Artık evlilikten eşimden soğudum.

Çok haklısınız benim de hatam oldu şimdi böyle uğraşıyoruz işte
Ne yapın edin anaokulu işini halledin.
Hiç gitmese bile direkt ikinci sınıfa geçirilir çocuk. Anaokulunu okumadan birinci sınıfı görmeden ikinci sınıfa geçer akranları arasında ezilir.
İlçe milli eğitime de gidin mutlaka

Ne yapın edin anaokulu işini halledin.
Hiç gitmese bile direkt ikinci sınıfa geçirilir çocuk. Anaokulunu okumadan birinci sınıfı görmeden ikinci sınıfa geçer akranları arasında ezilir.
İlçe milli eğitime de gidin mutlaka
Dün gittim zaten dilekçe verdim aramalarını bekliyorum

Katranı kaynatsan olurmu şeker cinsine......cinsine çeker.Cocuga faydası ne ki bu evliliğin maddiyat yok kira ödenmiyor başında erkek olsun sinek kadar olsun falanmi.Sinekler faydalı ekolojik sistem için.Sizin eşin size faydasını çözemedim ben.Katlanin çalışın sakin işi bırakmayın emekli olmayın çocuk büyüyecek paranız hem kocaya hem ona yetmeyecek hale gelecek Tabiki kayınvalide bosanmanizi istemez delimiyim sorumsuz oğlum başıma kalsın yani.Ben anlamadım bu evliliğin bu yuva defiginiz şeyin size faydasını okuyorum hala anlamadım.Siz zaten bekar boşanmış gibisiniz.Esiniz çocuğa böyle rol model olmasın bide oda ilerds bunu normal sanır aynen ona döner .Elalem için katlanin bence elalem önemli yoksa bu kadar saçma şeyler niye sürsün Olnadi bı dahaki omrunuzde bosanirsiniz kedi gibi 9 canliyiz sanki.Cocugunuz büyüyünce senin için katlandim diye onu zorlamayin katlanmasaydin diyecek ve şimdiden soyliyim haklı.

10 gündür uğraşıyorum bir türlü kaydını yapamadık e devlette hangi okula düştüğü görünmüyor okullar da kayıt yapmıyo en son milli eğitim müdürlüğüne gittim dilekçe verdim onun cevabını bekliyorum
Yaz hep mutlaka aklımda yavrucak . Ayrıca ses çıkmazsa haftaya sen git milli eğitime

X