Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kaswa ile konuştum kızlar sesi çok iyi geliyordu

bebekleri yanındaymış ve emzirmiş kısmetse gideceğim yarın yanına

kaswa ile konuştum kızlar sesi çok iyi geliyordu

bebekleri yanındaymış ve emzirmiş kısmetse gideceğim yarın yanına

Kese için çağırdılar..

yaaa dırım çok açıklayıcı yazmışın sağol... kaç kilo doğmuşlar... küveze falan gerek kalmamış dimi.....

ülen kayra kıza sormadım heralde emzirdim dediğine öre yanında cnm bebeklerrr

arkadaşlar ben hala doğurmadım.... kaswayı da bebeklerinide çok öpüyorum.... inşallah 1 aralıkta bende bebişlerimi alıcam kucağıma ..... hepinizi öptüm...

sedacığım çok sevindim cnm demek 1 de alacannn hayırlı haberlerini bekliyorum cnm

disikus cnm evet ikizlere hamiş var ikiz doğurmuşlar var

bu medine neredeeee yaa

Canım burdayım kusura bakmaya benim laptop acık kalmıs anlamadım kapattım sandım

DAha iyiyim dinlendim bütün gün sadece heryerim agrıyo bi tuhaf üşüttüm galiba anlamadım mafoldumben

Kaswa canım ALLAH bebeklerinle sana uzun hayırlı ömürler versin opuyorumnanaktan
Daha yeni gördüm ya böyle rahatsız olunca gözüm bişi görmedi
Bütün arkadasları öpüyorum iyki varsınız

günaydınlar ben çoktannn kalktım duşumu aldımmm kahvaltı ettim alişim uyuyor ömer klavye ile oynuyorr.........

bugün kısmetse kaswayı ziyaret edeceğim resim çekilemeyeceğim çünkiii pillerin şarjı bitik annemdeyimm hala eve gidecez yukarı çıkacam sonra direk yanına gideceğim

günaydın kızlar gününün güzel geçsin inşallahh....
Dırımcımm bizden de selam söyle Kaswayaa geçmiş olsun dileklerimizi ilet...

Kaswacıgım tebrikler Allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına inşallah

günaydınn.. yeni uyandım, tüm gece uyumadım, dr. a gittik bu ağrılarımın artık normal olduğunu söyledi.. tehlikeyi atlattık artık korkma doğsalarda dedi. tabi ki mümkün olduğunca dursunlar temennimiz o, ama kızlar benim mi öyle herkes mi bu haftalarda böyleydi bilmiyorum çok ağrım var, sağa yattım olmadı, sola yattım olmadı uykusuz geceler başladı..

kıslarr alişim kalebodura çarptı ağzını dudağı patladı yaaa

durmuyor bir dk yaaaaa neyse çok bişey olmamış amaa baya kanadıı

kıslarr alişim kalebodura çarptı ağzını dudağı patladı yaaa

durmuyor bir dk yaaaaa neyse çok bişey olmamış amaa baya kanadıı

DIRIM canım geçmiş olsun,artık hareketlendiler ya normal ev kazaları,ama çok dikkatli olmak lazım allah saklasın.ksawaya gidince çok selam söyle bendende.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…