Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Ben de ayran kefirle devam edip filtre ve Türk kahvesi bitki çayı şeklinde yapabilirim... Sizlere uyarsa cumartesi başlayalım. Ya da siz başlayın ben arkadan takip edeyim ama her türlü varım♥️💞🫶🏻

Selam kızlar dün tempolu değil normal yürüyüş yaptım. Oğlum pek sevmiyor da tin tin yürüdük.

Bugün ve 3 günlük detoksta 40 dk yurusem kesin veririm diye düşünüyorum.
Bugün kefir alayım ayran yoğurt yeter..

Günaydın kizlar bugün ben detoksa basliyorum.

Sabah erken uyandım 45 dk tempolu yürüyüşümu de yaptım geldim.
Geçen haftaki kilomdan fazlaydim epey canım sıkıldı 😞 sanırım durdu kilo vermişim. Bu detoks umarım iyi gelir.

Günaydın kızlarr. Ben de geçen haftaki kilomdan daha fazla çıktım çok üzüldüm. 66.750 ile detoksa başlıyorum bugün. Şuan tarçınlı kakaolu türk kahvesi içiyorum, yağ yaktırdığı söyleniyor. Öğlen ayran içeceğim ara öğünde de kefir içeceğim. Bol su falan bugün bu şekilde gider. Tek sıkıntı yürüyüş yapmaya vaktimin olmaması :/

Ben 2 gün detoks yaptım ama bugün yorgun ve stresli geçince bıraktım. Saçma sapan bir şekilde bir şeyler yedim vicdan azabı cekiyorim.Ve korkumdan tartilmadim...
Havalar ısındı artık yuruyemedim bugün. Tek dileğim vermesem de bir süre almayıp en kısa sürede tekrar diyet sürecine girmek

Ben 1.günü tamamladım sayılır. Sabah kahve öğlen ayran ara öğünde kefir ve aksam yine kefir içtim. Bol su içtim aralarda şekersiz çay da içtim. Az önce oğluma çorba içirirken 2-3 kaşık da ben yedim o kadar 🙈 ama çok zor ya herkes yerken izlemek. Karnım dümdüz olur sanmıştım ama yine şişkin. Sanırım süt ürünlerinden dolayı

Ben 1.günü tamamladım sayılır. Sabah kahve öğlen ayran ara öğünde kefir ve aksam yine kefir içtim. Bol su içtim aralarda şekersiz çay da içtim. Az önce oğluma çorba içirirken 2-3 kaşık da ben yedim o kadar 🙈 ama çok zor ya herkes yerken izlemek. Karnım dümdüz olur sanmıştım ama yine şişkin. Sanırım süt ürünlerinden dolayı
Süt ürünlerinden olabilir. Ama şu gerçek zayıflamak yağdan vermek gerçekten çok zormuş.

Ben de aynı seyle sinaniyirum. Evdekiler bir wey yerken kendimi tutmak dışarda hayır dememe ragmen israrlar falan...
Hep diyorum 59.9 bı görsem kendime güvenim gelecek...
Cumartesi diyetisyen randevusu var ve gitmek istemiyorum kadın 2 haftadır ne yaptın vermedin diyecek diye

Süt ürünlerinden olabilir. Ama şu gerçek zayıflamak yağdan vermek gerçekten çok zormuş.

Ben de aynı seyle sinaniyirum. Evdekiler bir wey yerken kendimi tutmak dışarda hayır dememe ragmen israrlar falan...
Hep diyorum 59.9 bı görsem kendime güvenim gelecek...
Cumartesi diyetisyen randevusu var ve gitmek istemiyorum kadın 2 haftadır ne yaptın vermedin diyecek diye
Ama arada öyle motivasyon düşüklükleri olabilir ya. Bir de surekli diyet yapmak gercekten cok zor. Bugun motivasyonumuz bozulur ve yersek yarina toparlamamiz lazim

Ama arada öyle motivasyon düşüklükleri olabilir ya. Bir de surekli diyet yapmak gercekten cok zor. Bugun motivasyonumuz bozulur ve yersek yarina toparlamamiz lazim
Evet az önce onu dusundum. Yâr nntekrar başlıyorum yoksa en başa dönersem daha kötü ve zor olur... Eylül ayına kadar pantolonlarima girmem gerekli😍

Evet az önce onu dusundum. Yâr nntekrar başlıyorum yoksa en başa dönersem daha kötü ve zor olur... Eylül ayına kadar pantolonlarima girmem gerekli😍
Yaa bu sıvı detoksundan sonra ne düşünüyorsunuz birden normale dönmemek lazım 🙈 acaba elma diyetinden mi yapsak? Öğünlerde yoğurtlu tarçınlı elma ara öğünlerde direkt bir elma

Yaa bu sıvı detoksundan sonra ne düşünüyorsunuz birden normale dönmemek lazım 🙈 acaba elma diyetinden mi yapsak? Öğünlerde yoğurtlu tarçınlı elma ara öğünlerde direkt bir elma
Ben karpuz kahve bitki çayı tüketiyorum artık ne tuketecegimi şaşırdim çok zor insanın canı istiyor herşeyden ama vücudumuza 1 gram tuz dahi alınca hemen ödem tutuyor 2 kg fazla oluyor tartıda bu tip diyetlerden sonra bu yzufen 58 veya 57 kg göreyim tuzsuz yicem ne yersem ona karar verdim birde tek veya 2 öğün yaparım gibi... Bugün 2. Günüm

X