Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

medinecim dr gitmeidm ama aradım dr bişey varmı dedi yok dedim bişi olmaz dedi demek geri döneceksin neyse biraz annneye nazlanır dönerin

medinecim dr gitmeidm ama aradım dr bişey varmı dedi yok dedim bişi olmaz dedi demek geri döneceksin neyse biraz annneye nazlanır dönerin

medinecim geçmiş olsun canım.ist.gelicekmişsin hayırlısıyla gel canım.kızlar kaswa dan haber varmı doğum oldumu.?

maşallah canım ya, biz de 19:30 da görcez bakalım benim kızlarım kaç kilo olmuşlar, artık ben de zorlanmaya başladım, ayağa kalkar kalkmaz baskı artıyo aşağıya... süreklii yatıyorum annemdeyim.. sende de kasık ağrıları var mı?

İnş.iyi haberlerle gelirsin.Rabbim yardımcın olsun ağrıların hafiflesin inş :Saruboceq: opuyorumnanaktan

disikus cnm evet ikizlere hamiş var ikiz doğurmuşlar var

bu medine neredeeee yaa

Canım kese için ne zaman gidiyorsun sen ? Beni haftaya çarşambaya çağırdılar.Bu gün 17. günüm transferde.2120 .00 çıktı..
canım beni ayın 1inde çağırdılar,bizim merkezde hem kese hem kalp atışı aynı ultrasyonda bakılıyor.sen sadece kese içinmi gideceksin,yoksa kalp atışıda duyulacakmı?
merhaba herkese bende önümüzdeki hafta gidiyorum doğumaakannehir
hayırlı doğumlar diliyorum canım.rabbim sağlıkla kavuşmak nasip etsin.kaç haftalıksın sen?
hayırlı aksamlar arkadaslar hepınız ıkızleremı hamılesınızz cok merak ettımde

dişikuş sanada hayırlı akşamlar.canım buradaki arkadaşlar hep ikiz hamilesi,kimi arkadaşlar doğum yaptı,kimi arkadaşlarda doğum sırasını bekliyor.

disikus cnm evet ikizlere hamiş var ikiz doğurmuşlar var

bu medine neredeeee yaa

X