Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Dutt Dutt adım sayım bu kadar oldu. Okullar açılsa 10.000 ler havada uçuşacak ama çocukla yürüyemiyorum
Dur daha yeni kapandı canım :cool::KK70:
İyi akşamlar kizlar 🧡
Ben yarindan itibaren 3 günlük bir tatile çıkıyorum. Bir değişiklik olmazsa pazartesi akşamı dönüyorum. Bu süre içinde topiğe bakamayacagim
Dutt Dutt ben yokken menüleri kontrol edebilir misin canım? Diyet dışı var mı, varsa ertesi gün cezaların yapılmış olmasi gerekiyor. Edemezsen de sorun yok gelince toplu bir kontrol yapmış olurum sıkıntı olmaz

Olur da dönüşüm salı akşamına kalırsa, yine aynı sekilde yıldız savaşçıları tartıları özelden göndermeyi unutmasın. İlk sayfada yıldız savaşçıları yazar, hatırlatmış olayim. Kontrolleri Güncellemeleri dönünce hallederim 🤗
iyi tatiller canım 💕

Kızlar selam :KK200: Regl haftama giriş yaptım takvime göre bir hafta sonra oluyorum lakin benim krizler bir hafta önceden başlıyor. Malesef o dönemler yogun karbonhidrat istiyor canım ama tatlı değil pilav makarna patates cips türevi glisemik indeksi yüksek deli karbonhidratlar :KK70: o yüzden bu hafta bir nebze karbonhidrat tüketimimi artırmaya karar verdim ki ilk gördüğüm pilava veya dolmaya atlamayayım. Sabah 1 bucuk yemek kaşığı yulaf yarım muzdan ve birkaç cevizden yulaf lapamı yedim+ birkaç dilim füme. Ara öğün 5 ceviz öğle yemeğim köfte ve karabugdaylı marul salatası +1 dilim beyaz ekmek. Karbonhidratı yogun tuttugum için günü saat 3 de kapatıyorum . Bundan sonrası su ve maden suyu şekersiz kahve vs devam eder. Bol eksiler:KK72:
Afiyet olsun 🌸 Menüye sadık kalındı mı? Menüleri akşam gondersek olur mu canım

Dedi menü göndermeyen yöneticiyyy

Sabah 1 dilim karpuz yarım dilim peynir 4 zeytin 1 yumurta

Akşam çorba
Bir kase yoğurt

Bütün bu kaloriyi bavul hazırlarken yaktım. Ütü yap onu yıka onu kaldır. Sabahtan yapsam ne olurdu sanki
Dutt Dutt adımım az

Eklentiler

• IMG_20240711_232631.jpg
    IMG_20240711_232631.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 19
İyi akşamlar bugün hiç dikkat edemedim
Sabah bı dilim tost zeytin peynir
Öğlen bı dilim susamlı ekmek
Türk kahvesi
Karpuz
Akşam kendi yaptigimiz sucuklu yumurta ve kuru kıyma salatalık biber bı dilim ekmek kayısı
Suyumu ictim
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-12-21-16-05-103_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-12-21-16-05-103_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 10
X