Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ay canım ya cok uzuldum....basın saolsun..umarım bu hamılelıgın sorunsuz problemsız gecer...

alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun. boyle yazdı

kızlar nerdesınız..............hmary dırım nerde................herkes nasıl.........

yok kesınlıkle yapamadım...yapamıyorum...1001 kez gırdım olmuyor..........

alaina, tickerı şöyle yapacaksın ben de epey zor bulmuştum:

Önce tickerfactory’de Pregnancy and Due Date Ticker çizelgesinde beğendiğin alt yapıyı seç (1-19 sayılarının üzerine tıklayarak beğendiğinin yanına kutuya tıkla) Sonra NEXT deyip çizelgede bebeklerini temsil edecek nesneyi seç. sonra yine NEXT diyerek tahmini doğum yapacağın tarihi gir (due date yazan kısma) Due Date yazan kısmın altında Today's Date (bugünün tarihi olmalı) yanında da Current Time(şu anki saat olmalı) oradan olması gereken rakamları da seç yine NEXT de. EN ÖNEMLİSİ bbCode yazan kutunun içinde
arasında kalan png formatlı kodu kopyala ve ticker kısmına profilinden yapıştır.Kolay gelsin canımopuyorumnanaktan

kevserim kıııızz ne o tribal heller yerim senüüüü Şeniz

liyadora hakkında hayırlısı olsun canım,inşallah gönlünün muradı olsun..

alaina canım nasılsınn,,

muallimim cöh demiş kaçmışsın,
ben evdeyim kızlarınbiri uyuyor bir uyanıyor yada ikisi birden uyanık anasını satıyım bu kızların peeh-tatlicadiarzu-
iflahım kesildi,
çamaşır mı yıkasami,bulaşık mı yıkasam,ev mi süpürsem,etraf mı toplasam yerşeltirsem,bunlar olmadan olmuyor,
kızlar zaten hiç durmuyor,ben yine KK dayım,yeni ayın üyesi anketine beni de soksun Kazen Bey Amca:hulya:

super annesın marry vala cok ıyı tek basına goturuyorsun..onunde sapka cıkarmak lazım..

valla nane lımon kayantıp ıcıyorum cok yıı degılım....doktorumuda aramadım..basım acaıp agrıyor..parol ıcdım gecmedı..doktoruda aramak ıstemıyorum..benımkı cok masraflı..bı tst yaptırıyor 1000 tl gıdıyor..bı muayene 200 tl cat oda gıdıyor...bakalım evde dınlenerek gecer dıye umud edıyorum...

Kaswa bak yazmadan çıkmıyorum. Naber nasıl gidiyor çok az kaldı heyecan seviyesi tepeye vurmuştur. Bir hafta sonra geliyor melekler hayırlısıyla çok güzel çok güzel yaa.
Bneimkilerde tepinip duruyor büyüdükçe daha sert oluyor tekmeler. Doğurunca özliycem bu tepüklerü.

oy yerım ben senın kızlarını ya..ne kadar guzel..bende dogurmak sıtıyorum zaman hemen gecsın de 15 subat olusn ıstıyorum.....onları bı kucagıma lasam mıs gıbı koklasam....

selam canlarım şöyle bi bakayım beni merak eden olmuştur belki dedim.
hala doğurmadımmkaydirigubbakcemile2kramplarım çok fazla rahim kısmında şiddettli adet ağrım var. süreklş yatıyorum. dualarınızı eksik etmeyin. hepinizi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…