Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK200:Bende geldim , BAT' ım 30 mayıs , inşallah bu ay hepimiz hamiş oluruz.:anneadayı:
Gebelik öncesi folic asit kullanan var mı aranızda? yada btkisel şeyler önerileriniizi bekliyorum. Bu arada çikolata kistim var minnak ve geçmişte çikolata kisti ameliyatı da oldum doktorum hamile kalabilirsin problem yok dedi ama ya olmazsa diye korkmuyor değilim :KK17:

:KK200:Bende geldim , BAT' ım 30 mayıs , inşallah bu ay hepimiz hamiş oluruz.:anneadayı:
Gebelik öncesi folic asit kullanan var mı aranızda? yada btkisel şeyler önerileriniizi bekliyorum. Bu arada çikolata kistim var minnak ve geçmişte çikolata kisti ameliyatı da oldum doktorum hamile kalabilirsin problem yok dedi ama ya olmazsa diye korkmuyor değilim :KK17:

Merhaba canım hoşgeldin aramıza, ben kullanıyorum folik asit. 2. kutuma başladım hatta. Bence sende kullanmaya başla. Doktorun problem yok dediyse takma kafana, sağlıkla hamile kalırsın inşallah

Hoşgeldin canım doktor bana klomenle beraner folbiol verdi ama tabi folik asit gebelik düşünülmeye başlandığından itibaren kullanılmalı. Valla ne kadar az stres bizim ve gelecek bebişlerimiz için en iyisi

Bende kullanıyorum folik asit 3 ay oldu. Beslenmeme dikkat ediyorum Henüz bir şey yok Bugün test yaptım silik çizgi çıktı, heyecanla bekliyorum ...
Holgeldin, :) en kısa zamanda hayırlı güzel haberlere inşallah hepimiz için, isteyenler için ...

Hoşgeldin canım doktor bana klomenle beraner folbiol verdi ama tabi folik asit gebelik düşünülmeye başlandığından itibaren kullanılmalı. Valla ne kadar az stres bizim ve gelecek bebişlerimiz için en iyisi
Benim tam 7 gun var ama hiç belirti yok hayırlısı artk diğer aylara

Yok klomen kullanmadım folık asit kulandm ve adet bitmeden şimdiye kadar da hergun deneedk ama kısmet hiç belirti yok

Adet olacakmşm gibi bacaklarım agrıdı Kı benim Kı hep böyle olur galiba bu ay da olmadı

Yok klomen kullanmadım folık asit kulandm ve adet bitmeden şimdiye kadar da hergun deneedk ama kısmet hiç belirti yok

Bekle bakalım 7 güncük kalmış benim bekleyeceğim daha 23 günüm var :) hakkımızda hayırlısı olsun inşallah en hayırlı zamanda kucaklarımız bebişle dolar

Ben erken öğrendiğim için adet olacakmış hissi olmadı ama bugün biraz karnımın tam altında ortadan bir adet sancisina benzer ağrı vurmaya başladı yavaştan, sanırım adet zamanı çok oluyormuş bu benim de üç gün var

bugün kan testi yaptırdım. maalesef gebe değilim.

Merhaba herkese arkadaşlar; Nisan ayının ilk 10 günü bitti neredeyse. Bu ay gebe kalamayanların umutları mayısa kaldı. Haydi mayıs ayını birlikte bekleyelim, batlarınızı yazın hepinizi listeye ekleyim.:anneadayı:

Hamişlerimiz

defne1453 :nazar::anneadayı:

BAT

:nazar::nazar::nazar::nazar:

burcu_87 1 Mayıs :dua:
morceket 1 Mayıs :dua:
Why name is 1 Mayıs :dua:
eymecik 2 Mayıs :dua:
Misss_laviniaaa 2 Mayıs :dua:
kzbnyns 3 Mayıs :dua:
RuveydaCihad 3 Mayıs :dua:
KAVAKs 3 Mayıs :dua:
chloen 4 Mayıs :dua:
edirne1221 4 Mayıs :dua:
gkymc 4 Mayıs :dua:
yasmin89 5 Mayıs :dua:

zuzumhmt 5 Mayıs :dua:
the_miss 5 Mayıs :dua:
teacheralla 5 Mayıs :dua:
SedaGretchen 5 Mayıs :dua:
Ayca2533 5 Mayıs :dua:
Neic 6 Mayıs :dua:
Lothbrok 6 Mayıs :dua:
Bahunya 6 Mayıs :dua:
Dea_Tacita15 6 Mayıs :dua:
blackpearl92 6 Mayıs :dua:
Mucizemol14 6 Mayıs :dua:

platonikbaby 7 Mayıs :dua:
Glsmmc 7 mayıs:dua:
Evrem17 8 Mayıs :dua:
lulu_bitte 8 Mayıs :dua:
siirkiz 9 Mayıs :dua:
heytbengeldim 9 Mayıs :dua:
Queen21 9 Mayıs :dua:
mylittlemiracl 11 Mayıs :dua:
Betita 13 Mayıs :dua:
sahra41 14 Mayıs :dua:
gokcesezer 14 Mayıs :dua:
Umithepvar 14 Mayıs :dua:
meva888 15 Mayıs :dua:
kahvecibaby 15 Mayıs :dua:
HerSey_Guzel_Olucak 15 Mayıs :dua:
Alya_sura88 15 Mayıs :dua:
Rapse 17 Mayıs :dua:
zeynepoztrk 18 Mayıs :dua:
Aayyssnnrr 18 Mayıs :dua:
aytoli 18 Mayıs :dua:
yvz13 19 Mayıs :dua:
hey naber 21 Mayıs :dua:
kardelen2780 22 Mayıs :dua:
baharbebek001 23 Mayıs :dua:
Melegimiz89 23 Mayıs :dua:
esenglvedat 24 Mayıs :dua:
dmlslnkrmk 24 Mayıs :dua:
laugh_a_lot 24 Mayıs :dua:
Bohsisah 25 Mayıs :dua:
ladylilly 25 Mayıs :dua:

Hatticeee32 26 mayıs:dua:
different human 27 mayıs:dua:
Htc3509 29 mayıs:dua:
balbocegi35 30 mayıs:dua:
Bat 14 mayıs
Bu 4. Denemem. Allahım inşallah bı defa olur, eşime bol bol harup pekmezi içirdim ve bol egzersiz yaptım.

Merhaba canım hoşgeldin aramıza, ben kullanıyorum folik asit. 2. kutuma başladım hatta. Bence sende kullanmaya başla. Doktorun problem yok dediyse takma kafana, sağlıkla hamile kalırsın inşallah
hosbuldum amin hepimiz insallah , bugunden itibaren saglikli beslenmeye de dikkat edicem bakalim en kisa zamanda olsun istiyorum

Dogru diyosun ama calisiyorsan illa ki stres altinda kaliyorsun insallah en kisa zamanda hamis oluruz. Folik asit onerin var mi?

Bende kullanıyorum folik asit 3 ay oldu. Beslenmeme dikkat ediyorum Henüz bir şey yok Bugün test yaptım silik çizgi çıktı, heyecanla bekliyorum ...
Holgeldin, :) en kısa zamanda hayırlı güzel haberlere inşallah hepimiz için, isteyenler için ...
Hosbuldum :anne: ayy amin insallah bi kan testi yaptirsaydin. Folik asit hangi firmaninkini oneriyosun ?

X