Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Arkadaşlar ben hala adet olmadim.acaba yanlis mi hesapladim.23 ekim ilk adet tarihim.normalde 26 gunde bir olurum.gecen ay 30 gunde oldum ilac kulandigim için. Acaba bu ay da mi 30 gunde olacam. Kafam karisik. Lutfen biri hesaplayip soyler mi

başka topic başka topic başka topic :KK47::KK47:duymamış olayım :KK47::KK47:
kız sizi tanimadan önce yazmıştım..burayada yazmıştım ama cvp alamayınca yazdım ..
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
canım benim de akıyor. bir saattan fazla yatıp denedim sırf akmasın diye. ama akıyor. bunun bi önemi yokmuş, içeri ulaşanlar kalırmış.

akan yavrucaklara üzülüyor insan. zaten az :KK43:
ben bu dr uzun uzun
anlattı...sırt üstü yat popna yastık koy bir veya birbıçuk saat bekle dedi.
senin rahmini bi kuyu gibi düşün dedi..ağzı yukarı bakacak ki spermler yolu bulsun dedi.
bende dedim 15 dk falan bekliyom güldü..15 dk sen nereye kadar gidebilirsin..rahim içi ,tüpler sana kısa mesafe
sperm için çok uzun bi yol dedi..
pazar günü ilk başladık çalışmalara öğle yaptım valla geri hiç bişe gelmedi..
sonraki günler yaptım ama geldi az ama birkaç damla..:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Arkadaşlar ben hala adet olmadim.acaba yanlis mi hesapladim.23 ekim ilk adet tarihim.normalde 26 gunde bir olurum.gecen ay 30 gunde oldum ilac kulandigim için. Acaba bu ay da mi 30 gunde olacam. Kafam karisik. Lutfen biri hesaplayip soyler mi

bence 30 olmasını bekle
yine adet olmasan bi test yap derim ..
diğer aylarda böyle düzensizmi olursun adet döngün nasıl

ben bu dr uzun uzun
senin rahmini bi kuyu gibi düşün dedi..ağzı yukarı bakacak ki spermler yolu bulsun dedi.
bende dedim 15 dk falan bekliyom güldü..15 dk sen nereye kadar gidebilirsin..rahim içi ,tüpler sana kısa mesafe
sonraki günler yaptım ama geldi az ama birkaç damla..:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

yutmuşun resmen bacım ne diyelim :KK1:
bizim spermler başka yollarda kayboluyo heralde :KK9:

kız sizi tanimadan önce yazmıştım..burayada yazmıştım ama cvp alamayınca yazdım ..
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ben bu dr uzun uzun

bende 1 saat belimin altında yastık ayaklarım yukarda duruyorum ama azıcıkda olsa geri geliyor ama az akıntı gibi
bide ben bu ay Sabah namazına kadar banyo yapmıyorum gerçi hepsi bahane biliyorum ama işte ben şuan 21 günümdeyim döngüm 30 gün beyaz akıntım oluyo afedersiniz baya fazla üstlere bulaşacak kadar acaba yumurtlama zamanım bittiği için mi bu şekilde veya duphaston ilacımı yapıyor

ben bu dr uzun uzun

bende 1 saat belimin altında yastık ayaklarım yukarda duruyorum ama azıcıkda olsa geri geliyor ama az akıntı gibi
bide ben bu ay Sabah namazına kadar banyo yapmıyorum gerçi hepsi bahane biliyorum ama işte ben şuan 21 günümdeyim döngüm 30 gün beyaz akıntım oluyo afedersiniz baya fazla üstlere bulaşacak kadar acaba yumurtlama zamanım bittiği için mi bu şekilde veya duphaston ilacımı yapıyor

yutmuşun resmen bacım ne diyelim :KK1:
bizim spermler başka yollarda kayboluyo heralde :KK9:
napalım artık amuda kalk dese dr onuda yapacam anası satimm
benimde yeni bat 22 aralık oldu :KK43:((
olsun güzelim hayırla olsun elife msj at o ekler..
dr gittinmi kız..

aynen bacım dediğini yaptım sabah namazına kadar banyo yok..
zaten dr dediki:KK53::KK53:banyo yapınca su ve sabun olan spermleride öldürür..
ah bu dr yokmu :KK53::KK53::KK53::KK53:

napalım artık amuda kalk dese dr onuda yapacam anası satimm

olsun güzelim hayırla olsun elife msj at o ekler..
dr gittinmi kız..

aynen bacım dediğini yaptım sabah namazına kadar banyo yok..
zaten dr dediki:KK53::KK53:banyo yapınca su ve sabun olan spermleride öldürür..
ah bu dr yokmu :KK53::KK53::KK53::KK53:

bakalım bu ay bunca çalışmaya sonuç ne olucak :))))

kızlar
cübbeli hocanın erbani idrisiye kitabını spariş verdim
okuyan varmı..
onun içinde tüm istekler için ismi şerif var..
ben çocuk olması için olan ismi şerifi okuyacam

X