Artık evlilikten eşimden soğudum.

Dün zaten kendisine de söyledim dedim bak evi 2 hafta içinde halledemezsen ben annene değil kendi anneme gidecem çocuğu orda okula verecem yazık bu çocuğa ben üzülmüyormuyum sanki
Yoo üzülmüyorsunuz.
Hala 2 hafta diyip duruyorsunuz.
Siz gidin çocuğunuzu yazdırın.
Baktınız ki evi tuttu çabalıyor bir şeyler için dönmek isterseniz o zaman dönersiniz ama evi tutsa ne yazar kirasını ödemedikten sonra

Ev sahiblerine de yazik valla.
Kiracıya evi veriyorsunuz dingonun ahırı sanki.
Oturuyor ama kira ödemiyor oh mis.

Ev sahibi de bize verdiğine ćok pişman zaten Allah beni sizden kurtarsın bir an önce diyip duruyo

Dün zaten kendisine de söyledim dedim bak evi 2 hafta içinde halledemezsen ben annene değil kendi anneme gidecem çocuğu orda okula verecem yazık bu çocuğa ben üzülmüyormuyum sanki
2 hafta sonra ev bulursa ne değişecek ki bu sefer de yeni ev sahibinizi bıktıracaksınız. Adam ikametini vermemiş, nüfus müdürlüğü çözmemiş siz de olmuyor diyip bırakmışsınız. Annenizde kalmayı çok seviyormuşsunuz 2019'da öyle yazmışsınız. Neden bu adamla "aile bütünlüğünüzü" sürdürmekte diretiyorsunuz? Bizim göremediğimiz ya da söylemeyi atladığınız çok iyi yanları mı var?

Aşkım çok yazmışsın baya dolmuşun özet var mu

Ev sahibi de bize verdiğine ćok pişman zaten Allah beni sizden kurtarsın bir an önce diyip duruyo
Tamam işte bu adam yeni ev tutsa o ev sahibi de aynısını yapacak
Yine ödemeyecek eşiniz kirayı yine ikamet vermeyecek ya da başka sorunlar
Sihirli değnek mi değecek 2 hafta da bu adama

Neden annenizin yanına aldırmıyorsunuz
Bakın bir sorununuzun mu var yazılanları anlamıyor musunuz olayın ciddiyetini kavrayamıyor musunuz
Israrla bu adamı beklemekteki amacınız ne

Annem söylüyor zaten gel çocuğu burda okula verelim burda gitsin diye ben en son öyle yapıcam zaten
En son yani ne zaman? Çocuğu okula göndermemek suç biliyorsun değil mi? Siz ne biçim insanlarsınız bu ne rahatlık ya?

Hanfendi, hala eşime söyledim diyorsunuz. Çocuğunuz ilkokul çagına gelmiş artık, yıllardır "Yapacağım, halledeceğim" diye sizi oyalayan kişi bir anda mı adam olacak sizce? Bu şekilde sadece kendinizi kandırmış olmuyorsunuz aynı zamanda çocuğun istikbali ve psikolojisi ile de oynamış oluyorsunuz. Iki hafta dediğiniz süre yine olacak 5-6 ay ve belki sonra ev tutulacak ama hikayenin devamı yine aynı olacak.

Çocuğum için katlanmalı mıyım? Diye sormuşsunuz ya hani tam tersi çocuğunuz için katlanmamanız gerekiyor. Artık onun da sizin de bir düzene ihtiyacınız var; yerleşin annenizin evine, çocuğu yazdırın okula sonra da girin bir işe hem kendi giderlerinizi hem de çocuğunuzunkini karşılayın. Eşinizde de illa bir değişim ibaresi görmek istiyorsanız; sizden tüm aldığı altın ve paralarınızı size geri vermesini koşul koyabilirsiniz. Neticede evi tutmakla işlerin cozülmediğini artık görmüş olmanız gerekir. En azından bu süre zarfı boyunca hem çocugunuz birinci sınıfı bitirmis olur hem de düşük bir ihtimal de olsa altınlarınıza kavuşmuş olursunuz.

Geçici adres gösterin,adres için çocuğun eğitim hakkını gasp etmeyin.
Önceliğin çocuk olsun,yazık günah ya anaokuluna bile gitmemiş

Ya yalan söyleme. Çocuk zerre umrunda değil.

İkametgah kaydı için fatura vs gerekmiyor. Üç dakika içersinde kayıt tamamlanıyor. Canın isteseydi komşundan rica ederdin senin ve çocuğun kaydını üç dakikada kayıt ederlerdi, okul kaydını yapardın.

İkametgah kaydı için evde diğer ikametgahı olan herhangi bir kişi e devletten onay verse yetiyor. Öyle uzun uzun işler değil.

Canın isteseydi komşundan rica ederdin senin ve çocuğun kaydını üç dakikada kayıt ederlerdi, okul kaydını yapardın.
Komşunun eşinden de istemiş kadın daha ılımlı yaklaşır diye o da vermemiş diye yazdı. Bence olay zaten konu, komşu, ikamet ya da kreş, anaokulu falan değil. Konu sahibi kocasını bırakmak, gül gibi evliliğini bitirmek istemiyor.

Yorum yazacaklardan çok rica ediyorum. Bu kadından hesap sormayın, dertleşicek sorunlarına çözüm getiricek insanlara ihtiyacı var. Beddua edip hakaret edicekseniz bu kadinin sayfasına yazmayın hatta yapabiliyosanız görmezden gelin. Oda uğraşmış belliki yuvam dağılmasın kocam düzelir belki diye. Çocuğu babasiz kalmasin istemiştir. Bi yuvayi kurmak kolaymi ki dağıtmak ta kolay olsun. Yapmayin allah aşkınıza. Böyle iğrenç yorumlar yaparak kahraman olmuyosunuz. Lütfen sizde kadinsiniz bende. Ve Böyle kadınlara yardım edilmeli, o kadinda yaşadıklarını buraya yazmaktan zevk almıyor. Belliki kötü bi hayatı var ve mağdur edilmiş. Aynı şekilde siz olsanız ne yaparsiniz?? Çözüm üretelim arkadaşlar, bi kadını aşağılamakla elinize hic birşey geçmez.
Yorum yazacaklardan çok rica ediyorum. Bu kadından hesap sormayın, dertleşicek sorunlarına çözüm getiricek insanlara ihtiyacı var. Beddua edip hakaret edicekseniz bu kadinin sayfasına yazmayın hatta yapabiliyosanız görmezden gelin. Oda uğraşmış belliki yuvam dağılmasın kocam düzelir belki diye. Çocuğu babasiz kalmasin istemiştir. Bi yuvayi kurmak kolaymi ki dağıtmak ta kolay olsun. Yapmayin allah aşkınıza. Böyle iğrenç yorumlar yaparak kahraman olmuyosunuz. Lütfen sizde kadinsiniz bende. Ve Böyle kadınlara yardım edilmeli, o kadinda yaşadıklarını buraya yazmaktan zevk almıyor. Belliki kötü bi hayatı var ve mağdur edilmiş. Aynı şekilde siz olsanız ne yaparsiniz?? Çözüm üretelim arkadaşlar, bi kadını aşağılamakla elinize hic birşey geçmez.

Şu siteyi bi öğrenemedim ya. Yeni üye oldum ve bildiğiniz sorun cozmek isterken düşüncelerimi ve yorumu mu yanlış sorunun altina yapmıştım

Noldu şıracıyla bozacı olmuşsunuz.

Bu kadının çocuğunu düşündüğünü iddia eden biri varsa insanlığını sorgulasın. Çocuğunu okula göndermeyerek sefalet içinde çocuk büyüten bir anneye anne denir mi bunu sorgulasın. Bu konuyu açan kişi iyi bir anne değil.

Demekki sen de aynı kafada aynı zihniyette birisin.

Senin hasta zihniyetinde olmadığım kesin bebeğim d

Ben diğer konuları okumadim ilk defa bu konusuna denk geldim bilemem nasıl bi insan. Ben ortadaki çocuğu düşünüyorum. Bi insanin sinirini bozmadan önce iyi düşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü hakaret ettiğiniz o insan sinirini başkasından veya bi çocuktan cikarabilir. Birine insan gibi yaklaşir sorun yaratacağınıza çözüm üretmeye başlarsanız hersey yolunda gider kimsede zarar görmez diye düşünüyorum sadece. Aylarca psikoloji dersi aldım, asıl mesleğim bu değil baska bir iş yapmayii düşünüyorum ama sonuc olarak bi arkadasin hastanesinde ara ara psikologluk yapıyorum. Yani burda sizin veya baska bi insanin psikolojisini en iyi anlayan benim.

Ben hiç de iğrenç bir yorum yapmadım, beddua da etmedim, üyenin ne durumda olduğunun da gayet farkındayım ama çocuğun iyiliği için çocuğun eğitim hayatının başlaması gerektiğini ona söylemek gerekli. Farkındaysanız alıntıladığınız yorumumda da çocuğun eğitiminden bahsediyorum. Zaten huzursuz bir evde yaşayan çocuk en azından okula gidebilsin ki başka bir hayat görsün. Kusura bakmayın ama işe yaramaz adam bu sorunu çözemiyorsa anne çözecek. İğrenç yorum ithamınızı da size iade ediyorum.

Mesleğiniz psikologluk değil ama arkadaşın hastanesinde ara sıra psikologluk yapıyorsunuz öyle mi? Kusura bakmayın da bir suçludan akıl alacak değilim, bu anlattığınız şey suç çünkü. Şunu da belirteyim benim işim GERÇEKTEN okul öncesi eğitimi, arkadaşın okulunda ara ara kaçak şekilde öğretmenlik yapmıyorum. Çocuğun eğitiminden ve psikolojisinden de en iyi ben anlarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…