Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Agresif_lady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
85
27
37
Merhaba hanımlar 2019 da tüp mide ameliyatı oldum 118 kilodan 63 kiloya kadar düştüm sonrasında tüp Bebek tedavisi ile bir bebeğim oldu şükürler olsun iki yıl içinde şuan 76 kiloyum Aralıklı oruca başladım benimle beraber bu Yola çıkmak isteyen var mı varsa çok sevinirim

Ya gelir birde varya ben şansiz biriyim eşim tab gıdada çalışıyor tüm hamburger pizza bu tarz herşey ücretsiz diyetimi hep bunlar yüzünden bozdum zor kilo verdim kendimce arkadaşım 67 e düştü benle aynı baslayinda

Muhteşem inşallah gidecek bütün fazlalıklar

Süperrrr moralim yerine geldi bunu okuyunca
Kaç günde gitti bu kadar kilo vallahi tebrikler

Kendimizi frenledik artık bitti kafada bitirdik pizza hamburger yokkkkkkkkk aslaaaaaaa

Tartım yok evde tartı siparişi verdim gelsin kilomu günlük takip edicem bakalım inşallah çok umutluyum çok kararlıyım gidecek bütün fazlalıklar

Bugün 5.gunum şuana kadar maşallah çok iyi dayanıyorum açlık çok hissetmiyorum ama yemek yemek istiyorum tabiki

Merhaba kızlar eğer her gün takiplesip yorum yazacaksak ben varım. 21 gün oldu bugün. Aralıklı oruç yapıyorum.
3.5 kg gitti.
10 gün sonra yine tartilacagim. Her gün tartilmak beni olumsuz etkiliyor.

Merhabalar, ben de 5 gündür omad yapıyorum. Akşam 4 civarı yemek yiyorum, iştahım yok gibi bir şey, o bir tabak yemeği de zor yiyorum. Kalori açığım çok fazla, canım yemek istemiyor artık. Bir haftayı tamamlayıp 2 öğün yemeye geçeceğim. Hem de emziriyorum, o yüzden omad ı keseceğim. Çok kilo veremedim aslında sadece direnç kilomu kırdım. Bugün itibari ile 56.95 kiloyum. Haftada en az 5 gün ağırlık kaldırıyorum. Doğumdan beri 11 kilo verdim, hedefim 55e inmek.
Kalori hesabı yapıyor musunuz, tek öğünde kaç kalori alıyorsunuz? Agresif_lady

Açık hava yürüyüşü mi yaptın
Ya ben bu spor işinde çok üşeniyorum nasıl motive olacak bilmiyorum
Evet canım açık hava. Hava çok sıcak oluyor evden bir attim mi kendimi devamı geliyor.

Evde koşu bandim var da artık kullanmıyorum. Geçen yıl dizimden tedavi gördüm. Dr yürüme koşu bandinda dedi. Zaten tepesinde sıkıcı geliyor...

Bence sabah erkenden kalkıyorsan hemen giyin ve çok yoksa sonrası zor.

Ya da akşam rahat olacaksa 8 gibi çik. Hedefe odaklan. Hiçbir şey kendiliğinden olmuyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…