Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Kevser güldürdün beni yaw.Dene istersen içinde kalmasın.Bende 3 sene boyunca çift çizgi görmek istedim olmadı.Sonra uzunca bi süre bakmadım,testlere küstüm aklımca.Bulantı felan başlayınca bakmıştım pozitifi gördüm bi daha yanaşmadım.Seninki gibi olsaydı ben içimde kalmasın diye bakardım sanırım sırnaşık şey

İnş. benimde öyle gider canım ya...Şu şişlikler gitsin de kiloda da değilim..İnş. gidecek onlar.kilo alınırda verilirde..doğal botoks her yerim..kaydirigubbakcemile3.İnş. teyzesi sağlıkla gelirler...çok öpüyorum çok dua istiyorum....

hiç kıskanmıyoruz dimi pamupum hıh:dilcikar: kaydirigubbakcemile3
sanırım kilo alma rekoru sende canım,ama eğer onları verirsen kilo verme rekoruda sende olmuş olur demiyerimsenibenalkisalkisalkis
canım doktorumuz serdar bey yıurt dışında da hani en azından o gelse anlamında yazmıştımm
biraz daha geçsin sen de geri dönücen KK ya canım,maşallah iyisinn
ama emzirince sadece o zman zor olur,ben birini emzirirken birini sağılmış sütle yada yoksa mamayla biberonla besliyorum o zaman kolaylaşıyor,ama ikisi de sadece memeyle işin zor,Allah kolaylık versinn,
ama Allahın izniyle tek başına da bakarsınn
seni ve oğluşlarımızı çok seviyoruummmŞeniz
Bizim isimler koyulalı o kadar çok oldu ki...Biz sözlü bile değildik...ama çoooook uzun yılda geldiler isimleriyle...sen ne düşünüyorsun isim...
vaaaaayy daha sözlü bilem değildiniz demek ki,isim bulmuşlarralkisalkisalkis,
çapkın kaswaammkaydirigubbakcemile3

Görümcemler geliyor bu akşam yemeğe nede yemek kültürleri var anlamıyorum..Bu halde bile yemeğe geliyorlar..Dün dedi ki bana sen uğraşma canım.bende ben wc ye kalkamıyorum yemek nasıl yapayım hazır yeriz dedim.Şehir dışında oturuyor.Nasılsa bu bebeklerin geleceği yok .bayramda gelecegiz ya doğumu beklemedim dedi.Hiç umrum değil abisine verdiği değer bu demek.. çünkü o doğurdu biz hemen gittik,çocuğu hastanede yattı hemen gittik apar topar..8 yılda oluyor abinin çocuğu sende gelseydin o zaman..yada hiç gelmede bayramda gel uzak yer diyelim gelemedi diyelim...pazar günüde gidecekmiş...çok özlemiş istanbulu ve ailesini ondan gelmiş..

Kaswa merhaba cnm.85 ile hamile kaldım demişsin.Bende 87 ile kaldım.3 hafta içinde 77'e indim şimdi 83'üm.Bu su toplanması şişlikler felan kilodan mı oluyor,önüne geçilemiyor mu başlamadan bişiler yapsak,ne bileyim egzersiz felan fisfisfis

şu görümceleri de mi kaynar kazana atsam napsam:uhm: benimki e aramışdün, ayy canııım sednden zaten topaç gib çocuklar beklemiyoruz rahat ol diyor... manyak mı nedir, aman çok rahatlattın, sanki senin için kilolarını önemsiyorumi geriiizekalı,,,laelaelaelaelae

vaaaaayy daha sözlü bilem değildiniz demek ki,isim bulmuşlarralkisalkisalkis,
çapkın kaswaammkaydirigubbakcemile3

çok uzun yıllar çıktık biz 9 yıl kadarcık...beraber büyüdük desek doğrudur...Valla çapkınmışım ama tek sevgiliyle çapkın olunur mu ki?

İyki görümcem yok :umursamaz:
Valla bu millet bu tuhaf kadın doguma gidicek yemekle ugrasma dio gelde kendin yap valla anlayışsızlık sıfır sıfır kafamçokkarıştı
Bende sinirlendimklava:

kevserr ecrinin anlamı ne canım
ben bi ara bakmıştım anlamsız falan dediler dogrumu

Bu arada bende kilo vermiştim canım.Bilmiyorum kilodanmı olur şişlik ama benim sürekli yatmamda etkili bunda..Çünkü 10 haftadır sürekli yatıyorum sürekli...wc hariç yasak kalkmam benim..bebekler iyice büyüdüğünde böbreklerede baskı yapıyor,ee harekette yok bende bunlar etkili oldu çok..ama çoğul gebelik ve kiloda etkendir sanırım...

kevserr ecrinin anlamı ne canım
ben bi ara bakmıştım anlamsız falan dediler dogrumu

ecrin; aapça bi kökenli, paha, değer, eder..olarak günlük dilde kullanılıyormuş. ancak yasini şerif de ecrin kerim geçiyor, onu öevirirken Allah ın yüce hedyesi diyor, yani Allah ın verdiği değer hediye oluyor kerim le birlikte, çok farklı yorumlar var ama önemli olan niyet canım, geçen gün bi fıkıh kitabında bi yazı vardı; "siz kimsenin sevabına-günahına karışamazsınız onun ecrini Allah verecektir " diyordu,,, sen istersen niyetinde Allah ın verdiği değer niyetiyle geçirirsen o olur.. bence...

İyki görümcem yok :umursamaz:
Valla bu millet bu tuhaf kadın doguma gidicek yemekle ugrasma dio gelde kendin yap valla anlayışsızlık sıfır sıfır kafamçokkarıştı
Bende sinirlendimklava:
Fikirsiz işte....

Önemli olan senin beğenmen canım Hayılı evlatlar olsunlar inş....

Ben kaçarım kızlar duadan unutmayın hepinizi öperim...Tüm yeni gebelerimize de hoşgeldin der ,sağlıklı gebelikler dilerim.....byyyy by..

Yanlış anlaşılmadım dimi kevserçim hani koyma falan diye demedim bende coks evdim böyle bir yerde söyledim bana bunu söylediler hatta şey dedim tesbiyatlarda geçiyo yasinde geçiyo diye yoksa ben cok begeniyorum kızım olsa koymayı cok isterim hırkız olurmuyum :kedi:

Güle güle kaswam ALLAHım yar ve yardımcı olsun...
Kimseye yemek yapma lütfen :icecream:

neden olasın canım aşkolsun, hırsızlığı mı olurmuş aşkolsun ben zayen ceylin istiom.. ecrini de çok beğeniom,, tek endişem bu yıl o kadar çok duydum ki bu isimden koyulan, okula başladıklarında sınıflarında en az 3-4 tane olur mu acepmirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…