Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

slm kızlar az önce kontrolden geldik 7 hftlık meleklerimin kalp atışlarını gördük 10 gün sonra duyabilecekmişiz. boyları 12 mm ve 7 mm olmuş.

tünaydın hanımlar .....ben dün babama gittim .....hastaneye gittik oturmadan doktoru geldi
ve babamı pansumanı yapıp...taburcu etti .....
babamıda aldık eve gittik ....babam çok iyiydi....torunlarını özlemiş ....baya bi oyandı ....yemek yedik vs.aksam eve geldik ....evim çok dağnık c.tesi misafir biriken çamaşırlar ...işim çok ...
bugün eltime gideceğiz ...aksama yanii...

sizlere bakem işlere dalam heryer heryerde çünkiiiii....

öncelikle kevserciğim kısçeler beklecek üzmeyecek seniii...üzülme
çekirge cnm arada ses ver tatlımmmm iyi doğurmamışsınn
canbebek den ses yok facedede yokk ne yaptı acep
medine cnm bende senin gibi aşırı kusuyordum ..tansiyonlarım düşüyor yemiyor içmiyor
ağzımdan burnumdan kan geliyordu ...çöp poşeti ile yaşıyor....yataktan hiç çıkmıyorudm
ama yaşadığım tüm olumsuzluklara rağemen yeni yeniden anne olmak çok isterim
hemide ikiz annesi....keşke yatılı bir yardımcı tutacak o çocuklara bakacak gücüm olsada
donmuş yumurtalarımızı alıp koydursak.....ben çocuklarıma aşığım...içimdeki sevgi pınarı onlarla
çoştu ...taştı ...hayata bakış açımı değiştirdiler...korkularımı endişelerimi değiştirdiler

wavy cnm şuan muyanedesin belki nst çekiliyor...seni arayacam cnm benim

hymary cnm nazara gelmiştirsiniz o kadar şey birden gelip nasıl buldu seni ya
kısçeler güselliğini senden aldı dedim bana benzemiyor dedin kıssss güselsin
bak sareye nasıl değişmeye başlamış kuzu...çok tatlı oluyor değişecektee
ohh bugünde gezmelerdesin....süper ya dünde ben istedim ama geç kalktık
eniştem geldi çatıya çıktılar vs. olmadı işte....eee .h.içi de çıkamam ....

kaswa cnm süper baya ilerledin....ama doğum konusunda hymaryy katılıyorum
medicalpark bize h.sonu veya resmi tatilde doğum olursa küvez olursa
ssk da geri dönüşüm yok dedi...yani sen o günki parayı ödüyorsun
ki ben 30 ağustos zafet bayramında c.tesi geliyordu yumurtam toplandı
ilaçlarımı ssk ya yazmadılar resmi tatil olduğu için.
ama ben senin küveze ihtiyacın olacağını sanmıyorum cnm ...hayırlı doğumların olsun
inş. ziyeretine gelebiliriz....

kayra cnm gelmişsin hoşgeldin kısa bir tatilmiş bende 1 hafta felan kalcan sandım kızz
iyi gelmiştir ama sana süperrr

elmuallim apla milletin ağzı var konuşuyor iştee tittir ettttttttttt ...sen iyisin kısçeler iyi gerisi yalan

canan,biv,vil, ve ismi şuan aklıma gelemeyen tüm arkadaşlarım çok öptüm

şu yazıyı yazmaya ne zaman basladım bilmiyorum ama bu arada çocukları uyuttum kafam dağıldı iyice öptümmm

ay inşallah tatlım..6sı da :):):) sağlıkla gelsin inşallah..ben o popişleri pipişleri yerim yahu :))))))))))))

gidin gidin birbirinize vallaha,çok güzel oluyorrropuyorumnanaktan
biz de de yok pipi malum,nazarlara gelmesinn kaydirigubbakcemile3

amin canım inşallah..Allah hepimizinkini esirgesin..

oku üfle kendine de bebeklerine de bol bol canım benim..nazardır nazar..

Allah yardımcın olsun tatlım..

amin hepimizinkini inşallah..

herkese selam kızlarrrr,,,
doguramadım bende hala,,,beklıyorum sabırsızlıkla,
cok ara verdım bende herkes ıyıdır umarım,,,,
öpüyorumm

seni seviyoruz..iyi haberlerini bekliyoruz kuzum benim..

saolasın dırımım hoşbuldum.... 1 hafta tatil nerde anacım kızın okulu babamızın patronu izin yok ...... hem 1 hafta tatili bütçe kaldırmaz..2 günde göçtük zaten..ama değdi moralim düzeldi...

herkese selam kızlarrrr,,,
doguramadım bende hala,,,beklıyorum sabırsızlıkla,
cok ara verdım bende herkes ıyıdır umarım,,,,
öpüyorumm
ah canııımm,iyisin ya maşallahh,
girip kaçıyorsun ama,
nasıl haber alıcaz sendenn,telefonun varmı kimsede burda?
slm kızlar az önce kontrolden geldik 7 hftlık meleklerimin kalp atışlarını gördük 10 gün sonra duyabilecekmişiz. boyları 12 mm ve 7 mm olmuş.
maşallah annesiiiopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
oku üfle kendine de bebeklerine de bol bol canım benim..nazardır nazar..
Allah yardımcın olsun tatlım..
amin hepimizinkini inş.
çok sağol canımmm,çok sağol bitanemmŞeniz

dırımım canım babana çok sevindiimm,Rabbim sağlık afiyetini daim etsinn,
kızlar değişiyor teyzesii,
çocuklarımızın araya hastalığı bilmem nesi gimrezse,babalarıyla bir haftasonu size gelmek istiyoruz inşallah canımmopuyorumnanaktan
bu havalarda da gezdik gezdik,bundan sonra kar kış musti imkan yok camdan baktırmaz bizi soğukta vallahakaydirigubbakcemile3
ben wavymle konuştum dırımım,yeni gelişmeler var,hayırlı olsun inşallah,gelince gelişmeleri kendisi anlatsın en iyisialkisalkisalkis

kayracım caprice gidiyomuyuz beraber kıızzz kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile

ay canım sana süper bi dolama geçirme yöntemi, bende de çok olur,
gece yatarken domates bağla, sabah ne iltihap kalır ne sızı... hatta ben tırnak batmasına bile uyguluyorum geçio...

marrycim burçin ve çekirgenin telleri var benimkilerde onlarda var, bursafdayız hepimiz çok yakınız, hatta yarın buluşuyoruz :))

ay canım sana süper bi dolama geçirme yöntemi, bende de çok olur,
gece yatarken domates bağla, sabah ne iltihap kalır ne sızı... hatta ben tırnak batmasına bile uyguluyorum geçio...
aaa çok teşekkür ederim canım daaa,
nası yaaa,domatesi rendeleyelim mi,nası sarıcaz,ortasına parmak mı daldıralım pöööfff :roflol:
yaşamadığım için hiç,bilmiyorum nedir?
marrycim burçin ve çekirgenin telleri var benimkilerde onlarda var, bursafdayız hepimiz çok yakınız, hatta yarın buluşuyoruz :))
süperrryerimseniben
sonuçta bize haber getiricek bririleri olsun daaa..

hymarry gidelim kız çok güzel olur..... önceden anlaşalım ki eşlerin izinleri için.... rezerv yaptrır gideriz.

rendeleme çünkü akar suyu, mümkünse en küçük domatese geçir parmağını, annemler bahçede yetiştirdikleri için bende minicik minicik salça domatesleri vardı, ama olmazsa da dolma biber stüne kesiyoruz ya, onun gibi büyükçe kes sardola buzdolabı poşeti geçir mendille bağla, zaten zonk zonk zonkluyo baştan, tüm iltihabı alır sabah açtığında bembeyaaaz buruşuk bişiy kalıo,

nan kocakarı usullerını bırakın .............dr a gıt hymary.............ınş gecer bı an önce................
ben bısey sorcam..........kullananlara sterışazoryun buharlı sebze pısırıcısı olanıda var ............o nasıl olur daha ıyı olmazmı...........alınca barıı bıçok ışlevı ols ..........arzumun var hem sterıl yapıyo sebze haslıyo yum haslıyo .............90 tl...............

muallimim kocakarı ama gerçekten işe yarıohem bi yan etkisi de yok, benim tırnağımı çekeceklerdi ertesi gün gşdecektim, anneannem bağladı o gece sabah geçtşi düşün...

emziriyor doktor antibiyotik vercek.... o da bebişlere zararlı.... soğan domates napcak...bişey olmaz...yada eczaneden kara merhem denen merhem var.kara merhem sür dicem ama... oda süte etki edebilir...........

denenmış olabılır tabı ...........dogal yontem mı dıyosunuz ...........olabılır ........ama karamelhem cok etkılı bebcede .............sute etkı edecegını sanmam...........neysem hymary her yolu dene canım sonra bıldır ..............hhee ıyı dımı............

ınş dıyeyım kısmet..............genelde karadenıze gıdıyorum.............hele o zaman gelsın ınş ...........cok da ıyı olur...............

kızlar merhaba ben doktora gıttım gobegımdekı kızarıklıgın ve kasınmaının sebebı kullandıgım catlak kremı ımıs....lıerac kullanıyodum..doktor hıc fazla paraya gerek yok..bedem yagı yada bebek yagı sur dedı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…