Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Dirim kaswaya çok selam söyle canım. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiver bi zahmet.

kaswa canım gözün aydın kavuştun yavrularına darısı bize inşallah ALLAH sağlıklı ömürler versin canım benimmmmmmmm kaydirigubbakcemile2

kızlarrrr selam çok özledim sizleri nihayet girdimmm...........hepinizi sevgiyle kucaklıyorum...

Selam canlarımma.s.,
dün güzel muhabbet etmişsiniz,bugün bi ben varım,

o zaman geçmişi okumadan haberleri yazayım sizleree,,

kaswa gayet iyi maşallah telefonda konuştuk,bu akşam da ziyaretine gidicez inşallahh,
bebeklerin kiloları gaayet iyi maşallah:nazar::nazar:,
küvez sıkıntısı yaşamadan annelerinin kucağına gelmişler çok şüküra.s..

wavym evinde artık bebekleriylee:sm_cool:,
dün konuştuk evdeki ilk gecesi biraz ağrılı geçmiş sanırım fakat daha iyiydi,
bu sabah da konuştuk bu gece de bebeklerinin birazcık gazı varmış teyzleri,ne yapsak diye konuştuk,ama iyiler daha da iyi olcaklar inşallahh:1rolleyes:

ve bombaaaaa,

topiğin tatlı dilli güleryüzlü kaçak kızı egelii de bu gece suyu gelerek hastaneye yatmış ve bir kız bir oğlan olmak üzereee ikizlerini kucağına almıııışş:nazar::nazar:,
biraz yorgunmuş sadece haklı olarakionun dışında çoook ama çoook mutlu olduğunu yazmış:sm_cool:,
yorgun olduğunu belirttiği için aramadım,daha ilerde ararım kısmetse

kasım uğurlu bereketli geldi maşallahh,
darısı gerida kalanların başına sağlıkla ve zamanında inşallahh..

geçmişi okuyamadımm..sağolsun dırım ve canan bana haberleri veriyor..serpil allah analı babalı büyütsünn..kaswa canım sanada o mutluluğu tattırdı...hepinize geçmiş olsun..en büyük mutlulukk
bana gelince pzt sergen fıtıktan ameliyat oldu ve benim oğlum erkek oldu....tuna daha soğan erkeği onun içinde bakalım çarşamba randevu alacağımm..tunanın bir sıkıntısı var ama anlayamadık hep bağıra bağıra ağlıyor gece uyumuyor uykuysuda çok az ne yapacağım yardımm
dırımcığım geçmiş olsunn..alişimi ömeriimi öptümm
marryyy ne haber nasılsın canım. halem ve sarem nasıll..kusmaları durdumuuu...
cananım sen nasılsınn...dikkat et kendine
penses canbebek nerelerde doğum yaptılarmı

pamuk ne haber canımmm bebişlerin çok şeker allah analı babalı büyütsünn

benim net açık inşallah düşmem. düşünce bağlanamıyorum ..öptümmm

yavru kartalların annesi bebeişiiimm nasılsın canım,,
çok özledik tatlı dilini,muhabbetinii,
ne zaman dönüyorsun kısmetse?
Yavrular nasıllar?

canım kısmetse kayınvalide çocuklara bakarsa 21 ocakta eşimin doğum gününde süpriz yapacağım yoksa şubat başı gibi oaradayımm..sen naıslsın..halem sarem nasıll...

biz zor günleri geride bıraktık..ikiz bakımı çok zor..
ama şuan çok rahatım..biraz uyku problemimiz var o kadar..

darısı tüm yeni annelerin ve henüz bebelerine kavuşmamış anne adaylarının başına..

geçmişi okuyamadımm..sağolsun dırım ve canan bana haberleri veriyor..serpil allah analı babalı büyütsünn..kaswa canım sanada o mutluluğu tattırdı...hepinize geçmiş olsun..en büyük mutlulukk
bana gelince pzt sergen fıtıktan ameliyat oldu ve benim oğlum erkek oldu....tuna daha soğan erkeği onun içinde bakalım çarşamba randevu alacağımm..tunanın bir sıkıntısı var ama anlayamadık hep bağıra bağıra ağlıyor gece uyumuyor uykuysuda çok az ne yapacağım yardımm
dırımcığım geçmiş olsunn..alişimi ömeriimi öptümm
marryyy ne haber nasılsın canım. halem ve sarem nasıll..kusmaları durdumuuu...
cananım sen nasılsınn...dikkat et kendine
penses canbebek nerelerde doğum yaptılarmı

pamuk ne haber canımmm bebişlerin çok şeker allah analı babalı büyütsünn

benim net açık inşallah düşmem. düşünce bağlanamıyorum ..öptümmm

canım beniiim biz çok iyiyiz hamdolsuun,
hergeçen gün dünyaya alışmaya çalışıyoru zhamdolsun,
bir hastalığımız yok,sadece Halem çok yiyiyor sık mıçamıyor,hep kasıntı halde,zeytinyağıyla falan idare ediyoruz,
sarem de gavisconu vermeye çalışırkne daha çok kustu,ona bir mama bulduk,milupanın onu veriyoruz daha iyi gibi teyzesi sağolasınn..
maşallah sergenime bu arada ama tunama da laf yok ne o soğan erkeği falan hıh:dilcikar:
o soğan erkeğiyse sergen de olsa olsa bamya erkeği olur,o kadarcık şeyi bi de kesinde ne kalır geriye zatenkaydirigubbakcemile3
gece uyumadığına göre gazı mı var,gecelerin adamımı olcak acaba,önce onu anlamak lazım..
pensesten haber yok,canbebeğe 1aralık olarak gün vermişler canımm

günaydınn.. yeni uyandım, tüm gece uyumadım, dr. a gittik bu ağrılarımın artık normal olduğunu söyledi.. tehlikeyi atlattık artık korkma doğsalarda dedi. tabi ki mümkün olduğunca dursunlar temennimiz o, ama kızlar benim mi öyle herkes mi bu haftalarda böyleydi bilmiyorum çok ağrım var, sağa yattım olmadı, sola yattım olmadı uykusuz geceler başladı..
ayy canımm az kaldı tabii hayırlısıyla kucağına al inşallah bebişlerini..
kıslarr alişim kalebodura çarptı ağzını dudağı patladı yaaa

durmuyor bir dk yaaaaa neyse çok bişey olmamış amaa baya kanadıı
Dırımcım çok geömş olsun nasıl canı yanmıştır alişin ...hareketlendiler tabi artık ufak ev kazalar başladı
kızlarrrr selam çok özledim sizleri nihayet girdimmm...........hepinizi sevgiyle kucaklıyorum...
Bizde seni çok özledik canımm allah damatlıklarını da göstrsin opuyorumnanaktan bizde sünnet olan çocuklar için hep böle denir kaydirigubbakcemile3

Topik iice şenlendi bebişler çoğalıyo gittikçe... Egeliye de bebişleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum....

kızlar bi paylaşıyım dedim kızlarımı,,
r12.jpg

bu da halem,banyo öncesi..
resim038.jpg

oo maşallah gitgide çoğalıyoruzz ne güzelll

kaswa ve egeli güle güle büyütün bebişlerinizi

wavy cim bu günler biraz zor geçer ama geçer allahın izniyle sakın stres yapma tatlım

bebiş istiyoruz çok saol canım sizede geçmiş olsun inşallah tunanın sorunuda çözülür ..

dirimcim sizede geçmişl olsun canım görünmez kaza işte nazardan korusun Rabbim..

Hymarrycim oh maşallah daha iyi olun inşallah.. Hale pekte cicik duruyor ama demekki iştahı iyi onada maşallah wc sorunu zor çok ahatsız eder yiğenimde öyleydi neler deniyorduk olmuyordu sabun bile sıkmıştım enjektörle :KK43: öyle böyle derken büyüycekler dimi Allahın izniyle.. hayırlı sağlıklı akıllı fikirli evlatlar olurlar inşallah..

kevser cim bu günlerde geçecek hayırlısıyla ağrı sızı derken bide bakıcak doğucaklar hayırlısıyla .. asıl uykusuz geceler daha sonra başlayacak :)

medine geçmiş olsun canım aman dikkat et emi

vil cim hoşbuldukta görememişim malum canavarlarım durmuyor hiç bi biri bi biri derken koşturuyorum harap ve bitap şekildeyim :) duşa giricem ama ne mümküüün..

ays yetişemiyorum artık hiç biyere oturtsaydık bi düzenimizi oy oyyyy

X