Artık evlilikten eşimden soğudum.

Çocuk konusunda söylencek her şeyi arkadaşlar söylemiş zaten o konuda uzun uzun yazmayacağım.
Şuan buralarda konu açıp millete cevap yetiştirmek yerine ayağa kalk annenlerin yanına dön adresini taşı çocuğunu direk okula ver 1 gün bile geçemez artık !
Çocuğum babasız büyümesin, ben dul kalmayayım düşüncesi bu çileyi çekmene/ çocuğu çektirmene değmez.
Çocuğum babasız büyümesin düşüncesiyle bazı şeyler kabul edilebilir ama “bazı şeyler”
Sizin aileniz artık sana ve en önemlisi çocuğa zarar vermeye başlamış.
Kendine gel ailen arkanda toparlan git adresini taşı yarın okula git görüş ne gerekirse koştur o çocuğu okula yazdır hemen sonra git dava aç. Yazık sana da çocuğada.
Her şey benim hatam onunla evlenmem diye diye ağlanma kavun değil sonuçta evlenmeden ne olucak bilemezsin kaldı ki tek boşanan sen değilsin bu hayatta !

Benim eşim zaten bu günümü bu haftamı kurtarayım da ilerisinin bi önemi yok o kafada bir insan. Yani sadece o anını kurtarmanın derdinde. Bu yüzden bu eve taşınırken bu adres sorunun ilerde çocuğun okulunu etkileyeceğini düşünmedi.

Tamam boşver çocugunu kocana odaklan madem.

Siz de düşünmüyorsunuz.
Sadece eşiniz değil siz de düşünmediniz.
Bir sene önce olmuş bu adres sorunu. Siz de çözebilirdiniz.
En az onun kadar siz de suçlusunuz
Hala aksiyon almıyorsunuz belli ki

Sanki tek suçlu baba gibi yazıyor.
Kaç senedir adam sorumsuz görüyorsun
Hala süre verip 6 yaşındaki çocuğu evde tutan kendisi.
Normal bir anne bin kere başlarım senin adresine der annesine taşır adresi
Onun tek derdi kocası.
Çocugunun içinde oldugu durum zerre kendisini etkilememiş.
O sebeble 2 haftası daha varmış bu über muhteşem babanın :)
Her şeyi zınk diye çözecek sihirli değnegiyle.

Onun tek derdi kocası.
Çocugunun içinde oldugu durum zerre kendisini etkilememiş.
O sebeble 2 haftası daha varmış bu über muhteşem babanın :)
Her şeyi zınk diye çözecek sihirli değnegiyle.
Yani hala kocam da kocam duruyor orada.
Benim kocam bunun onda biri benim oğlumu mağdur etse kafasını kırarım. Hala kocam demem.
Ne kocaymış.
Bazılarının kocasını çok merak ediyorum

Şu yasadıklarını burdan baska bırı yazsaydı ne derdın ona...

Kurtul arkadasım bu adamdan hala düşünüyormusun? Çoktan kurtulsaydın barı kenara koyduklarınla cocuguna gelecek sağlardın..Bu adamdan baba olmaz, sana da koca olmaz...

Başka bir başlıkta başka bir konu sahibi eşinin düzenli çalışmadığından yakınmış ve bu konunun sahibi ona boşanmasını önermiş. Ki kendi evliliğine göre o bayanın durumu çok daha iyiydi çünkü ortada zebil olan bir çocuk yok.
Daha da kötüsü kaç yıldır da adama şans veriyor...

Yani hala kocam da kocam duruyor orada.
Benim kocam bunun onda biri benim oğlumu mağdur etse kafasını kırarım. Hala kocam demem.
Ne kocaymış.
Bazılarının kocasını çok merak ediyorum
Delirtti burda bizi ya

Anneanne filan demiyor mu acaba kızım gel gidelim ikametini aldıralım çocuk okula başlasın
Ya da ben alıp bakayım sen belli ki koca derdindesin
Konu sahibi de kocasıyla ev ev gezse

Delirtti burda bizi ya

Anneanne filan demiyor mu acaba kızım gel gidelim ikametini aldıralım çocuk okula başlasın
Ay evet çok öfkelendim ya.
Çocuğun eğitim hayatını etkiliyor umru değil kadının hala kocam da kocam

Benim tek suçum bu adamla evlenmem ve bu adama defalarca şans vermem. Ama çocuğumun okula gidememesi benim suçum değil. Ben uğraştım çabaladım olmadı. Ama babası hiç okul mevzusuyla ilgilenmiyor
sen ilgilen.
Elin kolum dilin yokmu.
Debletin bedava okulu var,Mahallenizdeki okula verin,bari çocugunuzun geleceğini yakmayın

Siz de düşünmüyorsunuz.
Sadece eşiniz değil siz de düşünmediniz.
Bir sene önce olmuş bu adres sorunu. Siz de çözebilirdiniz.
En az onun kadar siz de suçlusunuz
Hala aksiyon almıyorsunuz belli ki
Ben bunu defalarca ev sahibine söyledim hatta gittim hanımıyla da görüştüm yalvardım çocuğum için. Hadi eşimi geçtim bari bu çocuk için adresimizi verin de çocuk okula gitsin yaşıtlarından geri kalmasın dedim. Belki hanımı biraz merhametlidir eşiyle konuşur da 1 aylığına da olsa yaparlar dedim ama yok kabul etmedi..

Delirtti burda bizi ya

Annem söylüyor zaten gel çocuğu burda okula verelim burda gitsin diye ben en son öyle yapıcam zaten

Annem söylüyor zaten gel çocuğu burda okula verelim burda gitsin diye ben en son öyle yapıcam zaten
En sonu çoktan geçmişsin farkında değil misin?
Ayrıca ev sahibi senin çocuğuna şiddet göstermiş biri neden merhamet etsin ki? Neden bu inat neden o asalaktan kopamıyorsun? Ben olsam kocam kirayı ödemese basar giderim insanların yüzüne bakamam. Ya da ben çalışıp öderim. Evde boş boş oturmaktan sıkılmıyor musun?

sen ilgilen.
Elin kolum dilin yokmu.
Debletin bedava okulu var,Mahallenizdeki okula verin,bari çocugunuzun geleceğini yakmayın
Ya hiç gitmedimmi zannediyorsunuz hiç uğraşmadım mi zannediyorsunuz. Ben nüfus müdürlüğüne de gittim okula da gittim bizzat müdürle görüştüm durumu da anlattım. Ama adresi halledin öyle gelin kaydını yapalım diyorlar

Kocandan ayrılıp annene gitsen adresini taşırsın. Neden gidemiyorsun?
İlla koca mı?

Kocandan ayrılıp annene gitsen adresini taşırsın. Neden gidemiyorsun?
İlla koca mı?
Dün zaten kendisine de söyledim dedim bak evi 2 hafta içinde halledemezsen ben annene değil kendi anneme gidecem çocuğu orda okula verecem yazık bu çocuğa ben üzülmüyormuyum sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…