Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Ve an itibariyle bildiriyorum

Sabah aç karna 1 bardak sirkeli su. İgrencti
1 filtre kahve
Kahvaltı
2 yaprak galeta
1kk peynir
Maydanoz roka
5 zeytin

Ara ogun1
Türk kahvesi 3 kayısı 2 ceviz
Ara öğün 2
6 yk yogurt 2 kayısı chia tohumu

Aksam17.15 te
2 karnıyarık
yarım domates
4 YK yoğurt

Şu ana kadar 2 kez de bitki çayı ve 2 lt su içtim... Ama sorsanız öyle açım kii
Sinirlerim bozuluyor vallahi.

Metabolizmam hep çok yavaştı...
Halim olursa yürüyüp yorulayim duş alıp uyuyayım diye plan yapıyorum...

Selamm sabah yürüyüş yaptım. En çok vicdanımı rahatlatan bu oluyor. En azından kalori harcadım diye.

Aslında akşam ataklarimin sebebi erken yemek. 6 buçuk gibi yesem belki böyle olmaz...
Ama şu bir gerçek çok sıkıldım zorunluluktan yürümekten ve istediğim şeyleri yiyememekten.

Tabi sonuçta zamanında çok yedim
İdeal kiloya ulassam haftada 4 yürürüm. Arada çok sevdiğim şeyleri yerim biliyorum kendimi

Bence yürüyüş devamlı hayatımızda olmalı, keşke vaktim olsa 1 saat falan yürümek isterim :/ Ben çok hareketsizim ya o yüzden tamamen diyet kafasına da giremiyorum nasılsa hareket de edemiyorum diye

Benim de akşam canım çok fazla dondurma istedi ama yemedim bu saatlerdeydi bu arada kötü beslendim diyebilirim kurabiye falan yedim :/
Hiç sormayın ben de on gündür çok düzenli giderken 4 kg vermişken dün mangala gittik tutamadım kendimi tıkabasa yedim ondan sonra da kurabiye gofret soslu mısır falan önüme ne çıktıysa yedim düşünün bu saat oldu hala aç değilim kahvaltı yapmadım yapmadım yapmayacağım da öğlen bir tabak mercimek çorbası içerim akşam da çok az bir şey yerim kapatırım az önce 1000 kez atladım dün akşam gelir gelmez 40 dakika Leslie yaptım bakalım dün telafi etmem lazım

Bence yürüyüş devamlı hayatımızda olmalı, keşke vaktim olsa 1 saat falan yürümek isterim :/ Ben çok hareketsizim ya o yüzden tamamen diyet kafasına da giremiyorum nasılsa hareket de edemiyorum diye
Aslında evet yürüdüm o kadar yoruldum diyerek yemeyi bir nebze engelliyorum ben de..Ama artık çok sıkıldım yürüyüşten zorla yapıyorum..

Olsun sen yine de akşam dikkat et

Mangal değil amansonra yediklerin seni çok sikmistir. Bugünü tek ogunle atlatsan aslında temizlenir vücudun...

Bugün 30 dk yürüdüm. Ama ayaklarım çok ağrıdı sıcakta olunca dayanamadım döndüm...Eylül başı okul açılacak sonra belki akşamları yürürüm o da ayaklarımda derman kalırsa. O yüzden eylüle kadar verebildigim kadar vermeliyim.

Mangal değil amansonra yediklerin seni çok sikmistir. Bugünü tek ogunle atlatsan aslında temizlenir vücudun...
Çok şükür o gün akşama kadar bişey yemedim akşam yemeği yedim sadece diğer güne telafi ettim hatta 300gr vermiştim yani bu sabah 74.1 dim yarın 73 ü görürüm tahminen

Merhaba ben bugün yurumedim. Pek bir şey de yemedim aç da değilim tok da değilim. Yarın diyetisyen günüm. Umarım utanmadan dönerim. Bugün kahve Su maden suyu kefir yeşil çay içtim. Ayrıca sabah 2 dilim ekmek arasına peynir yedim. 3 tane de kayısı hepsi bu. Hiçbir şey yemeden yarın sabahı gormeliyim

Herkese selamm!
Ben daha önce aralıklı oruç yapmış ve güzel de kilo vermiştim. Sonrasında ikiz bebeklerim oldu, onlar olduktan sonra değil doğum kilosu ekstra ekstra kilo verdim çünkü sadece akşam eşim gelince yemek yiyebiliyordum. Sonra ne mi oldu? :)
Kızlarım büyürken bende büyüdüm, abur cuburlar sayesinde ayakta kaldım ve tabi kilo aldım hızlıca.
Aralıklı oruca omad şeklinde geri döndüm. Sınırsız kahve (sütsüz ve şekersiz), 2 yeşil çay ve 16:00’da evde ne yemek varsa onu yiyorum ve bitiriyorum.
Çok fazla ödemim varmış sanırım Salı gününden bu yana giden 3.5 kg.
Yürüyüş bandı sipariş verdim o geldi, az önce kızlarım uyurken 30 dakika yürüdüm hızını arttırıp düşürerek.
Yeni bir konu açmaktansa her gün buraya yazmayı planlıyorum. :)
Hepimize bolca sabır diliyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…