Bana Bedava tatile gelecekler

En mantıklısı bu valla. Yok annem gelicek, yok uzaydan kuzenim gelicek diye bahane aramaya gerek yok ki.
Telefonu yok bizde kadının
İkincisi attığım öesqjda bilerk Bahaneyi söyledim ki çağrışım yapsın yegenim olayına

Hani ortağı ondan habersiz birini almış ya işe benim yegeni postalamış
Bende kusura bakma eşim benden habersiz davet etmiş bana abimler gelecek dedim

Şimdi şuda aklıma geldi
Terbiyesizler sen kıza tamam başla dedin kıytırık işi verdin eğitim kurumunda öğretmenlik okuyan kıza utanmadan çaycılık verdin birde arkadaşım deyip deyip aslında sadece menfaati için şirket işlerini yıgdıgın adamın sana gönderdiği kıza

Hadi onu geçtim
Sen evet tmm gel başla yarın dedikten sonra
Ortağına deseydin ya ben dün başkasını işe aldım
Adamın hatırı var onca işimizi yaptı parasız

Ki eşimin haptı işi dışarıda yaptırsa her toplam 50 bine patlardı bunlara

Yani arayıp işe gelme başkasını almış ortak diye benim yegeni aradı

Niye
Çünkü salağız enayiyiz gözünde

Benim yüzümden Zaten kimse gelemiyormuş bize
15 yılda aileler hariç kim gelmiş miş tee
Biz gitsek böyle olsa iyi miy miş

Dedim bizi almanyada arkadaşın davet ediyor her yıl gel gel diye
Ben gittim almanyaya onlarla cafede buluştum sosyalleştik görüştük bitti
evlerine kalmaya bile gitmedim
Naptım otel tuttum gezdim göreceğim kişileri gördüm alışverişimi yaptım geldimm

Ben zaten gitmem milettin evine
Anne baba abla kardeş ok
Gerisi ne gerek

Ki ikimizin de sevdiği iki aile ve birde bekar arkadaşı geldii farklı zamanlarda
Hiç gelmiyormuş kimsesi benim yüzümden

Ben bunlara gıcığım ya

Buluşmak isteyen dışarıda buluşur. Beni görmek isteyen illa evime bir hafta çökmek zorunda değil.

Biz bir şehre gezmeye gittik. Eşimin kuzeni vardı orada. Bir saat kala aradık, dışarda buluşalım diye. Onlarda şehir dışındaymış. Kendi keyfimiz için gidip kimseye eziyet etmedik.

Baska bi konu acip anlatmis ama kapanmis konusu
icimin yaglari eridi 🤣 insan olan ev hanimiyla konusmadan caya bile gitmeu
El iyisi olan adamı da s.. ederdim..
bir insanın ailesi evi mahremi olmalı.
Birde ailece gitmek nebilim hani 1 gün olur mesala, ama evin hanımına sorulur. Bunlar yüzsüz cift bellş gelme desen seneye gelir en iyisi gelsinler dövmekten beter etecek hak hareket sergilemek

Bu arada şimdi eşim kendini mi acındırıyor anlamadım

Mesaj attığımı söyledikten sonrası yazışmada yaptığımız kavga üzerine çocuk bahanesiyle bi kaç kez yazdı
Bende soguk cvp verdim

Şimdi de instagramdan reels atmış birazdan eve gelir oda

Reels şu; kocanız depresyonda mı? Başlıklı bir reels içeriğinde eğer kocanız şöyle böyle yapıyosa depresyonda olabilir
biraz ilgi gösterin vs vs tarzı
Reelsi yollayıp Altınada ilgilen biraz benimle yazmış

Allahım görüldü attım bıraktım ama kahkaha atıyorum 🤣🤣🤣😂

Ne şimdi bu

Eve gelince nasıl davransam ki surat asmama hiçç katlanamazz boyuna surata bak acık gül der
Bu suratı vereceksen yemek de verme der

Son düzenleme:

Mesaj attığımı söyledikten sonrası yazışmada yaptığımız kavga üzerine çocuk bahanesiyle bi kaç kez yazdı
Bende soguk cvp verdim

Reels şu; kocanız depresyonda mı? Başlıklı bir reels içeriğinde eğer kocanız şöyle böyle yapıyosa depresyonda olabilir

Ne şimdi bu

Eve gelince nasıl davransam ki surat asmama hiçç katlanamazz boyuna surata bak acık gül der
Bu suratı vereceksen yemek de vwrmw der
Acaba kadın kocasına demedi mi ya
Bu malın haberi yok mu acaba ki halen

Eşimin kardeşinin 2 çocuğu gelecekti benim zaten yemek yapmak için dahi vaktim yok yoğun çalışıyorum ,o zaman bir haftalık yiyecek yemek paraları önden istedim eşimden o an vazgeçti haber yolladı gelmesinler diye ,valla zamanında yeni evliyken çok kalan oldu artık 56 yaşındayım artık ben hizmet ve yemek, ağırlanmak ben istiyorum yeter artık yaptığım iyilikler de hep nankörlük gördüm

Son düzenleme:

Bende soguk cvp verdim

Ne şimdi bu

Bu ne biliyor musunuz derdiniz olunca korkmayın istemediğiniz konuyu net yansıtın demek . İlk başka korkuyordunuz tepki vermekten. Bakın haksız olduğunu biliyor geri adım attı . Siz kendinize değer verirseniz herkes verir

Bende soguk cvp verdim

Ne şimdi bu

Surat asma, konu cözüldü Ben birdaha cesaret edip adlarini bile anacagini sanmiyorum

Bende soguk cvp verdim

Ne şimdi bu

Aynı reelsi benim canım bitanem kocam da atmıştı 😆😆😆

Görüldü mü attı, instagramdan arama yap. Hatta görüntülü arama yap ki konuştuğun ben değildim demesin 😆

Biri bana böyle mesaj atsa yerin dibine girerdim özürler dilerdim kocam adına sana sormadan plan yapmışlar diye. Bu ne yüzsüzlüktür ya.

Esim ve arkadaslari caya bile bulusma ayarlasa Ben mutlaka o evin kadinina ulasir böyle böyle konusmuslar ama Sana uygun mu, müsaitmisin, diye bin kere sorar hayir demeye yüzü olsun diye karsidakinin x günü uygun degilsen erteleyelim Sana uygun oldugu güne derim. Millet tanimadigi kisinin evimde tatil yapiyor, rahatliga gel

Bence esinizi hos karsilayin adim atmis tatli tatli satasiyo gibi hissettim🍹
Geldiğinde şarkı da söylüyordu bana
Benim adıma bürsürü şarkı besteliyor kendince hep söyler yine içerde elini yıkarken söylüyordu şarkımı

Yüz vermedim pek içim soğumuyor bu adama

Muhtemelen de haberi yok

Ama nasıl olur bunlar nasıl tipler yaaa kadın görüldü yapıp bırakıp eşine demedi mi ki
Dediyse adam nasıl rahat duruyor öyle halen

Merhaba arkadaşlar, ben bir kaç kez buraya yazdığım gibi insanlara ne güvencim nede bir arada olmak isteyişim kalmadı. Üst üste hep kazık yedim.

Şimdi son kazık olayının üzerinden bir hafta bile geçmedi eşim olacak kazıklara doymayan insan tutturmuş başka şehirden iki de bir arayıp gelmek isteyen insana gel demiş. İki çocuklu aile

Yanlarında da kimi daha getirirler sürpriz ( biz salağız ya çünkü insanlar çok rahat bu konuda)

Sinirlerim zıpladı akşamdan beri kavga ediyoruz. Ben nasıl gelme diyim iki yıldır her yaz gelecez diyorlar sen istemiyosun diye bahane söylüyorum diyor. Geçen yine arayınca bişey diyemedim artık gel demiş
Ya yazarken bile sinirden elim titriyor.

Bu insanları anlatacam ekstra gelmelerini istemediğim birileri ama normalde arkadaşlar bu sıcakta babam gelse çekecek halim yok. Yahu evde şort crop zor duruluyor. Bunlar gelince elin adamının yanında bana giyin deyip durcak. Ki zaten mecbur giyincem. Onu geçtim hizmet et yemek yap.

Şimdi bu insanlara geliyorum sırf turistik bir şehirdeyiz diye resmen bedava tatil için geliyorlar. Normal zamanda arayıp sormazlar. Sadece bir iş yeri açmışlardı bunun için eşimden bir kaç işi halletmesini bilmediklerini rica etmişlerdi. Eşimde bedava yapmıştı. Sonra baktılar ki bedava 5 yıldır ne zaman işi düşse tekrar bir iki gün arayıp sonra isteğini bildiriyor. Eşime yapma salak mısın diyorum. Ya boşver arkadaş sonuçta diyor. Ama ona yaptığın iş için verdiğin zamanı benden çocuğundan çalıyorsun.
Onun için de çok gıcığım bunlara

Diğer bir sebebi de bir keresinde bunların bulunduğu şehirde benim yeğenim vardı. İşe ihtiyacı vardı dedim ki eşime bunlara söyleyelimde bir iş versinler öğrenci kız orda burda çalışacağına cep harçlığı verse yeter dedim. Yani düşünün cep harçlığı

Eşim söylemiş rica minnet yeğenimi çağırdılar iş yok demek için miş.
Sonra yine çağırmışlar çay yaparsın temizlersin ofisi diye ki yeğenim öğretmenlik okuyor ve kendi kurumları da eğitim üzerine verilebilecek birsürü iş varken çay demiş kızda tmm demiş yaparım
Sonra telefonla tekrar aramışlar kızı demişlerki diğer ortak çaycı tutmuş haberimiz yoktu kusura bakma.

Şimdi de gelmiş burda bende bedava yicek içicek yatacak birde yemeğe götürmemi turistik rehberlik yapmamı o biçim benzin harcamamı bekliyecekler

Ben haksızmıyım arkadaşlar ya çıldırıyorum şuan eşimden habersiz arayıp reddetmek için

Birde aklımda şey var dedim ki eşime gelirlerse görecekleri de var
Valla aklımda ki şey gezdirmemek evde oturmak
Bu sıcakta gezmek zorundamıyım arabanıza binin gezin herkes nasıl gidiyor
Kardeşim de turistik yerde ve ona da çok bedava tatile giden oluyor, işin tuhafı kardeşim de kimisine ısrar ediyor illa gelin, kendisinin de üç çocuğu var ikisi ergen,enerjisine hayranım ama enayilik yaptığı şey başka şey değil,menfaatcileri göremiyor.
Eşiniz hizmet etmeyecek ondan mı kolay geliyor

Yok bunu yazdım burada başka mesajda
eminim bundan
Onlar istiyor

İkincisi de kazık atıldığını düşünmüyor kendince

Hayır diyemeyen biri
Ben bu huyunu seviyorum aslında çok insalcıl ve iyi biri
Ama bu konuda gerçekten bana şeytanı oynaması ipleri geriyor
Sabahtır yazdığım kavgaları yazmadım buraya

Bunun bi adı var "el iyisi".
Geldiğinde şarkı da söylüyordu bana
Benim adıma bürsürü şarkı besteliyor kendince hep söyler yine içerde elini yıkarken söylüyordu şarkımı

Yüz vermedim pek içim soğumuyor bu adama

Muhtemelen de haberi yok

Ama nasıl olur bunlar nasıl tipler yaaa kadın görüldü yapıp bırakıp eşine demedi mi ki
Dediyse adam nasıl rahat duruyor öyle halen

Cok sasirdim. Kadin kendi esine, kendi esi sizin esinize haber vermeliydi normalde. Pat diye gelmesin bunlar 🤣 ayrica kadin en azindan cevap vermeliydi, oda yok.

X