Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
alala sonra ayağa kalkıyorsun ve hiç akmıyor, gıı yoksa o yüzden mi hamile kalamıyorum ben...hep nasip gelsede deneyimli biri olarak el atsa şuna onun bu ay aktı mı hiç acaba:KK1::KK1:

canım valla benim de akıo..bazen sabaha kadar öyle uyuduğum oluo..ama sabah uyanınca ayağa kalkar kalkmaz yoğun bi şekilde deil de su gibi akıo :KK53::KK53: ama giden gidiodur zaten düşünme sen :KK53::KK53:

canım valla benim de akıo..bazen sabaha kadar öyle uyuduğum oluo..ama sabah uyanınca ayağa kalkar kalkmaz yoğun bi şekilde deil de su gibi akıo :KK53::KK53: ama giden gidiodur zaten düşünme sen :KK53::KK53:

evet bazen bende sabaha kadar yatıyorum sabah kalınca su gibi geliyor...demek genelinde akıyor iyi bari içim rahatladı...en hızlı sperm 6 dk kadar ilerliyormuş 15 dk kadar bekleyin gerisine gerek yok diyor doktorlar ama korkudan kaç 15 dk bekliyorum:KK1::KK1:

evet bazen bende sabaha kadar yatıyorum sabah kalınca su gibi geliyor...demek genelinde akıyor iyi bari içim rahatladı...en hızlı sperm 6 dk kadar ilerliyormuş 15 dk kadar bekleyin gerisine gerek yok diyor doktorlar ama korkudan kaç 15 dk bekliyorum:KK1::KK1:

ben sallamıyorum artık canı isterse gelsin ben aha da buradayım yeter ya bu ne

X