Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

evet şeymacım kaswa wavy çekirgeler ve canbebek arkadaşlar 36 hftayı doldurdu nerdeyse ... inşallah gün sayıyorlar artık.. darısı bize inşallah..

Ayy inşaallah cnm yaa.Bnmde karnım iyice çıkmaya başladı artık.Seninkini de biraz önce gördüm.Ne kdr şirin yaww.Sen çok şiş diyorsun ama diğer bebişlerinde etkisi var sanırım.Bnmki de diğer arkadaşlara göre daha şiş.Bi dahaki dr.a gidişimde sorarım ben etkisi var mı diye.Ayrıca redüksiyon yapılanlar doğuma kdr kalıyormuş biliyor muydun?Ama bazıları o kdr küçük oluyor ki doğumda bile göremiyoruz dedi dr.um

kıslar wavy hastaneye yatmış biraz kanaması olmuş ve bir parmak açılmış

dualarım onunla ...........inş.p.tesiyi bekler doktoru doğurtur

rabbim sağlıklı ve rahat doğum nasip etsin inşallah.ama dırımcım kanaması olmuş ve açılma varsa doğum başlamış demektir,kendimden biliyorum.duamda inşallah rabbim yrdımcısı olsun.

Canım yaaa nedir ki bilmem ama genede hastanede doktorunu beklemesi daha iyi RAbbim yar ve yardımcısı olsun :Saruboceq:
Duamda inş bizden selam söylersinnn dirimcim

rabbım yardımcısı olsssssssss .........ınş saglıkla gelırler ıyı haftalardaydı kokrkacak bı sey ınş guzel olucak hersey............

Yuktur ama kolay elime geçer.Baktım Bursa'daymışsın yakın olsaydın hallederdik :umursamaz:

sağolasın canım, yemiş kadar oldum, hep pamuk şeker yüzünden.. :)

ayy hadi hayırlısıyla inşallah..

hadi yaaaa ..pazar olmadı daha ama. hayırlısıyla kurtulur inşallah.... dırıııım ben telefonunu almadım.... konuşursan izin iste telefonunu vermek için bana .......... ayyy merak ettim canım yaa. rabbim yardımcısı olsun inşallah..............

dirimim ya, wavy nin telini bana atsana özelden, sakıncası yoksa, hatta seninkini de hatta marry nin ay çok mu saçmaladım..:kedi:

ülen geldim kevsere özelden attım kk ya bakmadan kalkmam

çok sancısı yokk kıslar bence p.tesi bekler ....

wavy cim inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz hayırlısı olur inşallah ..

biz resimlerimizi babamızdan habersiz şimdi facebooka ekledik inşallah görmez.. izin vermiyordu o görmeden kaldırırım diye düşündüm. buraya eklemeyide çok istedim ama anlarsa diye korktum açıkçası :1ninca: neysem face ten bakın bi çirkinlerime olmasmı :kedi:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan sağol şekerimmmmmmm

1 saat ac kalıcaksın..bende gebelık sekerı cıktı sımdı ınsulın ıgnesı oluyorum...umarım sende hıc bırsey cıkmaz....
158 çıktı benimkide dr yüksek dedi ne 1 saat aç kalması ya süründürdüler beni 12.30 a kadar aç akldım sonrad muayneye giricem diye çıkıp bişiler alamadım baktm olmuyo 1.30 da eşime git bi tost al gel dedim ama bi ağrı yapıştı başıma eve gelirken kociş yemeğe götürdü ama o kadar kötü olmuştumki yediğimdende bişey anlamadım
:roflol:ben sağlıkocağına gidiyoooom.bişey isteyen var mı kızlar...............:roflol:
benim içinde teteonoz aşısı oluver kızz ben bi türlü gidemiyorum

ayy o çift çizgiyi bende çok görmek istedim hep tek çizgileri gördüm hamile olduğumu bende tesadüfen kan testinden öğrendim ama ben evde yumurtlama takibi yapıyodum test kştleirm vardı onun içinde bi tane gebelik testi hediyesi vardı bende eve geldikten sonra tetsi yaptım kocişe gösterdim baba oluyosun diye tabi komik olduuu hayallerim başkaydı ama olsun bidahaki sefere işallah :))))

ay canım pamuk şeker istedi kaydirigubbakcemile3

ahanda benimde çektiiiii

canım facede sen beni ekleidnmi mende görücem rsimleri banane bananeee

nerdesiniz kızlar ...neden kimse yazmıyor...pamuk facede resimleri gördüm..çok yakışıklılar maşallah..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…