Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

merhaba arkadaşlar....ya ben hala anlamadım.muallim abla arefe günümü doğuma gidiyormuş?canancım bende öğreneli daha 4 gün oluyor.daha kese görmeye bayramdan sonra gidecez,değere göre biz yorum yaptık ikiz diye......son adet tarihime göre şu an 4+1 haftalık.

tek çift farketmez canımmm sen sağlıcakla geçir 9 ayı sağlıcakla kucağına alda sevinelim hep beraberrrr

ya ben nereden okudum peki hay allah,muallim ablayıda doğurtucam zorlafisfisfis.rabbim çekirgelerede hayırlı doğumlar nasip etsin.

kaswa vayw çekirgeler maşallah ya sabrettiler maşallah sağlıkla geldiler yolun sonuna ne güzel ya.allah sağlıkla dünyaya gelemlerini nasip etsin.CANANCIM gerçekten öyle tek çift hiç fark etmez sağlıklı uzun ömürlü doğsunlarda tek düşüncem bu.

merhaba arkadaşlar....ya ben hala anlamadım.muallim abla arefe günümü doğuma gidiyormuş?canancım bende öğreneli daha 4 gün oluyor.daha kese görmeye bayramdan sonra gidecez,değere göre biz yorum yaptık ikiz diye......son adet tarihime göre şu an 4+1 haftalık.

Allahım ya ben de diyorum daha erken el muallim için .Şaşırdım birden...:1shok:

Sonra değilmiş diye rahatladım...Allah herkese zamanında sağlıklı doğum nasib etsin inşallah :Saruboceq:

bambami.jpg

|....KK Nick....|SAT|Tahmini D.T.|

01|Flavius| 10.Ara.08| haber alamadık:Saruboceq:| 02|mimoza| 11.Ara.08|haber alamadık:Saruboceq:| 03| Hymarry| 09.Oca.09|İki kızımız oldu:nazar::nazar:| 04| İkizlemiz| 17.Oca.09|haber alamadık:Saruboceq:| 05| Bebiş istiyoruz| 20.Oca.09|iki kartalımız oldu:nazar::nazar:| 06| Pamukşeker| 03.Şub.09|iki tombalağımız oldu:nazar::nazar:| 07| kinder| 09.Şub.09|haber alamadık:Saruboceq:| 08| incisu| 20.Şub.09| 09| Nevra_t| 26.Şub.09| 10| penses| 26.Şub.09|haber alamadık 11| hazanx| 1.Mar.09|haber alamadık 12| kaswa| 06.Mar.09| 13| Egeli| 08.Mar.09|haber alamadık 14 |sadecebu| 10.Mar.09| 15| wavy| 10.Mar.09| 16| çekirgeler| 11.Mar.09| 17| canbebek| 14.Mar.09| 18| artemissia| 21.Mar.09| 19| pumpkins| 06.Nis.09| 20| kevser| 07.Nis.09| 21| umudumsun| 09.Nis.09| 22| claire| 15.Nis.09| 23| olmuyo| 26.Nis.09| 24| Canan| 20.May.09| 25| burcinn| 28.May.09| 26| erolcan| 02.Haz.09| 27| zuzum|0 3.Haz.09| 28| biv| 03.Haz.09| 29| selinius| 15.Haz.09| 30| Kayra| 16.Haz.09| 31| alaina| 25.Haz.09| 32| zuzu| 30.Haz.09| 33| vil| 06.Tem.09| 34| MeDİNe| 03.Ağu.09| 35| Rose| 08.Ağu.09| 36|geranimo|22.Ağust0s.2009| 37|mner|21.Eyl.09|

eveeettt işte liste budur:))
öööööööö

ay evet çenem düştü, bi de ağrım var kasıklarımda çok, oturamıom yürüyemiom, bi de kociş geç gelcek bu akşam, gerçi aradı geliom yoldayım die ama napıyım, başka trlü yatarak geçmio vakit kalça kemiklerimin sızısını hissetmeye başlıom hemen, dirim yhok marry yok onların yerini dolduramayız tabi ama çok alıştım hepinize valla, bilgisayarı kapatırken sanki topiğimizdeki herkesin yüzüne kapatıyomuş gibi oluyom, bi manyağa bağladım bugünlerde kendimi...-tatlicadiarzu-

Canım yok cenen düştü die demedm ben memnunun valla kaydirigubbakcemile5
İnsan sıkılıyor gercekten böyle burda buluşmasak ne ederdim bilmem coks eviyorum sizi yahuu :asigim:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;19/st/20100224/k/71ef/preg.png"></a>
cananım bunu yapıştır bakalım canım ya, hadi inş. olur...

Hymarrcım 21 kasım da ordayım inş :))
Ayh cok heyecanlandım gece rüyamda annemi gördüm ben gelmişim sarılıyorum ona ne agladım rüyamda bide gene yemek yiyyodum rüyamda hehe
ay canım Medinecim ya anne çözlemi had safhada kaldın tabi yad ellerde neyse az kalmış doğuma kadar kalıcan dimi artık istanbulda?
annem iş yapıyor ben ömere bakıyorummm çok süzüldü kuzum ya

kahrolsun damaklarıda çok kaşınıyor kemiriyor biberonu yaa....devamlı mız mız haldee yaa
Diş mi çıkarıyo yoksa dırımcım ...

merhaba arkadaşlar....önce şöyle bir geçmişi okudum......maşallah ya doğumlar başlayacak,tarihler alınmış,tarihleri belli olan arkadaşlarıma hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum....medinecim nasılsın,ist.geliyormuşsun hayırlısıyla gel canım benim ay kıyamam insan hamileyken çok duygusal oluyor anneni çok özlemişsin,bak gözlerim doldu şimdi.DIRIMCIM senin bızdıklar nerede artık resimlerini kaldırmışsın,geçmiş olsun bua arada dr.götürecekmişsin yavruları,HYMARY canım dün senin kızların yeni fotolarını gördüm ekrandan öptüm onları rabbim nazarlardan korusun,kocaman olmuşlar ya inanamadım,Birazda kendimden bahsedeyim arkadaşlar,tedavi süreciydi,iğneydi,yumurta toplama transfer derken ayın 9 unda sonucumu aldım,12.gün değerim 741 çıktı,14.gün değerim 1347 çıktı,bayramdan sonra hayırlısıyla kalp atışaları için kontrolümüz var.....beni merak eden bütün arkadaşlarımı ayrı ayrı öpüyorum.

Hadi hayırlısı canım Çok sevindim senin adına ...opuyorumnanaktan
Bursalı ikiz hamişler buluşması ...

Burçinn, ben,Deniz (çekirgeler)
Ne güzel ya buluşmuşsunuz mende istiyom maney :sinifsinif:
selam canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum güzel dilekleri için. allahım hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin..
hymarry yavrum benim korkum bu hafta sancılanmak canım serdar bey yok ve bu zamana kadar medikale gitmiş olmamaın hiç nbir anlamı kalmayacak:KK43:(
Dirim canım eşine tepk, vermemekle ,iyi etmişsin bazen sessiz kalmak bağırıp çağırmawktan daha çok mahçup ediyor karşındakini..
kaswa desene nerdeyse aynı zamanda doğum yapcaZ:))

bu arada bugün canımı sıkan bazı şeyler oldu. sinirden saatlerce ağladım. ve şimdi kasıklarım makatım ağrıyor dualarınızı esirgemeyin kızlar. maneviyata çok ihtiyacım var. hepiniz allaha emanet olun..
dualarımız sizlerle wavyicim hayırlı doğumlar diliyorum ve stres yapma artık rahat geçir bu haftayı biliyorum söylemesi kolay ama duymaza gel bebişlerin için kaydirigubbakcemile2

Bende yeni geldim sayılır kızlar hemen bilgisayara oturdum hep aklım KK da acaba napıyosunuz nasılsınız die hayatımda büyük bir yeri var artık bu topiğin...

Yaren'le Ceren'imin annesi...opuyorumnanaktan canım benim...Geç girdim kahretsin, inan erken olsaydı saat arayacaktım seni..Tamam canın sıkılmış,olmuş bir şeyler...Mutlaka eşininde stresli bir zamanı..Seni doktor ne şekilde eve gönderdi konuştuk bunu...Sıkıntılar geçer unutulur,ama doğumun bu stresle başlasa ne olacak o zaman..stresle gireceksin doğuma..az kaldı balım benim...ınan fiziksel olarak halimi görsen davul gibiyim, ayaklarım balon..Bu sıkıntıları Rabbim vaktinde giderecek inş.Yavrularımız için her şeye değer..Hiç kolay bulmadık onları...Şu an en son şey senin sıkıntılı olman ..sakınnnnnnnnn, aslaaaaaaaaa..Yaren'le Ceren'imiz vaktinde gelecekler kollarına senin tamam mı?Eşinin ailesi konusunda seni anlıyorum ama yalnız olmayacaksın meleklerin her şeyi unutturacak ve sen sakın sıkılmayacaksın ..ev senin evin yatacaksın da ,rahatına bakacaksın da..yatamam oturamam yok...Çok mu daraldın annen gelecek..Onlara sahip olmak için çok uğraştık biz sonunda onlar gelyorsa her şey vız gelir tamam mı balım benim...Hem sen sıranı bekle benden 4 gün sonrasın ....lülülülülülü

ay canım Medinecim ya anne çözlemi had safhada kaldın tabi yad ellerde neyse az kalmış doğuma kadar kalıcan dimi artık istanbulda?

Evet gercekten cok özledim annemi okadr ki buluşması bile rüyama giriyo senağlama mafoldumben

Yok geri geliçem ki :bbo: ama sonra kayınvalidem geliçek yanıma 20 gün kalıcak sonra annem sonra ben annemle geri istanbula dönüçem nasipse dogumu istanbulda yapıcam

X