Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ne yazem kaswa sağlıkocağına gittim geldim..eskişehir çoook soğuk.alışmışım evin sıcaklığına dışarısı buzzz gibi geldi... yoruldum accık yatem dinlenem gelrim sonra..... bu arada maşallah doktor ellemzse 40 ı bulcan inşalah......wavy zarla zorla pazarı geçse ...sende bişey yok galiba.aman nazar değmesin...maşallah bareakallah

:nazar: :nazar: :nazar:

selam canlarım şöyle bi bakayım beni merak eden olmuştur belki dedim.
hala doğurmadımmkaydirigubbakcemile2kramplarım çok fazla rahim kısmında şiddettli adet ağrım var. süreklş yatıyorum. dualarınızı eksik etmeyin. hepinizi öpüyorum

Azıcık daha sabret canım çok az kaldı.

Kaswa bak yazmadan çıkmıyorum. Naber nasıl gidiyor çok az kaldı heyecan seviyesi tepeye vurmuştur. Bir hafta sonra geliyor melekler hayırlısıyla çok güzel çok güzel yaa.
Bneimkilerde tepinip duruyor büyüdükçe daha sert oluyor tekmeler. Doğurunca özliycem bu tepüklerü.
Canım sağol...Fiziksel olarak çoook zor geçiyor, gerçekten ben çok ağırım..Bu sadece benim kuruntum değil.. hastanedeki hemşireler ,doktorlar ve sıra bekleyen tüm hastalar benim ağırlığım konusunda hem fikir..Yürüyemiyorum.Her yerim şiş ..dudaklarım konuşurken bile patlayacak sanki...çok zorlanıyorum ..o zaman düşündüğüm (her anne gibi)karnımda dünyanın en güzel varlıklarını taşıdığım oluyor.Yıllarca bekledim, emek verdim ve Rabbimin mucizesiyle dualarla bugüne geldim.Dilerim rüyamın sonu da güzel olur.İnş.haftaya bu vakitlerde koynumda olacaklar inş..Heyecanlı mıyım? inan bilmiyorum çok garip duygular hepsi grift olmuş..Her duygum çok yoğun ..Benimkilerin yeri oldukça daraldığı için tekmelerimiz eskisi kadar yoğun değil..ama ultrasonda yakalayamıyorlar o başka..Mutlaka bu tekmelerin yerini çok daha güzel, daha yoğun duygular alacak ama bende ona üzülüyorum...Mutlaka bu psikolojininde bir adı vardır.İnş.sende ve topikteki bütün annelerimizde bizim haftalarımızı görür...Duadan unutmayın....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hala doğurmadımmkaydirigubbakcemile2kramplarım çok fazla rahim kısmında şiddettli adet ağrım var. süreklş yatıyorum. dualarınızı eksik etmeyin. hepinizi öpüyorum

Hep aklımdasın Doğurmayacan tabi daha ,,sıranı bilecennnnnnnnnnnnnn....Hep duamdasın canım benim...Hayırlısıyla geçsin şu hafta da, bitti artık...Koca bir gebeliği paylaştık hep beraber...Sonuda güzel olacak..çok sefiyom sizi.....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kevserim kıııızz ne o tribal heller yerim senüüüü Şeniz

liyadora hakkında hayırlısı olsun canım,inşallah gönlünün muradı olsun..

alaina canım nasılsınn,,

muallimim cöh demiş kaçmışsın,
ben evdeyim kızlarınbiri uyuyor bir uyanıyor yada ikisi birden uyanık anasını satıyım bu kızların peeh-tatlicadiarzu-
iflahım kesildi,
çamaşır mı yıkasami,bulaşık mı yıkasam,ev mi süpürsem,etraf mı toplasam yerşeltirsem,bunlar olmadan olmuyor,
kızlar zaten hiç durmuyor,ben yine KK dayım,yeni ayın üyesi anketine beni de soksun Kazen Bey Amca:hulya:

:eek::eek::eek:

canlarım neredeeeeeeeeeeeee?görüyorum aşağıda yazmadan çıkmayın..

CANLrın yesin seniiii, naber kuzummmopuyorumnanaktan

weeeeeeeeeeeeeeeeeeee sonunda benımde tıckerım oldu...oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....
oleeyyy..

valla nane lımon kayantıp ıcıyorum cok yıı degılım....doktorumuda aramadım..basım acaıp agrıyor..parol ıcdım gecmedı..doktoruda aramak ıstemıyorum..benımkı cok masraflı..bı tst yaptırıyor 1000 tl gıdıyor..bı muayene 200 tl cat oda gıdıyor...bakalım evde dınlenerek gecer dıye umud edıyorum...
yuh canım o ne yawww.. hangi dr. bu?

aman gözüm dikkat, bizi habersiz bırakma..

Ah canım merak etmezmiyiz..
az kaldı biraz daha sabır inş..
ALLAH kolaylık versn.. opuyorumnanaktan

Kaswa canımm sen nasılsınnn
ya cok güzel bir duygu Rabbim bizede tattırsın inş..
Rüyamda bende dogurdum sacma bir rüyaydı ama cok sevdim yaa kaydirigubbakcemile3

canlarım neredeeeeeeeeeeeee?görüyorum aşağıda yazmadan çıkmayın..
hhheeeyyy dün siz dırım la buluştunuz mu ben mi öyle anladım,
yaw ben de dün Kadir Has-Metroport yaptım yaaw,nası sizden haberim olmaz,
super annesın marry vala cok ıyı tek basına goturuyorsun..onunde sapka cıkarmak lazım..
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5
Bneimkilerde tepinip duruyor büyüdükçe daha sert oluyor tekmeler. Doğurunca özliycem bu tepüklerü.
canım nasılsııınn,
insan özlüyor gerçekten,ama kendileri oluyor kucağındaopuyorumnanaktan
2 gün daha sabret canımm,az kaldıııkaydirigubbakcemile5
Canım sağol...Fiziksel olarak çoook zor geçiyor, gerçekten ben çok ağırım..Bu sadece benim kuruntum değil.. hastanedeki hemşireler ,doktorlar ve sıra bekleyen tüm hastalar benim ağırlığım konusunda hem fikir..Yürüyemiyorum.Her yerim şiş ..dudaklarım konuşurken bile patlayacak sanki...çok zorlanıyorum ..o zaman düşündüğüm (her anne gibi)karnımda dünyanın en güzel varlıklarını taşıdığım oluyor.Yıllarca bekledim, emek verdim ve Rabbimin mucizesiyle dualarla bugüne geldim.Dilerim rüyamın sonu da güzel olur.İnş.haftaya bu vakitlerde koynumda olacaklar inş..Heyecanlı mıyım? inan bilmiyorum çok garip duygular hepsi grift olmuş..Her duygum çok yoğun ..Benimkilerin yeri oldukça daraldığı için tekmelerimiz eskisi kadar yoğun değil..ama ultrasonda yakalayamıyorlar o başka..Mutlaka bu tekmelerin yerini çok daha güzel, daha yoğun duygular alacak ama bende ona üzülüyorum...Mutlaka bu psikolojininde bir adı vardır.İnş.sende ve topikteki bütün annelerimizde bizim haftalarımızı görür...Duadan unutmayın....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Hep aklımdasın Doğurmayacan tabi daha ,,sıranı bilecennnnnnnnnnnnnn....Hep duamdasın canım benim...Hayırlısıyla geçsin şu hafta da, bitti artık...Koca bir gebeliği paylaştık hep beraber...Sonuda güzel olacak..çok sefiyom sizi.....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dualarım seninle canım,bizimle hiç fotonu paylaşmadın,
kaç kiloyla hamile kaldıın,kaç kilo aldıın,şimdi kaç kilosuuun,
kazık dimi sorularım kaydirigubbakcemile3
bi de çocukların adını ne düşündünüz o gelkaydirigubbakcemile3di aklıma geçende yaaww:kedi:

ne yazem kaswa sağlıkocağına gittim geldim..eskişehir çoook soğuk.alışmışım evin sıcaklığına dışarısı buzzz gibi geldi... yoruldum accık yatem dinlenem gelrim sonra..... bu arada maşallah doktor ellemzse 40 ı bulcan inşalah......wavy zarla zorla pazarı geçse ...sende bişey yok galiba.aman nazar değmesin...maşallah bareakallah

:nazar: :nazar: :nazar:

Aman iyi ol balım neden gittin sağlık ocağına?Doktoruma dedim ki bak ne kadar sözümü dinlediler dedim..26.haftadan beri konuşuyorum onlarla,hep te tüm korkularıma rağmen olumlu düşünüp ,13 kasımı yazdım beynime..Doktorumda dedi ki ama anneleri de çok söz dinledi..Biz bu vakte geldik ya dedi..Diyorum ya işte Rabbim izin verdi geldik inş. sonu güzel olsun..Sende geleceksin inş....

Aman iyi ol balım neden gittin sağlık ocağına?Doktoruma dedim ki bak ne kadar sözümü dinlediler dedim..26.haftadan beri konuşuyorum onlarla,hep te tüm korkularıma rağmen olumlu düşünüp ,13 kasımı yazdım beynime..Doktorumda dedi ki ama anneleri de çok söz dinledi..Biz bu vakte geldik ya dedi..Diyorum ya işte Rabbim izin verdi geldik inş. sonu güzel olsun..Sende geleceksin inş....

bende bende bende gelcem mnanane manane:emir_bebek::emir_bebek:

herkes o haftaları görcek inşallah,
burası uğurlu,dualı,okunmuş,üflenmiş topik muhhaahhhh :nazar: :roflol:

:

CANLrın yesin seniiii, naber kuzummmopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Kaswa canımm sen nasılsınnn
ya cok güzel bir duygu Rabbim bizede tattırsın inş..
Rüyamda bende dogurdum sacma bir rüyaydı ama cok sevdim yaa kaydirigubbakcemile3
İnş. sende geleceksin bu haftalara inş...
hhheeeyyy dün siz dırım la buluştunuz mu ben mi öyle anladım,
yaw ben de dün Kadir Has-Metroport yaptım yaaw,nası sizden haberim olmaz,

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5

hheheeeeeeeeeeeeee buluştuk sana heber vermedik.....delüüüüüüüüüüü ben wc ye gidemiyom gezmek nere....telden buluşacaktık olmadı...

dualarım seninle canım,bizimle hiç fotonu paylaşmadın,
kaç kiloyla hamile kaldıın,kaç kilo aldıın,şimdi kaç kilosuuun,
kazık dimi sorularım kaydirigubbakcemile3
bi de çocukların adını ne düşündünüz o gelkaydirigubbakcemile3di aklıma geçende yaaww:kedi:

Evet balım paylaşmadım hiç...çok ünlü olurumda toplum içinde rahat edemem diye korktum....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3he valla ne hoş sorular bunlar...Kuşum artık mal meydanda bu işi dalgaya almazsam çokkkkk sıkılırım çok...bu şişkoluğun saklanacak yeri kalmadı...kaydirigubbakcemile2 ben sanırım 85 le gebe kaldım..Bu son 2 aya kadar çok güzel devam etti..7-8 kilo almıştım...Sonra koptu film...Bende şişlik oldu çok...bir sonra ki muayenemde dr um bile şaştı..Preeklampsiden korktuk ..ama şükür yok..bu şişliğe rağmen tansiyon problemimde yok...şimdi ki su toplamış kilomu demeyeyim ayıp olur....Yalnız şunu düşünmüyor değilim bana gelirseniz eski fotomu da getireyim dimi kız yanımda....Bunun insan bir tarafı varmış önceden dersiniz.....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kuzularımın adını diyeyim...oğlum Muhammed Safa kızım Afra olacak inş. teyzesi beğendin mi?

Bursalı ikiz hamişler buluşması ...
image.php

http://img288.yukle.tc/image.php?id=8596056d.jpg

Burçinn, ben,Deniz (çekirgeler)

şimdi gördüm canımm,sayfayı yazman iyi olmuş,ben de alıntıyla güncellemiş olıyım,

ne güzel olmuş,ne iyi etmişsiniz yaaaaa.s,
biz buluşamamıştık,şimdi bahara bebeklerle inşopuyorumnanaktan..
ayrıca pastaları da fon yapmışnız yanikaydirigubbakcemile3

Canan canımmm geçmiş olsun :Saruboceq: dikkat et aman Şeniz
ben aksam giremedim bulantım cok vardı kustum falan artık altıma kacırıyorum yaa manyadım iyce mafoldumben mafoldumben

Hosgeldin canımmm.. opuyorumnanaktan
güzel dileklerin için tşklerr..
rabbim hepimize bebişlerimzi kucagımıza almayı nasip etsin aminnn :Saruboceq:

Dirim canımmm cok geçmiş olsun canımmm inş güzel sonuclarla dön.. :Saruboceq:

waydan haberi olan var mı merak ettim akannehir

Hoşbuldum cnm teşekkür ederim.Amin inş. opuyorumnanaktan

oyyy şekerler merhabaaa

ooo buluşmalar filan iyisiniz valla hiçç kıskanmadııık bizim başımızı kaşımaya vaktimiz olmuyor kıymetini biliiin :dilcikar:

kaswam cım sen boşver bence benim akdar şişkolaşmamışsındııır yaaaa :1no2: isimlerinizde güzelmiş hayırlı olur inşallah tatlım

Hymarry oyyyy bencede sence burası uğurlu o haftaları görecek herbikesler hayırlısıylaaaa

kevser cim buluşmamı yaptınız yine resimleri görmeyi isterdim ama bakacak bulacak vaktim yok sanırsam her an vıyak sesleriyine koşabiliriiim

wavy kuşum sen naptın hymarryi 2 gün demiiş yoksa 2 gün sonramı doğurcan şekeriiiim

ay herkese yetişemiyorum muhabbeti özledim ama henüz oturtamadık düzenimizi kuşlarım durmadan mızmızlanıyorlar emme keyfi yapmak istiyolar hep hele geceleri gözümden uyku akıyor biri durusa biri bağırıyo yok yok gözünüzü korkutmuyorum herşeye rağmen çok güzel zamanla oturacak herşey inşallah.. haftayada annem gidiyor perşembe günü tek başıma bakmaya başlıycam fisfisfis

Evet balım paylaşmadım hiç...çok ünlü olurumda toplum içinde rahat edemem diye korktum....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3he valla ne hoş sorular bunlar...Kuşum artık mal meydanda bu işi dalgaya almazsam çokkkkk sıkılırım çok...bu şişkoluğun saklanacak yeri kalmadı...kaydirigubbakcemile2 ben sanırım 85 le gebe kaldım..Bu son 2 aya kadar çok güzel devam etti..7-8 kilo almıştım...Sonra koptu film...Bende şişlik oldu çok...bir sonra ki muayenemde dr um bile şaştı..Preeklampsiden korktuk ..ama şükür yok..bu şişliğe rağmen tansiyon problemimde yok...şimdi ki su toplamış kilomu demeyeyim ayıp olur....Yalnız şunu düşünmüyor değilim bana gelirseniz eski fotomu da getireyim dimi kız yanımda....Bunun insan bir tarafı varmış önceden dersiniz.....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kuzularımın adını diyeyim...oğlum Muhammed Safa kızım Afra olacak inş. teyzesi beğendin mi?

Bi imza verseneeee KK Kaswasııııkaydirigubbakcemile3
canım ben de aynı öyle şiştim işte,30.haftaya kdr 7-8 kilo aldım,son bir ayda 4-5 kilo almıştım,16 kg ile bitirdim,
ama 12.günde hepsi gitti,senin de öyle olur cnm
şimdi nutella yemekten iki kilo almışım:kedi:lülülülülülü
ben de ilk resimlerime hayretle bakıyordum,şimdi hamileykenki dombili halime şaşıyorum,
geçeeeeeerrr giderzemuszemus
fotolara sonra bakarız,biz bebiş görmeye gelicez hem seni değil lülülülülülü kaydirigubbakcemile3

isimler ççoookkk güzel maşallah annesiii,sağlıkla gelsin kuzularrımızz az kldııŞeniz

şimdi gördüm canımm,sayfayı yazman iyi olmuş,ben de alıntıyla güncellemiş olıyım,

ne güzel olmuş,ne iyi etmişsiniz yaaaaa.s,
biz buluşamamıştık,şimdi bahara bebeklerle inşopuyorumnanaktan..
ayrıca pastaları da fon yapmışnız yanikaydirigubbakcemile3[/QUOT
Bebek şekerleri vardı orada, pastalara yapışıp kaldık zaten sorma :)

oyyy şekerler merhabaaa

ooo buluşmalar filan iyisiniz valla hiçç kıskanmadııık bizim başımızı kaşımaya vaktimiz olmuyor kıymetini biliiin :dilcikar:

kaswam cım sen boşver bence benim akdar şişkolaşmamışsındııır yaaaa :1no2: isimlerinizde güzelmiş hayırlı olur inşallah tatlım

Hymarry oyyyy bencede sence burası uğurlu o haftaları görecek herbikesler hayırlısıylaaaa

kevser cim buluşmamı yaptınız yine resimleri görmeyi isterdim ama bakacak bulacak vaktim yok sanırsam her an vıyak sesleriyine koşabiliriiim

wavy kuşum sen naptın hymarryi 2 gün demiiş yoksa 2 gün sonramı doğurcan şekeriiiim

ay herkese yetişemiyorum muhabbeti özledim ama henüz oturtamadık düzenimizi kuşlarım durmadan mızmızlanıyorlar emme keyfi yapmak istiyolar hep hele geceleri gözümden uyku akıyor biri durusa biri bağırıyo yok yok gözünüzü korkutmuyorum herşeye rağmen çok güzel zamanla oturacak herşey inşallah.. haftayada annem gidiyor perşembe günü tek başıma bakmaya başlıycam fisfisfis

canım 1558. sayfada fotomuz..sen üstesinden gelirsin merak etme, burası okunmuş üflenmiş diye boşuna demios, hem bebişlerimiz hem annelerimize okunmuş .. :hulya:

Bizim isimler koyulalı o kadar çok oldu ki...Biz sözlü bile değildik...ama çoooook uzun yılda geldiler isimleriyle...sen ne düşünüyorsun isim...

aman ne bilim ya, uzmanlar yakın isim koymayın diyo, biz pak sallamıos onu yakın istios , eşim selin istiyo ben de ceylin, ceylin çok varama napiyim bi tane de bizde olsun dimi??kaydirigubbakcemile

X