim 7000 cezamdan uyarı almama gerek kalmıyor dimi :)) 2 haftadır eksideyim:) yediğim diyet dışı 130 kalori yapıyordu buzlu tatlı işte :)

Selamlar
Diyete adapte olmaya basladigimi hissediyorum. Sanirim bu sefer hedefime ulasana kadar durmak yok

Sabah
2 yumurtali menemen
1 dlm ekmek

Ogle
Patatesli taze fasulye 4 kasik
Pilav 4 kasik

Aksam
Tavuk baget
Yarim dilim ekmek
Salata

100 kalorilik tahilli bar

23 + 23 dk bisiklet

Eklentiler

• IMG_7567.jpeg
    IMG_7567.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar selam :KK200: Regl haftama giriş yaptım takvime göre bir hafta sonra oluyorum lakin benim krizler bir hafta önceden başlıyor. Malesef o dönemler yogun karbonhidrat istiyor canım ama tatlı değil pilav makarna patates cips türevi glisemik indeksi yüksek deli karbonhidratlar :KK70: o yüzden bu hafta bir nebze karbonhidrat tüketimimi artırmaya karar verdim ki ilk gördüğüm pilava veya dolmaya atlamayayım. Sabah 1 bucuk yemek kaşığı yulaf yarım muzdan ve birkaç cevizden yulaf lapamı yedim+ birkaç dilim füme. Ara öğün 5 ceviz öğle yemeğim köfte ve karabugdaylı marul salatası +1 dilim beyaz ekmek. Karbonhidratı yogun tuttugum için günü saat 3 de kapatıyorum . Bundan sonrası su ve maden suyu şekersiz kahve vs devam eder. Bol eksiler:KK72:

X