Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

1. Olan grup toplam -4.046 yüzdeyle
Black Canary
🔥
IMG_20240709_190150.jpg

Grup üyelerini tebrik ediyorum 👏 muhteşem yüzdeler
nnurc nnurc Dutt Dutt esmusumm esmusumm 1 günlük ceza indiriminiz var. Grubunuz haftaya tekrar 1. Olursa uyarısı olanların 1 uyarısı silinecek

Kaybeden Grup Tank Girl grup üyelerinin
Chocolita Chocolita Pandora27 Pandora27 1 günlük kanıtlı egzersiz cezası var
30 dk kardiyo
10.000 adım
Veya 45 dk Leslie 'den birini tercih edebilirsiniz
Yarın akşama kadar tamamlanmasi gerekiyor​

Son düzenleme:
Regl 3. Gün zaten ödem olur canım. Regl de biraz başa vurmuş bir krizlerle günde yemişsin. Gitme taraftariyim derken niye gidiyorsun bunun için. Egzersiz cezası gelecek tabi ama sen ne adimlar attın. Olmuş bir kere yola devam.
İçimden gelmiyor devam edemiyorum dersen anlarım ama

@bbeeyyzzaam üzülerek söylemem gerekiyor ki 3. Uyariyla liste dışı oldun. Topigi takip ediyor musun bilemiyorum ama çok etiket yaptım alintiladim. Diyet dışı beslendigin gün 10.000 atacağını yazmistin. O günün ekran görüntüsü gelir diye bu bildirimi bekledim. 2. Uyarıda olduğunu sana haber verdim. Ama alıntıları görmedin sanırım. Menü bildirimi de hep düzensiz oldu biliyorsun.

Özel durumlar olabilir. Ama hep söylediğim gibi, işleriniz olup bildirim yapamayacak durumda olursanız izin alın. Yoksa kurallar geçerlidir. Güzel kilo veriyorsun. İstikrarli olduğunu düşünüyorum. İnşallah hedefine ulaşırsın ❤️

Katılmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Boy bilgisi de alayım. İlk sayfayi okudunuz değil mi?
Kaptanım Bi yere gitmiyom cezamı vermesin çekeyim anlamında dedim ödemin dibine vurmuşum allahkm kaymış yamulmusum nasıl yediğimi ben bilirim benim 1 haftalık bir cezaya tabi olmam lazim aciman bana Bu hafta 😮‍💨

Black Canary
🔥
Eki Görüntüle 3449722

nnurc nnurc Dutt Dutt esmusumm esmusumm 1 günlük ceza indiriminiz var. Grubunuz haftaya tekrar 1. Olursa uyarısı olanların 1 uyarısı silinecek

30 dk kardiyo
10.000 adım
Allahını seven bana 1 hafta boyu versin şu cezayı bak valla pis dağıttım toplamam lazım bu regl çok berbat geçiyor

09 temmuz menü bildirimi

Sabah elma sirkeli su, sade kahve
Kahvaltı 12.30 yulaf lapası (3 yk yulaf, süt, kakao, tarçın, 1 avuç içi kadar kuru üzüm, 10 çiğ badem)

Öğlen 15.00 4 yk bulgur pilavı, marul salatası

Akşam 19.00 fırında 5 köfte, 1 orta boy kadar patates, 1 dilim soğan 3 yk yoğurt içine pul biber nane

Detoks suyuyla (yeşilçay,kirazsapı,kayısı çayı, maden suyu,limon)toplam 3 lt su

20 dk ergin kırbaç dün eklediğim video

💥 9 Temmuz Yıldız Savaşları 💥

Tank Girl yıldızı Sismaniye Sismaniye
Elektra Natchios yıldızı Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise le karşı karşıya geldi! ⚔️
Ve kazanaaaannn -1.990 yüzdeyle Sismaniye Sismaniye oldu 🔥🔥🔥 Harikasın 👏
Bu arada artık aynı takimdasiniz. Uğur getirsin 🗡️

Eki Görüntüle 3449711

Bombala kızım 💣👊🏻
Eki Görüntüle 3449716

Diğer tarafta Black Canary yıldızı nnurc nnurc
Süper Girl yıldızı I Ilkaskimm la karşı karşıya geldi!
Ve kazanaaaannnn -1.131 yüzdeyle nnurc nnurc oldu 🔥💥💥 yine çok iyi 👏

Eki Görüntüle 3449715

Belli ki Canary geçen haftayi unutmamış
İntikam için nnurc nnurc la sahalarda 🔥

Eki Görüntüle 3449719

👑 1'incilerimiz
👑 nnurc nnurc 👑 Sismaniye Sismaniye
👑 2 gün geçerli dokunulmazlık (menü, egzersiz bildiriminden muaf)
👑 500 kalori ödül
👑 Varsa cezaniz silindi

🎉 2'incilerimiz
🎉 Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise 🎉 I Ilkaskimm
🎉 300 kalori ödül (dikkat)

Hepinizi tebrik ederim 🔥👏😍

benim yüzde 1.199 yalnız golü hakemden dönmüş takim gibi sevinmeyeyim bos yere bir de 🤣

09 temmuz menü bildirimi

Sabah elma sirkeli su, sade kahve
Kahvaltı 12.30 yulaf lapası (3 yk yulaf, süt, kakao, tarçın, 1 avuç içi kadar kuru üzüm, 10 çiğ badem)

Öğlen 15.00 4 yk bulgur pilavı, marul salatası

Akşam 19.00 fırında 5 köfte, 1 orta boy kadar patates, 1 dilim soğan 3 yk yoğurt içine pul biber nane

Detoks suyuyla (yeşilçay,kirazsapı,kayısı çayı, maden suyu,limon)toplam 3 lt su

20 dk ergin kırbaç dün eklediğim video
Menü çok güzel afiyet olsun 🌸

🔥 16 Temmuz Yıldız Savaşçıları belirlendi 🔥

Tank Girl yıldızı Chocolita Chocolita
Elektra Natchios yıldızı Sismaniye Sismaniye 'ye karşı ⚔️

Black Canary yıldızı esmusumm esmusumm
Süper Girl yıldızı I Ilkaskimm a karşı ⚔️

Yine mi güzeliz yine mi çiçek 🤗💥💪

esmusumm esmusumm izin alan arkadaşlar oldukça yuzdelerde haksızlık olmaması için gruplarda değişiklik oluyor. Sayıları esitlemeye çalışıyorum. Şu an yeni durumda Süper Girl de yani rakibinle aynı gruba geçmiş olsan da, bu önümüzdeki hafta geçerli olacak. Yani görünce kafan karismasin. Şu an Canary'i temsil ediyorsun

Gelelim en sevdiğim bölümee 🎁🎁
Uyarı temizliği :temizlik:

I Ilkaskimm 2 uyarın vardı, grup yıldızı olduğun için 1 uyarı silindi 🎁🎉
Sismaniye Sismaniye bizimde 1 uyarımız varmış, artık yok 🤗💪

Black Canary
🔥
Eki Görüntüle 3449722

30 dk kardiyo
10.000 adım
Ben bu mesajda etiketlenmiş görünüyorum ama nedenini anlayamadım

Birde benim cezam var mı

Aylık sonuçlarda sadece ben varım bu hafta -3.25 vermişim 🥰
Haftalık sonuçta yiitee yiitee Pandora27 Pandora27 Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise + geldiğiniz için 3 gün kanıtlı egzersiz bekliyorum. Salıya kadar kendi belirlediğiniz 3 gün olabilir

Canınızı sıkmayın. Burada hepimizin + döndüğü günler oldu. Regl, tatil etkiledi farkindayim. Hallolur, hep halloldu. Siz çok güzel kilolar verdiniz. İlk sayfada yıldızlardan eksik olmadınız ❤️

İyi akşamlar
Sabah 2 dilim susamlı ekmek
Salatalık domates zeytin peynir
Öğlen patates salatası 6 adet yaprak sarma bı küçük kase makarna bı dilim de hamurisi
Akşam yok
Yeşilçay içtim az evvel
Suyumu ictim

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-20-34-49-447_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-09-20-34-49-447_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 11
Evet okudum.boy 159.
Bu akşam ekliyorum sizi de
Hoş geldiniz 🌸
Allahını seven bana 1 hafta boyu versin şu cezayı bak valla pis dağıttım toplamam lazım bu regl çok berbat geçiyor
Dut her gün bekliyor ama senin kesin beklenilen 4 gün cezan var pandoracim. 3 gün tartı cezası 1 günde gruptan geldi
benim yüzde 1.199 yalnız golü hakemden dönmüş takim gibi sevinmeyeyim bos yere bir de 🤣
Onu yanlış yazmışım ama grup yuzdelerinde hesabım doğru canım. 1. Olarakta sonuç değişmiyor yine 1. Sin

İyi akşamlar
Sabah 2 dilim susamlı ekmek
Salatalık domates zeytin peynir
Öğlen patates salatası 6 adet yaprak sarma bı küçük kase makarna bı dilim de hamurisi
Akşam yok
Yeşilçay içtim az evvel
Suyumu ictim
Etiketlemeyi unutmusum Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-20-34-49-447_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-09-20-34-49-447_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 11
X