Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım ben öyle bir durumla karşılaşmadım,
bir gece öncesinden yemeği kesiyorsun canım,sabah aç gidiyrosun,su bile yok,bu yüzden lavmana gerek kalmadı..

Canım hastaneye gidiyorsuunn,hemen önlüklerini giyiorsuunn
sonra hemen yanına bir nst aleti geliyor,son sancı durumuna bakıyor,sen de mümkünse o son nst ni kameraya,videoya çekiyorsunnyerimseniben
sonra öyle geziniyorsun,
sonra bir hemşire geliyor,seni yattığın yatakla beraber alıp aşağı ameliyathaneye iki bakıcıyla beraber götürüyorlar,
alt kata geldiğinde yatağından ameliyathane yatağına yatarak devrediliyorsun,biraz oran buran açılıyor,
ameliyathanedeiçinde önlükten başka bişey yok tabi,
girer girmez hazırlık başlıyor canım,orda iki hemşire,iki hasta bakıcı,bir de anestezi uzmanın oluyor,
hemen anestezist seni ayakların yatağından sarkacak şekilde yan oturtuyor yatağa,arkana geçiyor,önlüğün arkasaından sırtını açıyor,önce sadece yokluyor,ve sana iğnleri ve anestezi halini anlatıyor,
önce belinden incenik bir iğne yapıyor,hhhiiç acımıyor,minicik bir ısırık,kalçadan yapılanlar bile daha çok acıyor yani
sonra ikinci bir iğne,bu daha hafif oluyor zaten,
sonra ayaklarından bir ısıyla uyuşmaya başlıyorsun,10 sn sürmüyor
uzanıyorsun,eelerini kollarını sağdan soldan bağlıyorlar,göğsüne kalp atışını takip eden,nabız ve tansiyon takip eden tyuvarlak bantlardan takıyorlar,
koluna damar yolu açıyorlar,
önlüğün tamamen yattığın yerde kaldırılıp önündeki o yüksek yere geçiriliyor,sana perde gibi oluyor yani,
zaten uyuşmaya başlıyorsun ve idrar yoluna bir sonda takıyorlar,hissetmiyorsun,
karnını,backlarını,hissetmediğin pek çok yerini baticonla temizliyorlar,
üst ameliyat bölgen açıkta kalacak şekilde yeşil örtünü örtüp doktrunu çağırıyorlar,
hiçbişey hissetmiyorsun,
kesiyi açtıktan 10dk sonra bebeklerinin ağlamalarını duyuyorsun 2 şer dakikalık arayla,muhteşemm,
sonra da onlara bakarak zamanın nasıl geçtiğini anlamadın dikimin de gerçekleştiriyorlarr,
geldiğin gibi odana çıkıyorsuunnn

oooohh geçmiş olsuuunnnŞeniz

Son düzenleme:
estağfrullah yaaa,özür ne demekk..
canım gerçekten çok beklemenin bir anlamı yok,
ben küvezi şunun için sordumcanım,
bebekler doğunca küvez için ssklı olmaları lazım,
bunun için de nüfus müdürlüğüne gidiyorsun,nüfus cüzdanını çıkarıyorsunuz,sonra baba çalıştığı yerden çocupu kendi üzerine geçiriyor ve sağlık karnelerini çıkarıyor,
bunların hepsinin yapılması içind e resmi tatil olmaması gerekiyor,
bu çok önemlliiii,
hani ALLAH korusun daaa..

canım arkadaşım seni küstürmek istemem.... özellikle de espri yapayım derken.......................

canım arkadaşım seni küstürmek istemem.... özellikle de espri yapayım derken.......................

yok yaaa aşkolsun,küsmem,muhabbeti bile uzatmaya değmez aslında..
unuttum gitti yaaaww,utandırma beni tamamm

slm slm slm, kasıldım kasıldım açıldım, iiyim şimdi, bu kızlar kesin halalarına benzeyecek yaw,kasım kasım kasılıyolar hep akannehir akannehir

canım benim saol....nolur hakkını helal et........

ben çıkıyorum kızlar .... hem çok yoruldum... sabah su yordu.. sonrada yol... vala şimdide şu cetvel başımı ağrıttı..olmuyor... sonra uğraşırım..hepinizi öptüm.iyi geceler....... allaha emanet olun......

kızlar çıkuyorum müsadenizleee

hepinizi öptüm,
Allaha emanett..

Kızlar herkese iyi geceler yatıcam bende herkesi öpüyorum Allaha emanet olunn...

marry nereye yaa, bak dırım de geldi, bu arada marry yalnız bakıyosun dimi kızlara, annen falan mı geliyor?

Ay ne güzel anlatmışsın mafoldumben anneme de okudum hem çoook rahatladım hem çook duygulandım..Rabbim yaşatsın bu duyguları tüm isteyene yaşatsın..Birde eşimin doğuma girmesini başarabilsek hymarryim ya ..çok istiyoruz ...Hastane dedi ki sgk için eğer haftasonuna gelirse yatışı pazartesi gösteririz dedi..siz de nüfus cüzdanını çıkartırsınız dedi.Bayramda haftasonuna gelecek ya ...Zaten istemiyorum o tarihe bu salı şekillenir sanırım günümüz..

Son düzenleme:
ok uykum vaarrrr,gideyim be gülümmm

kendim bakıyom kendim evelallahhzemuszemus

git git gülümm, kıyamam sana ben, bugün 3 saat uyudum ben, sabahlarım artık uyuyamam bu gece,
maşallah sana, A llah yardımcın olsun inş.kaydirigubbakcemile5

hadi inşallah hayırlı sağlıklı doğum günün olur, hakkında hayırlısı neyse hangi tarihse o denk gelsin inşallah..

ok uykum vaarrrr,gideyim be gülümmm

kendim bakıyom kendim evelallahhzemuszemus

Git canım git..dinlenmene bak sen bu kadar durman bile fazla ama özlüyorum çok eski sohbetlerimizi görünce mutlu oluyorum..yavruları kokla öp...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…