Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ovu testim bugunde sılıııııık:))))
tereley tereley tereleeeeeeyyyyyyy

yeni şarkımı buldum:
bir tavuk bile olamadım
anlıyor musun
hadi kıkırdaaaaaaaaa:))))))

gıdgıdgıdaaaaaaaak:)
yeni idolüm:)))))tavuuuuuuk

hayda kızım ne psikoya baglıyonuz kendınızı ya
36 ile ne alakası var
sen benım gorumceyı bilmiyon galiba
40ında evlendi ,hamile kaldı düşürdü.1-2 ay sonra yenıden hamıle kaldı.oğlu şimdi 2 yaşında.1-2 ay once yenıden hamıle kaldı.aldırsam mı dıye dusunurken dusurdu.
ben dıbınde 29 yasındayım 4 yıldır tık yok:))))))
sen tutmus 36 falan feşmekan diyorsun:))))
görümcem benım yasımda evlense herhalde futbol takımını kurardı.1.lige yükselirdi bile:)))))))

anam milletin doğurma oranı yüksek biz gibi mi?biz uğraşıyoruz uğraşıyoruz yok.:KK52:

anammm aynı dert bendede var..dün başka bi topiğe yazdım nasıl yumurtladığınızı anlıyosunuz dedim bana güldüler ya la.
bende anlamam hiçte anlamıyom:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
eğer dr herşey yolnda demişse yolundadır
rabbim tüm isteyenlerin kuçağını bebekle doldursun

başka topic başka topic başka topic :KK47::KK47:duymamış olayım :KK47::KK47:

burdaydım bacım da kimse yok.benim bat cumartesi bekliyorum pazartesi leke geldi yerleşme olabilir dediler nasip kısmet

olabilir canı sen bi de tüplerine baktırdın tıkalıysa falan açılmıştır önceki aylara göre daha yüksek hamile kalma oranın..inş yerleşme lekesidir.. bari siz beklemeyin canım ya

olabilir canı sen bi de tüplerine baktırdın tıkalıysa falan açılmıştır önceki aylara göre daha yüksek hamile kalma oranın..inş yerleşme lekesidir.. bari siz beklemeyin canım ya

nasip canım ya.dedim ya artık o istiyorsa bana gelsin bundan sonra ben onun için uğraşıp yormayacağım kendimi:KK19::KK19:

X