Artık evlilikten eşimden soğudum.

ilk defa denk geldim bilemem nasıl bi insan. Ben ortadaki çocuğu düşünüyorum. Bi insanin sinirini bozmadan önce iyi düşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü hakaret ettiğiniz o insan sinirini başkasından veya bi çocuktan cikarabilir. Birine insan gibi yaklaşir sorun yaratacağınıza çözüm üretmeye başlarsanız hersey yolunda gider kimsede zarar görmez diye düşünüyorum sadece. Aylarca psikoloji dersi aldım, asıl mesleğim bu değil baska bir iş yapmayii düşünüyorum ama sonuc olarak bi arkadasin hastanesinde ara ara psikologluk yapıyorum. Yani burda sizin veya baska bi insanin psikolojisini en iyi anlayan benim.

He aynen.

Ben de boğaziçi'nin rektörüyüm.

Ben kacaklik yapmıyorum hanımefendi. Ara ara dediğim şeyi staj gibi düşünebilirsiniz bi arkadaşımın yerine bakıyorum sadece şimdilik ayrıca bi suc teşkil ettiğini de düşünmüyorum. Burayi mahkeme sandin heralde. Öğretmen olmussunuz ama akıl olarak ilk okuldaki cocuklardan farkiniz yok. Bu nasıl bi yorumlama şekli böyle ya sizin saldırganlığınız kime? Size insan gibi birşey anlatıyorum beni mesleğinizle vurmaya çalışıyorsunuz gerçekten senin gibilere cok üzülüyorum hep bi laf vurma çabası icindesin bana )) kocana sabır diliyorum allah yardim.etsin ona. Iyi geceler size.

Ara ara, staj gibi, keyfine, kayıtsız kuyutsuz psikologluk yapamazsınız. Çünkü psikolog DEĞİLSİNİZ. Ben psikoloji dersi de aldım, sosyoloji dersi de aldım, sanat tarihi de aldım, sinema da aldım vs vs, peki gidip bir yerde AY BEN BUNUN ÇOK DERSİNİ ALDIM YAAA diyip bu işi meslekmiş gibi yapmaya çalışıyor muyum? Hayır. Peki siz nasıl bir cüretle bunu yapıyorsunuz? Eğer bu anlattığınız doğruysa gayet de suçtur ve umarım birisinin psikolojisine ciddi zararlar vermiyorsunuzdur. Siz benim muhattap kabul edebileceğim birisi değilsiniz lütfen bir daha beni alıntılamayın. “Allah eşine sabır versin kıııııız” tavrı da tam olarak sahte bir psikoloğa yaraşırdı zaten ama yine de eşime iyi dileklerinizi iletirim

ahahahah sevinirim dd by canım

Mesleğinizi anlamadım ama velev ki stajyer olun, stajyere bile direkt iş bırakılmaz. Siz nasıl terapi yapabiliyorsunuz hele ki hastanede? Yaşam koçluğu, cart curt healing gibi eğitimler mi aldınız?

Ben boşandım. Üstelik bu kadar asalak biri de değildi. Hala arasam çocukların okulunu hallet desem halleder. Bekar bir anne olarak 6 ay çocuğuma güzel bir okul için mücadele ettim. 11 aylık bebeğim için bile güzel bir kreş olsun diye uğraş verdim. Ona çözüm de sunduk ama hala o asalak herif için çocuğunu hecıyor! 2 hafta süre vermişmiş! Neyse asıl iğrenç olan çocuğu kimsenin düşünmemesi!

bi arkadasin hastanesinde ara ara psikologluk yapıyorum
Gökçe sen misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…