Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

1. Olan grup toplam -4.046 yüzdeyle
Black Canary

Grup üyelerini tebrik ediyorum muhteşem yüzdeler
nnurc Dutt esmusumm 1 günlük ceza indiriminiz var. Grubunuz haftaya tekrar 1. Olursa uyarısı olanların 1 uyarısı silinecek

Kaybeden Grup Tank Girl grup üyelerinin
Chocolita Pandora27 1 günlük kanıtlı egzersiz cezası var
30 dk kardiyo
10.000 adım
Veya 45 dk Leslie 'den birini tercih edebilirsiniz
Yarın akşama kadar tamamlanmasi gerekiyor​

Son düzenleme:
Kaptanım Bi yere gitmiyom cezamı vermesin çekeyim anlamında dedim ödemin dibine vurmuşum allahkm kaymış yamulmusum nasıl yediğimi ben bilirim benim 1 haftalık bir cezaya tabi olmam lazim aciman bana Bu hafta

Allahını seven bana 1 hafta boyu versin şu cezayı bak valla pis dağıttım toplamam lazım bu regl çok berbat geçiyor

09 temmuz menü bildirimi

Sabah elma sirkeli su, sade kahve
Kahvaltı 12.30 yulaf lapası (3 yk yulaf, süt, kakao, tarçın, 1 avuç içi kadar kuru üzüm, 10 çiğ badem)

Öğlen 15.00 4 yk bulgur pilavı, marul salatası

Akşam 19.00 fırında 5 köfte, 1 orta boy kadar patates, 1 dilim soğan 3 yk yoğurt içine pul biber nane

Detoks suyuyla (yeşilçay,kirazsapı,kayısı çayı, maden suyu,limon)toplam 3 lt su

20 dk ergin kırbaç dün eklediğim video

benim yüzde 1.199 yalnız golü hakemden dönmüş takim gibi sevinmeyeyim bos yere bir de

Menü çok güzel afiyet olsun

16 Temmuz Yıldız Savaşçıları belirlendi

Tank Girl yıldızı Chocolita
Elektra Natchios yıldızı Sismaniye 'ye karşı

Black Canary yıldızı esmusumm
Süper Girl yıldızı I Ilkaskimm a karşı

Yine mi güzeliz yine mi çiçek

esmusumm izin alan arkadaşlar oldukça yuzdelerde haksızlık olmaması için gruplarda değişiklik oluyor. Sayıları esitlemeye çalışıyorum. Şu an yeni durumda Süper Girl de yani rakibinle aynı gruba geçmiş olsan da, bu önümüzdeki hafta geçerli olacak. Yani görünce kafan karismasin. Şu an Canary'i temsil ediyorsun

Gelelim en sevdiğim bölümee
Uyarı temizliği

I Ilkaskimm 2 uyarın vardı, grup yıldızı olduğun için 1 uyarı silindi
Sismaniye bizimde 1 uyarımız varmış, artık yok

Ben bu mesajda etiketlenmiş görünüyorum ama nedenini anlayamadım

Birde benim cezam var mı

Aylık sonuçlarda sadece ben varım bu hafta -3.25 vermişim
Haftalık sonuçta yiitee Pandora27 Tante Rosa Denise + geldiğiniz için 3 gün kanıtlı egzersiz bekliyorum. Salıya kadar kendi belirlediğiniz 3 gün olabilir

Canınızı sıkmayın. Burada hepimizin + döndüğü günler oldu. Regl, tatil etkiledi farkindayim. Hallolur, hep halloldu. Siz çok güzel kilolar verdiniz. İlk sayfada yıldızlardan eksik olmadınız

İyi akşamlar
Sabah 2 dilim susamlı ekmek
Salatalık domates zeytin peynir
Öğlen patates salatası 6 adet yaprak sarma bı küçük kase makarna bı dilim de hamurisi
Akşam yok
Yeşilçay içtim az evvel
Suyumu ictim

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-20-34-49-447_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 11
Evet okudum.boy 159.
Bu akşam ekliyorum sizi de
Hoş geldiniz
Allahını seven bana 1 hafta boyu versin şu cezayı bak valla pis dağıttım toplamam lazım bu regl çok berbat geçiyor
Dut her gün bekliyor ama senin kesin beklenilen 4 gün cezan var pandoracim. 3 gün tartı cezası 1 günde gruptan geldi
benim yüzde 1.199 yalnız golü hakemden dönmüş takim gibi sevinmeyeyim bos yere bir de
Onu yanlış yazmışım ama grup yuzdelerinde hesabım doğru canım. 1. Olarakta sonuç değişmiyor yine 1. Sin

İyi akşamlar
Sabah 2 dilim susamlı ekmek
Salatalık domates zeytin peynir
Öğlen patates salatası 6 adet yaprak sarma bı küçük kase makarna bı dilim de hamurisi
Akşam yok
Yeşilçay içtim az evvel
Suyumu ictim
Etiketlemeyi unutmusum Chocolita Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-20-34-49-447_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 11
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…