Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim Hayırlı olsun, olmasına çok sevindim Rabbim herkese versin ınsallah bizlere de cok dua et. Sorun olmadığı halde olmayan mi dersin sorunu olupda doktorlarin bir türlü gorememesinden mi dersin bebeği olmayan o kadar cokki...
Öyle maalesef ki günümüz de çok yaygın bu durumlar ama şükür ki imkan da çok inşallah en kısa zamanda Allah size de hayırlı evlat verir

Bu arada 2 hafta sonra anneler günü, benim bat bu cumartesi aynı zamanda eşimin doğum günü. Eğer hamileysem, annemleri kayınvalidemleri hep beraber anneler günü kutlaması için toplayıp, bende anne oluyorum demek istiyorum. Hadi inşallah :dua:
sen kan testi yaptırcaktın naptın canım? inşallah hamilesindir. hakkaten cok hos bır kutlama olur.

Her dua edisimde ediyordum aslında olmayan isteyen herkese nasip olsun diye ve bundan sonra daha çok edicem çünkü çok iyi anlayabiliyorum , görümcem de sorunu olmadı halde henüz bebik sahibi olmadı ama ben inanıyorum ki isteyen herkese er ya da geç nasip olur, mucizelere inandiktan sonra
Hayırlı olsun çok, sağlıklı gebelik geçirip sağlıcakla kucağınıza alın inşAllah :KK200: tek seferde tutması mükemmel olsa gerek, biz 3tür denedik olmadı bu sefer 4.bakalım darısı bizlere :anneadayı:

c
Belirtilere gelirsem, ilişki olduğu gün sabahı nezle oldum ve o hafta gerçekten uykum arttı, kafamı koydugumda uyumak istiyordum, sonrasında goguslerim de çok çok hafif bir gariplik hissettim tarif edemeyeceğim birşeyler oluyor gibiydi içerde, ve son günlerde alt tarafları özellikle sağ gogsumde ağrı oldu ama bunlar hepinizde olan ağrılardan, sonrasinda ilişkiden 7 gün sonra kahverengi lekelenme geldi, kuru ama sulu olduğu için birazcık yayılmıştı belki bir çorba kaşığı bile degildi, ertesi gün doktora gittiğimde rahimde kalınlık var muhtemelen hamilesin dedi ama adete 9 gün olduğundan çıkmadı kanda
canım gebeliğin kesinleşmiş hayırlı olsun çokk sevindim darısı bize olsun. anladığım kadarıyla tek ilişki ile hamile kalmışsın. süper ya. ayrıca ben ilişkiden 7 gün sonra kanda cıkar dıye bılıyordum demekki cıkmıyormuş. sen test yaptıracagın zaman cok erken oldugunu düşünüştüm zaten. ama şimdi belli olmus cok sevındım canım. allah saglıkla kcuagına almayı nasip etsin

Defne ya cok duygulandim cok guzel masallahh ❤ Bizleri dualarinda eksik etme ne olur hepimiz birbirimize dua edelim kizlar :)

Kizcelerrr sonucu aldım Beta 26, şükürler olsun hamileyim bende :anneadayı::KK200::emir_bebek::halay:Rabbim isteyen herkese nasip etsin, inşallah hepimize saglikli hayırlı evlatlar versin:nazar::KK31:

Canımmmmmm çok sevindim çok çok duygulandım, tebrik ediyorum. Sağlıkla al inşallah bebişini kucağına, maşallah ikinize de.:nazar:

sen kan testi yaptırcaktın naptın canım? inşallah hamilesindir. hakkaten cok hos bır kutlama olur.

Geçen ayda adetten 1 hafta önce başlamıştım teste, sonra kimyasal olmuştu. Bu sefer eşim izin vermiyor, çok inat ediyor çıksa bile beta hcg düşük olcak gene emin olamıcaz yaptırma diyor. Bende dinleyim bari onu, tam adet günümde yani cumartesi yaptırcam dayanabilirsem inşallah. Amin canım inşallah hamileyizdir ikimizde.

Defne ya cok duygulandim cok guzel masallahh ❤ Bizleri dualarinda eksik etme ne olur hepimiz birbirimize dua edelim kizlar :)
Etmem tabi ki de , hepimiz birbirimize dua edelim bu isin her süreci zormuş olsun diye beklemesi, olunca saglikli mi diye dusunmesi, Allah sağlıkla anne olmayı nasip etsin hepimize , inşallah çok bekletmeden güzel haberler almaya da devam ederiz :KK16:

Geçen ayda adetten 1 hafta önce başlamıştım teste, sonra kimyasal olmuştu. Bu sefer eşim izin vermiyor, çok inat ediyor çıksa bile beta hcg düşük olcak gene emin olamıcaz yaptırma diyor. Bende dinleyim bari onu, tam adet günümde yani cumartesi yaptırcam dayanabilirsem inşallah. Amin canım inşallah hamileyizdir ikimizde.
Kaçtı canım senin Betasi, öyle de çok zor aslında ama en azindan kisa surede tutabilme sansi var sonraki bebiklerin, bende erkenden öğrenmek istemezdim ama artık oldu lekelenme vs. Gelince, şimdide adet gününü bekliycem, dış gebelik kimyasal olurmu vs. Diye , Allah hepimize kolaylık versin

Benim de Bat 16 Mayıs. 4.5 5 yıllık evliyiz daha yeni bebek istiyoruz. Regl başlangıcından 10 gün sonrasını değerlendirmeye başladık.

Bugün regl olmam gerekiyordu ama henüz olmadı. Sabaha kadar olmazsa yarın test yapayım diyorum, gebelik testi alıp. Sonuç net bir şekilde çıkar mı acaba? Yoksa bir hafta falan mı geçmesi gerekiyor, ona göre hareket edeyim.

Bugün regl olmam gerekiyordu ama henüz olmadı. Sabaha kadar olmazsa yarın test yapayım diyorum, gebelik testi alıp. Sonuç net bir şekilde çıkar mı acaba? Yoksa bir hafta falan mı geçmesi gerekiyor, ona göre hareket edeyim.
geç döllenme değilse kesinlikle cıkar. son adet ne zamandı?

benim bat 6 mayıs tı ama bugün bir damla kadar bir akıntı gibi geldi bakalım devamı gelecek mi hayırlısı olsun :)

X