Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hepnasipin misafirleri var giremez o.benim vaktim bol valla ben ilgilenebilirim şimdilik.ya yaşşöyle önemli sabır bitiyor onun peşinde koşman gereken zamanlarda yaşlanıyorsun.köşeme çekileyim diyeceksin belki ama o ilgi isteyecek.aman boşver.seninde dediğin gibi rabbim ne hayırlıysa onu versin artık.bende seni seviyorum :KK54::KK54:

Himm hadi ya.Ozaman sen konus tarantulayla ele gitmesin yahu topigimiz :KK35:Napalim ya bosver Allah onun sabrini verir insallah diyelim ozaman inan ben kendimi 40 yaslarinda falan hissediyorum yorgun halsiz gozunu topraga dikmis gibi..

Son düzenleme:
gıı halimizle dalga geçer olduk napalım tatlım:KK1::KK1: inş düzelecek o spermler o test sonucunu burada paylaşınca hep birlikte halay çekeceğiz:nazar:

ahaha aynen su hallere dusecegim aklima gelmezdi bakalim daha neler gorecegiz:KK52: Bizimkinlerin basi kici kopuk oldugu gibi tembellerde yerinden kipirdamiyor sipalar yaramazlik yapiyolar annelerine bi gelsin o da anneyle dalga gecmek neymis sorcam ben ona:KK9:

tarantula çocuklar yatsın konuşalım dedi

kaçta yatıyormuş çocukları canım sordun mu ona göre bende bekleyeyim:KK1::KK1:

:KK1::KK1: olabilir canım iki çocuk sonuçta baş etmek zor onlarla birlikte uyuya kalır kesin:KK76:

benim iki çocuğum olsa burda ne yapayım zaten :KK16:

inş bizim de 2 çocuğumuz olur buralara tavsiye bulunmaya geliriz canım...tarantula 3.çocuğunu yapmak için geliyor :KK8:

Sevgili kızlar mehmetelif arkadaşımıza gerekli tüm bilgileri gönderdim özelden, artık onun topiği açmasını bekliycez, orda görüşürüz, çok öptüm hepinizi :KK54:

X