Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Geçmiş olsun

500 gram gitti daha çok giderdi aslında ama regl olmak üzereyim biraz sis hissediyorum. Yine buna da Şükür
Yuzdem -0,611

Geçmiş mesajları okuyamadım kızlar. Çocukla ilgileniyorum dün dediğim gibi ayağı kötü oldu. Gelince güncellemeleri bildirimleri yapicam. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_20240709_120551.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 13
Çok çok geçmiş olsun

Gecmis olsun

Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar diliyorum. Oğlunun sağlığı iyi mi şimdi? Chocolita dilerim kırık durumu yoktur.

Regl 3. Gün zaten ödem olur canım. Regl de biraz başa vurmuş bir krizlerle günde yemişsin. Gitme taraftariyim derken niye gidiyorsun bunun için. Egzersiz cezası gelecek tabi ama sen ne adimlar attın. Olmuş bir kere yola devam.
İçimden gelmiyor devam edemiyorum dersen anlarım ama

bbeeyyzzaam üzülerek söylemem gerekiyor ki 3. Uyariyla liste dışı oldun. Topigi takip ediyor musun bilemiyorum ama çok etiket yaptım alintiladim. Diyet dışı beslendigin gün 10.000 atacağını yazmistin. O günün ekran görüntüsü gelir diye bu bildirimi bekledim. 2. Uyarıda olduğunu sana haber verdim. Ama alıntıları görmedin sanırım. Menü bildirimi de hep düzensiz oldu biliyorsun.

Özel durumlar olabilir. Ama hep söylediğim gibi, işleriniz olup bildirim yapamayacak durumda olursanız izin alın. Yoksa kurallar geçerlidir. Güzel kilo veriyorsun. İstikrarli olduğunu düşünüyorum. İnşallah hedefine ulaşırsın

Kili 59 hedef kilo 57
Katılmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Boy bilgisi de alayım. İlk sayfayi okudunuz değil mi?

cimbomlukiz tartı gelmiş ama sen ve hln09 dan bugün tartı beklemiyordum. Çünkü dün başlangıç yaptınız. 1 gün için gayet güzel bir eksi de olsa eğer listeye alırsam 1. Hafta sonucu olacak. 4. Hafta bittiğinde aylık sonuca bakılacak. Yani 3 haftalık sonuçla aylık sonuç yaptırımı gelebilir. Tamam dersen bunu kabul edeyim

Bu arada şükür miraçin ayaginda kirik yokmuş. Ama çatlak var sanırım ona da merhem vermedi. Buz koyup dinlenmesi gerekiyormuş. Çok yoruldum bugün kızlar. Hava da çok sıcaktı. Oradan oraya kosturdum. Kafam hic yerinde değil. Duş aldım çıktım şimdi yavaş yavaş düzenlemeleri yapıyorum

Grubu etkilemiş olmayayım haftaya daha güzel eksiyle geleceğime inanıyorum

Evet okudum.boy 159.

9 Temmuz Yıldız Savaşları

Tank Girl yıldızı Sismaniye
Elektra Natchios yıldızı Tante Rosa Denise le karşı karşıya geldi!
Ve kazanaaaannn -1.990 yüzdeyle Sismaniye oldu Harikasın
Bu arada artık aynı takimdasiniz. Uğur getirsin

Bombala kızım

Diğer tarafta Black Canary yıldızı nnurc
Süper Girl yıldızı I Ilkaskimm la karşı karşıya geldi!
Ve kazanaaaannnn -1.131 yüzdeyle nnurc oldu yine çok iyi

Belli ki Canary geçen haftayi unutmamış
İntikam için nnurc la sahalarda

1'incilerimiz
nnurc Sismaniye
2 gün geçerli dokunulmazlık (menü, egzersiz bildiriminden muaf)
500 kalori ödül
Varsa cezaniz silindi

2'incilerimiz
Tante Rosa Denise I Ilkaskimm
300 kalori ödül (dikkat)

Hepinizi tebrik ederim

Merhabalar bir sonraki tartı günü ne zaman beni en yakın zamana alabilirsiniz . Pazartesi de atabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…