Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Bende varım zaten diyetteyim 4. Günüm ama aralıklı oruç değil normal kendim diyet yapıyorum kısarak 78 den 76 ya düştüm ipte atlıyorum günde 1000 adet son sürat devamke

Son düzenleme:
Benim de 2.günüm çok canımın çektiği şeyler oldu ama tuttum kendimi :/ umarım 3. günün sonunda bir şeyler değişmiş olur. Perşembe sabahı tartılacağım.

Bende varım zaten diyetteyim 4. Günüm ama aralıklı oruç değil normal kendim diyet yapıyorum kısarak 78 den 76 ya düştüm ipte atlıyorum günde 1000 adet son sürat devamke
İp atlamak çok zor geliyor bana yaa. Nasıl 1000 tane atlayabiliyorsunuz, hemen nefes nefese kalıyorum

Peki siz neler yiyorsunuz mesela aralıklı oruçta

Peki siz neler yiyorsunuz mesela aralıklı oruçta
Şuan sadece sıvı besleniyorum. Sabah kahve, öğlen ayran, ara öğün ve akşam kefir içiyorum ben. Ve boolca su. 2. günüm bugün ve yarın son. Aralıklı oruç yaptığımda da olan yemeklerden ölçülü yiyorum dikkat ettiğim tek şey akşam 8den sonra yememek oluyor.

Peki zorlanmıyor musunuz sıvı sürecinde ben de mi yapsam acaba

Kızlar günaydın, bu bir itiraf mesajıdır dün akşam dayanamayıp tavuklu salata yedim. Aslında zararlı bir şey yemedim ama sonuçta katı girdi beslenmeme :/ Olsun bugün devam ettireceğim. Yarın sabah tartı var

Dün akşam çok zorlandım gerçekten çok zor. Ama olsun 2 gün başarılı yapmış sayıyorum kendimi :)) Bir daha bu kadar katı yapacağımı sanmıyorum az da olsa yiyeceğim
Ben de kahvaltı ve akşam yemeği olarak iki öğün yiyorum akşama kadar 3 litre bazen daha fazla su içiyorum saat 18’dan sonra hiçbir şey yemiyorum ama akşam 21’de falan öyle bir acıkma tutuyor ki yoğurt kürü yiyip yatıyorum şimdi birazdan tartılacağım dün en son 76. 2 idim bakalım 75i görecek miyim

Umarım istediğiniz gibi bir sonuç çıkar

Günaydın kızlar nerelerdesinizz
Bugün sabah 65.350 çıktım. Yani 1.4 kg gitmiş. İkinci günün akşamına kadar yapabildim sıvı detoksunu çok zor. Sonraki gün sebze yemeği ve cacık yedim çok yemedim yine. Tabii hayatımda hareket olsa daha fazla giderdi. Oturarak çalışıyorum
Aralıklı oruçla devam edeceğim, kimler devam ediyor?

Ben hala devam ama aralıklı oruç değil kendi diyetimi yapıyorum dün 75.6 bu sabah 74.6 çıktım çok mutlu oldum bi günde 1 kilo gitmiş hedefin 67 bakalım

Malesef bende sıvı detoksu 2 günde bozdum. Evde yemek yapmasam bozmadım... Sabah tartilacagim ve kendime kısa hedef koyuyorum. Haftada 2 gün tartilacagim. Haftada 1 kilo vereceğim. Çok katı uygulamalar gördüm ki ben de daha fazla yemeye ve sonucunda mutsuzluğa sebep oluyor.
Eylül başı gerçekten bir çok alt kıyafete girebilmek istiyorum

Zaten hali hazirda bir diyet listem vardı. Yarın itibariyle uygulayacağım. 1 hafta sonra yani cuma sabahı bakacağım nasıl bir degisim oldu. Yani dediğim gibi 1 kg olsun sağlam olsun mantığındayım

Neler yiyorsunuz gün içerisinde? Çok güzel gitmiş gerçekten
Şöyle söyleyeyim sabah kalktigim gibi iki su bardağı su içiyorum içine limon damlatarak yarım saat sonra kahvaltı yapıyorum kahvaltım genelde ya haşlanmış yumurta ya da tamamen yağsız 2 biber 1 domatesten oluşan menemen yapıyorum sadece bir yumurta kırıyorum yanına 2 3 tane zeytin bol bol domates salatalık şekersiz çay ve ben aşırı derecede acı seven biriyim yaklaşık 30 kavanoz Jalapeno biber turşusu yaptım onu her öğünde tüketiyorum olmazsa olmazım belki de o metabolizmamı hızlandırıyor ve yağ yakımını daha çok hızlandırıyor ya da bir tane yumurta haşlıyorum yine zeytin çok az peynir salatalık domates şekersiz çay bir dilim tam buğday ekmeği gün içerisinde sadece kahvaltıda bir dilim tam buğday ekmeği yiyorum onun dışında ekmek ekmek tüketmiyorum öğlen çok acıkmazsam bir şey yemiyorum genelde iki öğün yiyorum çok acı kırsam bir tane salatalık çıkarır yerim ya da tamamen yağsız mercimek çorbası yapıyorum çok güzel oluyor ondan içiyorum bir kase akşam yemeğinde de genelde sebze yemekleri yapıyorum yine içine tavuk koyacaksam kesinlikle yağ koymuyorum tavuksuz olacaksa çok az yağ koyuyorum bir yemek kaşığı kadar bulgur pilavını daha çok tercih ediyorum pilav ve makarna yerine makarna hiç tüketmedim bu süreçte pilav bir kere oda sadece iki kaşık yatmadan önce de yoğurt pulbiber limon kürünü tüketiyorum beş gün oldu günde en az 3 litre su 3 4 gündür ipatlıyorum bugün ilk kez Leslie denedim üç mil aşırı derecede terletti ipe nazaran çok daha fazla terledim böyle geçiyor benim günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…