Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Zaten hali hazirda bir diyet listem vardı. Yarın itibariyle uygulayacağım. 1 hafta sonra yani cuma sabahı bakacağım nasıl bir degisim oldu. Yani dediğim gibi 1 kg olsun sağlam olsun mantığındayım
Zaten normali de haftada 1 kg aslında. Katı diyetler gerçekten kötü sonuçlar doğuruyor, dün akşam ben de saçma şeyler yedim akşama kadar çok iyiydi de :/

Acı da yiyemiyorum biber de maalesef. Midemi bulandırıyor biber. Metabolizmayı hızlandırdığı çok doğru. Leslie ye ben de başlayacağım çok etkili, bir dönem yapmıştım.

Acı da yiyemiyorum biber de maalesef. Midemi bulandırıyor biber. Metabolizmayı hızlandırdığı çok doğru. Leslie ye ben de başlayacağım çok etkili, bir dönem yapmıştım.
Evet öyle gerçekten ben bir gün ip bir gün Leslie yapacağım şimdi tartılıcam bakalım dünden beri ne kadar vermişim

Günaydın kizlar tartıldım. Tam 61 kg yım.
Yani bozdugum diyetler yapmadığım sporlar sıvı detoks 12 günde bana sadece 300 Gr verdirdi. Yanlis yolda olduğumu da gösterdi...
Bugün tam 1 haftalık programına başlıyorum.
Sabah kalktım 45 dk yürüdüm duşumu aldım. Akşam 6 da yemeğe günü kapatacağım.

Bence sıvı detoksları falan evet de 2.03 günde birden çok kilo kaybettirebilir ama o yağdan gitmiyor maalesef vücuttaki sıvıdan falan gidiyor ondan sonra hemen geri alınıyor her şeyden yiyerek ama az az yiyerek sporla ben çok güzel kilo verdim bugün tam altı ya da yedi gün oldu başlayalı 5 kg verdim ben

Yaa benim de eksiğim yürümek işte. Sabah çocuğu kreşe bırak işe gel akşam eve git vakit kalmıyor ( Oğlum uyuduktan sonra çıkayım diyorum 9dan sonra da bana zor geliyor ama evde yapacağım sanırım

Tabiki sıvıdan verdiriyor. Ödem falan varsa yapılabilir. Ama sorun yağ ise çözüm olmuyor...Ben ideal kiloma yakinim ama çok yag var basende armut tipliyim.

Çalışırken malesef öyle oluyor. Okul açılacak şimdi izindeyim. Tüm gün ayakta olup, Dediğin gibi çocuk okul gel ev işi çocuğun takibi derken pert oluyorum yürümek ne mümkün...
O yüzden birkaç haftayı iyi değerlendirmem gerekli.

Bir de bazen işten gelince yorgunum diye tost aperatifler de kilo yapiyor

Hepimize bol eksiler o zaman. Elimizden geldiğince yapacağız artık

Sabah aç karna limonlu su ve sonra filtre kahve ve yürüyüş.
Bugün şu şekilde beslendim.

Kahvaltı
1 yumurta 1 ceviz yeşillik salatalık 1 dilim ekmek
Ara ogun
3 YK yeşil mercimek ve ayran
2. Ara öğün
1 meyve ve kefir
Akşam
8 YK taze fasulye salata yoğurt

Aralarda 2 kez de bitki çayı içtim. Ve an itibariyle yemege günü kapattım...

3 lt suyu tamamlarım...canim kahve çekiyor ilerleyen saatte kahve ve maden suyu icerim

Benim de akşam canım çok fazla dondurma istedi ama yemedim bu saatlerdeydi bu arada kötü beslendim diyebilirim kurabiye falan yedim :/
1 tane yediysen sıkıntı yapma. Ama gerçekten düzgün bir listeye uyarak süreklilik sağlanrsa kilo veriliyor.

Onkadar çok lezzetli yemekler var ki hepsi kalori deposu... Neredeyse hiç pasta börek tatlı tuzlu seçmem severim

Sabah kalktım yarım saat aç karna yürüdüm. Daha yürüyecektim de eve dönmem gerekti o anda. Bazen kendime zaman ayiramamak beni geriyor...

Akşam bir şey yemeden o kriz anını atlattım. Bakalım bugün nasıl olacak.

Akşam yazarım tüm gün ne yediğini ictigimi

Ben bugün de elendim yazamayacağım kendiimi toparlayacağım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…