Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

:roflol:ben sağlıkocağına gidiyoooom.bişey isteyen var mı kızlar...............:roflol:

benim 10.gün 300'dü üçüz olabilir dedi dr, gerçektende ilk ultrasonda gördük üçüzmüş ama biri tutunmuş rahmin farklı biyerine yerleştiği için gelişmemiş ve sonlanmış, çok şükür şimdi ikizlerimle devam ediyoruz, inşallah sonuna kadar gider ve kucağımızada alırız, Rabbim herkese o güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin

bence de bu ucuz yada dorduz..benım 12.gun degerım 341 ıdı...

kızlar ya korkutmayın beni.gerçi 2 tane transfer edildi bana.ilk kızlara hamileyken değerim bin küsürdü o zamanda ikizdi yani benim hormonlar anormal galiba kızlar.MARY sana özelden mesaj attım bakarmısın.

gozun aydın artvinli Allah saglıkla huzurla cocugunu kucagına almayı nasıp eder ınş

ALLAH c.c. gönlüne göre versin..
hiç bişi yapmana gerek yok canım bizim ailede hiç ikiz yok ama ben ikiz hamileyim ..
ALLAH istedimi hersey olur inş..:Saruboceq:

bılmıyorum kı nasıl eklenıyor...benım 22+0 oldu..

canım 40. hafta muhtemel doğum tarihini yaz, ben yapıyım sana? bir de kız? erkek?

canım bol bol terle, baktın uykuda terliosun daha çok sarın sıkı sıkı terlkeyebildiğin kadar terle, dr.una sor istersen ben bademciklerim şiştiğinde tathlil yapmıştı kandaki iltyihap oranına göre antibiyotik verecekti, ama az çıkınca sakıncası yok nanelimona devam dedi.. geçmiş olsun tekrar..

ama ben gunaydın dedım neden kımse bana selam yazmadı

günaydın dişikuş, biz ikizlerimize tedavi yöntemiyle kavuştuk canım, bi çoğumuzun tüp, miro veya aşılama yöntemiyle oldu çok şükür.. doğal yollarla hamile kalamadık biz, senin doğal yollarla hamile kalmama riskin yok anladığım kadarıyla yanılıyor muyum?

hoşgeldin caniso, biz hep burdayız burfada zaman çok çabuk geçiyor, takıl bize hızlı yaşa kaydirigubbakcemile2

kızlar ya korkutmayın beni.gerçi 2 tane transfer edildi bana.ilk kızlara hamileyken değerim bin küsürdü o zamanda ikizdi yani benim hormonlar anormal galiba kızlar.MARY sana özelden mesaj attım bakarmısın.

pişşşşt Çok üzgünüm çoook noluyo bakiim özelden mözelden he? kıskanırız valla heeeklava::asigim:

Arkadaşlar,bu kez dünkünden daha koyu testim..transferimin 10.günü ve adetime 3 gün var daha .heyecandan bayılabilirim,inanamıyorum :asigim::asigim::asigim:

Arkadaşlar,bu kez dünkünden daha koyu testim..transferimin 10.günü ve adetime 3 gün var daha .heyecandan bayılabilirim,inanamıyorum :asigim::asigim::asigim:

maşallah, hayırlısı olsun inş.
yaa şu çift çizgiyi hiç göremedim, 5 yıldır heradet gecikmemde yapıp hüsrana uğradım, traansferimden sonraki 12. günde de hafif kanamam olunca dr.u arayıp tutmadı işteğğğğğ diye ağlamıştım ve dr. kan tahliliyle vermişti bana müjdeyi, şimdi gidip alsam şuçubuklardan yapsam da çift çizgiyi görmüş mü olsam -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

a.s.

Canım ALLAH gönlüne göre versin inşaALLAH
Evet gercekten koyu RAbbim yüzünü güldürsün.. opuyorumnanaktan

kevser özelden yazıştık,telefonda bilem konuştukk lülülülülülü kaydirigubbakcemile3
seninle de konuşalım,yazışalım kuşuuummm Şeniz

disikus nereye bakiyim huuuu Çok üzgünüm çoook

liyadora kız maşallah topiğe bu fotoyla yeni bir konsept kattın kaydirigubbakcemile3
sen kesin hamilesin canım Allahın izniyleeopuyorumnanaktan

Canım ben geçen sene 2009 temmuz annesi adayıydım.Badem olarak veya AdaEge herkes bilir beni bu sitede..18 haftalık rahim ağzı yetmezliği yüzünden ani doğum yaptım ve kızımı ve oğlumu doğurdum.Sonra canlı doğdukları halde çok küçük oldukları için ölüme terkedilişlerini gördüm.aynı günün sabahı bebeklerimi doğum günümde 14 şubatta mezara gömdüm..Benim için çok zor geçti günler...o zaman sat 16 ekimle başlayan hamileliğim bu sene 17 ekimle başladı ve yine ikiz olduğunu sanıyoruz..Bu benim için önemli bir şey bu yüzden paylaşmak istedim...

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20711;34/st/20100319/k/f5d3/preg.png"></a>
alaina cım, yukarıdaki linki kopyala, kullanıcı paneli varyaoraya gir profili düzenle yi tıkla solda, açılan sayfanın en altındaki bölüme yapıştır, zatn göreceksin tickerfaktöry nin kileri kabul ediyoruzsadece falan yazıyor , sonrada en alttaki değişiklikleri kaydeti tıkla

Eşim yine ikiz galiba diyor.Geçen sene hıdırellez de dilek diledim ve 2 çöp adam çizip pc de paintte kaydettim..ikizlere hamile kaldım..Biri kız biri erkek..Ama kaybettim..Bu sene yine aynı dileği diledim ve avatar resmi yaptım...Hem sevinçliyim hem de tedirgin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…