Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün regl olmam gerekiyordu ama henüz olmadı. Sabaha kadar olmazsa yarın test yapayım diyorum, gebelik testi alıp. Sonuç net bir şekilde çıkar mı acaba? Yoksa bir hafta falan mı geçmesi gerekiyor, ona göre hareket edeyim.
benim ilk hamileliğimde 1 gün geçince çok net çıkmıştı , adetleriniz düzenliyse çıkar bence

Kizlar bugün test yapacak olan yokmu ya hadi guzel haberlerrrr

Bugün ovulasyon döneminin tam ortası. Regl olacakmış gibi karın ağrım var. İçeride neler oluyor acaba :)

merhabalar, öncelikle bu ay gebe kalan arkadaşları tebrik ediyorum, benim regl beklenen tarih 4 mayıs. Geçen hafta genel kontrol için doktora gittiğimde kan sonucunda 21.günde progesteron 15,4 çıktı ve doktorum bu ay yüksek ihtimal gebe olabilirsin günün geçerse tahlil yap dedi. Dayanamadım aynı gün döngüme 5 gün kala yaptım negatif çıktı. şimdi sabırsızlıkla bekliyorum. umarım hamileyimdir.

Kizcelerrr sonucu aldım Beta 26, şükürler olsun hamileyim bende :anneadayı::KK200::emir_bebek::halay:Rabbim isteyen herkese nasip etsin, inşallah hepimize saglikli hayırlı evlatlar versin:nazar::KK31:
Çok sevindim, hayırlısı olsun inşallah. Sağlıkla kucağına alırsın. :) Darısı bizlere. :)

merhabalar, öncelikle bu ay gebe kalan arkadaşları tebrik ediyorum, benim regl beklenen tarih 4 mayıs. Geçen hafta genel kontrol için doktora gittiğimde kan sonucunda 21.günde progesteron 15,4 çıktı ve doktorum bu ay yüksek ihtimal gebe olabilirsin günün geçerse tahlil yap dedi. Dayanamadım aynı gün döngüme 5 gün kala yaptım negatif çıktı. şimdi sabırsızlıkla bekliyorum. umarım hamileyimdir.
İnşallah canım , idrar testi mi yaptın benim beş kala çokk silik çıkmıştı ama sabah idrariyla ve orta idrarla yapmaynca hiç çıkmıyor birde, inşallah tutmuştur bebik

İnşallah canım , idrar testi mi yaptın benim beş kala çokk silik çıkmıştı ama sabah idrariyla ve orta idrarla yapmaynca hiç çıkmıyor birde, inşallah tutmuştur bebik

inşallah tutunmuştur sabırsızlıkla bekliyorum, peki adet olucakmış gibi hissettiniz mi?

Çok teşekkür ederim :olamaz:, İnşallah sizde en kısa zamanda güzel haberle mujdelenirsiniz, çok geciktirmeden Allah nasip etsin :KK55: :emir_bebek::KK200::KK200:
İnşallah. :) Regl sancısı gibi şiddetli sancilar oluyor geceleri uykumdan uyandıran. Daha da dayanılmaz şekilde hatta. 10 15 dakika sonra geçiyor. Bugün test alacağım. Yarın sabah uygularım. İlk denememizdi daha oncesinde haplarla korundum. Bırakalı 6 7 ay oldu. Hemen olmasini beklemiyordum. Heyecanlıyım. İnşallah bebiş vardır. :)

Cuma akşam yaptırmıştım 0 lardaydi ama demek ki bu uc günde artmış, benim erken öğrenmem gelen lekelenme nedeniyle oldu çünkü yumurtlama artık bitmiş adete de çok olduğundan işin peşine erkenden düşmüş oldum:KK200:

gözünüzaydın çok duygulandım sanki ben öğrenmişim gibi oldum.. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşAllah

bat 15 mayıstı bugünlerde yumurtlamam oluyor ve işin kötüsü eşim şehir dışına çıktı.. bu ayda olmayacak.. diğer aylara bakacağız artık :cry:

inşallah tutunmuştur sabırsızlıkla bekliyorum, peki adet olucakmış gibi hissettiniz mi?
Ben erken öğrendiğim için adet olacakmış hissi olmadı ama bugün biraz karnımın tam altında ortadan bir adet sancisina benzer ağrı vurmaya başladı yavaştan, sanırım adet zamanı çok oluyormuş bu benim de üç gün var

İnşallah. :) Regl sancısı gibi şiddetli sancilar oluyor geceleri uykumdan uyandıran. Daha da dayanılmaz şekilde hatta. 10 15 dakika sonra geçiyor. Bugün test alacağım. Yarın sabah uygularım. İlk denememizdi daha oncesinde haplarla korundum. Bırakalı 6 7 ay oldu. Hemen olmasini beklemiyordum. Heyecanlıyım. İnşallah bebiş vardır. :)
Umarım sizinki de bizimki gibi sürpriz yumurta olur bende hemen olmasını beklemiyordum ama oldu, tabi bakalim sağlıklı mı bir sürü şeyler işte :) İnşallah sorunsuz gebeliklerimiz olur da kavusuruz yavrilere :)

bat 15 mayıstı bugünlerde yumurtlamam oluyor ve işin kötüsü eşim şehir dışına çıktı.. bu ayda olmayacak.. diğer aylara bakacağız artık :cry:
Uygulamadan mi bakıyorsun canım benim erken oldu sanırım yumurtlama çünkü uygulama pazar gününü gösteriyordu ama biz Perşembe seyettmistik sizin de eşinle denk gelen zamana olur belki :)

X