Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Telden girdigim icin etiketleyemiyorum canim.yok hep duzenlidir 26 gunde bir.sadece gece n ay oks kullandim kist icin. Adetin 4. Gunu kullanmaya basladigim icin oyle oldu doktorda onun icin oyle oldugunu söyledi

Telden girdigim icin etiketleyemiyorum canim.yok hep duzenlidir 26 gunde bir.sadece gece n ay oks kullandim kist icin. Adetin 4. Gunu kullanmaya basladigim icin oyle oldu doktorda onun icin oyle oldugunu söyledi

sen ozaman bi test yap
hiç belli olmaz hamile olabilirsin..
bende adet düzensizliği çok olduğu için öyle 4-5 gün değil birhaftayı bekliyom

Hayırlı sabahlar kızlar sızlere sormak ıstıyorum ?? En son adetlerım 17.-18. Günlerde oluyordum. Temizliğimin 15. gününde henüz adet olmadım ve bekliyorum. Dün ıdrar testım negatıf cıktı. Sımdı dıkkat edermısınız : ilişki olan gün rüyamda dogum yaptıgımı gördüm,ertesı sabah okadar başım dönüyorduki ayakta duramıyordum, arada sağımda batmalar oldu.ve belımde bacaklarımda bıraz agrılar. Göğüsümde flan pek bıse yok. Ve bugünde ilişki oldu. Hala adet degılım. Sızce gebemıyım veya erkenmı baktım?

Hayırlı sabahlar kızlar sızlere sormak ıstıyorum ?? En son adetlerım 17.-18. Günlerde oluyordum. Temizliğimin 15. gününde henüz adet olmadım ve bekliyorum. Dün ıdrar testım negatıf cıktı. Sımdı dıkkat edermısınız : ilişki olan gün rüyamda dogum yaptıgımı gördüm,ertesı sabah okadar başım dönüyorduki ayakta duramıyordum, arada sağımda batmalar oldu.ve belımde bacaklarımda bıraz agrılar. Göğüsümde flan pek bıse yok. Ve bugünde ilişki oldu. Hala adet degılım. Sızce gebemıyım veya erkenmı baktım?

]http://www.kadinlarkulubu.com/hamilelik-belirtileri/668439-hanimlar-buyurun-gule-eglene
kızlar artık burdan devam ediyoruz sorularınızı burdan sorarsanız daha kolay cvp alırsınız...mehmetelif mesaj atarsanız sizide ekler..:KK76::KK76::KK76:

istanbull inşallah hamilesindir..:KK49::KK49::KK49:

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...-eglene-bebeklerimizi-beraber-bekleyelim.html
kizlar buraya buyurun

evetttt yine hayal kırklıgı yenı bat aralık 21 hayırlısı olsun....erkenden oldum :KK43: günü bıle beklemedı

X