Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ALLAH c.c. razi olsun canım düşündün ya yeter bana
Vallahi öyle mi bilmiyorum ama ben sorarım yani bide bişi sorucam her dogum uzmanında olması gerekmiyo mu ben pek bilmiyorum

aaaaaaaaaaaaaaa canııııııııımm bak bu çok önemlliii,,
burda çok ünlü bazı kadındoğumcular bile bu işi ben yaparım diyooo,sonra bi sıkıntı çıkınca seni bi profa yönlendiriyim diyo,hayır olmaaazzz,madem uzman değilsin,ne burnunu sokuyon,
bunu sor işte canım,perinatolog olsun,o ayrı bir uzmanlıkk..

tamam canım o doktorda varmı ögreniçem ayh ne cahilim ya olmassa senden ögrenim senin doktora giderim saaol yaaa

tamam canım o doktorda varmı ögreniçem ayh ne cahilim ya olmassa senden ögrenim senin doktora giderim saaol yaaa

est cehalet olurmu,burda öğreniyoruz,ne çakallar vaarr,
bu işin uzmanları da bi sürü para alıyorlar canım ben bu yüzden sana bizim doktorumuzu tavsiye etmiştim,
sana söylen en o doktorun da perinatolog olup olmadığını muhakkak öğren canım..

canııımm,yoğunum yaaa arayamadım da senii,
eşim bu ay evde,ondan öne düğün telaşıı,çocuklar malum...
kızların yeni resimlerini koydum,ikiz albüme,iyiyiz,
dün aşı oldular,haolem 4200 gr,sarem 3000gr olmuşlar..
sizin kilolarınız nasıl annesii,
bi de şeey,bu sizin gaviscon toz halinde,sulandırılıyormu sonradann?
canım maşallahhhhhhkaydirigubbakcemile5 çok tatlılarr... benim sergen 4000 tuna 3500.. canım gaviskonu 3 tatlı kaşığı su ile sulandırıp veriyorum...

siz nasılsınız canım?ne karara vardınız eşinle,iyisiniz dimi canım?
canım bakalım kayınvalide bakacak gibii..daha detayları anlatırım benim dk. bitti o nedenle 25 inden sonra ben arayacağımm...
CAnım cok sevindim biliyomusun okadar mtlu oldum ki zemuszemus
SEn calısıcakmısın kayınvalidenlerin bakmasını istedin
sağol medineciğimm..ben çalışıyordum.doğu iznindeyim şimdi.. bakalım k,im bakacak...şuba 15 iş başııı..

ah canıım hep aklımdasın,ben ararım seni yaaa,beklemeye ne gerek var aslında ama inan ben de bi fırsat bulamadım geniş geniş konuşmayaa,pooofff:nazar:
inşallah herşey yoluna girecek canım,herkesi gerekirse sil at ama eşin için sakın sakın..
konuşuruz..

canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin herkesede selam bu arada

Cok sevindim canım ya RAbbim yasatmasın böyle sıkıntı kimseye ..

ıyiyiz hamd olsun canım sen nasılsın sorunlarının cözülmesini cok sevindim.
Yavrukartalllar iyidir inş.. opuyorumnanaktan
Bu arada yeni nick süper :lepi:

Dırım çok geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin babacığına inşallah.

slm kızlaarrrr

kaswam biz mayıs sonuna ayraladık daha temmuz ayından,o vesileyle yaza giriş yapıyoruz,ama geçen yıllarımızda kafamıza göre yılda iki defa gittiğimiz de olmuştu,belki bu kez de ikinciyi yapar,Eylülde size takılırızz,
biz mayısta 8 ayımızı bitirmiş olucaz,sanırım siz de eylülde o civarlarda olucakasınız,ama beraber gitseydik ay ne güzel olurduuu,hanımlar,yanlarında çocuklarla,beyler beraber havuzlardaaa,,
ay hayali bile güzelopuyorumnanaktan,,
dırımım erken rezervasyon çok uygun oluyor,öyle güzel bir yer kii,biz çok seviyoruz,cidden beraber gidelim yaawwwkaydirigubbakcemile5

bence burda toplanıp cidden bir gurup oluşturalım seneye falan,neden olmasın dimi

bu arada dırımım babana tekrar geçmiş olsun diyelim,atlatmışsınız zaten maşallahh,hiç üzme kendini,Allah bizlere bağışlasın tüm ailemizii

hirama çok üzüldüm,inşallah bahsi geçtiği gibi çok önemli değildir,inşallah sağlıkla bebeklerini kucağına alır yaaa,keşke kendine bir telefonla falan olsa ulaşabilsekk..

medinecim
istanbula ne zaman geliyorsun?Mehmet Beye görünücekmisinn?Gör bak doktor nasıl olur hıh:dilcikar:

mner daha önceden yazmıştım sana canım,benim bir kez olsun,hafif derecede bile bulantım olması,doğrumuşum yavrucum,benden daha ala örnek olur mu,ama ban doktorum başlarsa da 8.haftadan sonra başlar demişti,o da olmadı çok şükür,,
sen de heveslenme kız illa bulansın midem diye,evham yapma keyfine bak heee,ben topik sahibi olarak kızarım evhamlı annelere burda beni bilirler heee:eek:lmaz:kaydirigubbakcemile3

claire nasılsın canımm,kısçeler nasıl bakalım annesiii yerimseniben?

canancım nasılsın kuşum,hastane olayına kesin kara verdin mi?Bir hastane yazmıştın ama kesinleşti mi?

bebiş istiyoruz,nickin değişmiş canım,sevsinler yavru kartallarını senin yaaa,minik kuşlar yaaaa,

kayracım gezmelere gitti maşallah,bütün yazı evde geçirmiş biri olarak öyle ihtiyacım var kiiii,,
neyse sağsalim gelsinler inşallahh

ay ben herkesi özledim yaaa,şu güzel havalarda bari buluşsak yaaaa,,

Dırımım geçmiş olsun, çok şükür baban iyiymiş, çok sevindim canım...
marry kaçırdım seni sanırım,
ya bi de çanta nasıl bi çanta aldınız bebiş eşyaları için;*

kızlar iyi dilekleriniz için çokkkk teşekkür ederim.....rabbime çok şükür ki atlattık allah birdaha göstermesinnnn....

benim kuzenimin eşi geldi bugün kızı var tabi üç çocuk yemek faslı vs. onlara uğraştım
bebek hediyesi bu mama sandalyeleri geldi
aijg1btms1rblrz528w.jpg

çok güsel kızlar sandalyeye güselce takılıyor bizim çocukların çok hoşuna gitti sağlamda
ve alt kısmı kutu gibi ya fermuar var içinde plastık kapaklı kutu var içine mamaları biberonu koy çık heryere gidilir....tabi renkler sarııı kırmızzzzzzzzzzııııııııı geldii....çok beğendimm

benden bu kadarrrrr

Son düzenleme:
slm kızlar babamla konuştum sesi çok iyi geliyordu ...torunları özlemişşş

pazar taburcu olurum heralde dedi....çok şükür atattık

Gözün aydın canım çok geömiş olsun tekrar...
wavy kaswa nasılsınızzz....doğum yaklaştıııı
kızlar canbebk ve penses nerelerde onlarda geldiler sona doğruu..
dırımcıuğım geçmiş olsun........öpüyorum senii
marryy kısss nerelerdesinnnn..kızçelerin nasılll...o yumoşiları öp benim içinn
canan nerelerdesinnnnnn..
medine çekirgeler biv vil muallim kayraa.....nasılsınızzz..

İyiyiz yavrukartallarını yesinler senin nasıl kartallar büyüdülermi baya ay biz nezaman görücez bu günleri...
herkese merhaba arkadaşlar , bişey sormak sormak istiyorum tecrübeli arkadaşlara 6+5 oldu ikizlerim. pztesi kalp atışları için gidicez. ama bende bulantı falan yok. sadece ara ara kasık ve bel ağrısı bide kasıklarımda şişlik var. bulantı okuduğum kadarı ile çoğu arkadaşta var bende olmayışı acaba olumsuz bişeye mi işaret. çok tedirginim.

Canım bence bulantın olmadığı için tedirgin olma memnun ol.Benimde hiç olmadı çok şükür..Herkesin hamileliği aynı geçmiyo kiminde olursa kiminde hiç olmuyo...Tadını çıkar

kızlar iyi dilekleriniz için çokkkk teşekkür ederim.....rabbime çok şükür ki atlattık allah birdaha göstermesinnnn....

benim kuzenimin eşi geldi bugün kızı var tabi üç çocuk yemek faslı vs. onlara uğraştım
bebek hediyesi bu mama sandalyeleri geldi
aijg1btms1rblrz528w.jpg

çok güsel kızlar sandalyeye güselce takılıyor bizim çocukların çok hoşuna gitti sağlamda
ve alt kısmı kutu gibi ya fermuar var içinde plastık kapaklı kutu var içine mamaları biberonu koy çık heryere gidilir....tabi renkler sarııı kırmızzzzzzzzzzııııııııı geldii....çok beğendimm

benden bu kadarrrrr

Güle güle kullan canım sandalyelerini güzel güzel mamlarını yesinler bak sarı kırmızıymış birde ne güzel...

ayy 2 gecedir uykularımı kaçırdı şu çizelge..ağlamak istiyorum yaa :'(((

Noldu nieki burçincim nie ağlıyosun

ayy tatlım sorma yaa..şu çizelgeyi yapmaya çalışırken sinir hastası olcaktım yanii..ondan öle dedim..ayy çok şükür yapabildim ve rahatladım şimdi :)))
zaten ağlamaya dellenmeye yer arıyorum bu aralar..bu hormonlar mahvetti beni yahu :))))

hakı gor bakalım kuzuları ınş hersey ıyıydır............ayda bırmı gıdıyosun valla ben onbeste bır gıdıyorum yınede zaman gecmıyo................dr a sor herseyı

ayy canım ya evet ayda bir görüyoruz sanki zaman hiç geçmiyor 3lü test sonucu 2 gün sonra çıkıyormuş normalse eğer dr gene 1 ay sonra görüşelim dedi gelde bekle şimdi yatarak 1 ay dahaaaa

beklenmek zor ben dedım dr a 29 dan sonra her hafta gelıcem dedımm..........ınş saglıkla gelsınler bebışlerımız...............üçlğü testın sonucuna takılma sakın çogullarda net cıkmıyo nıye sana yaptılarsa............ınş hersey ıyı ve guzel gıder

ben yatmıyorum genelde oturuyorum............evde dolaşıyorum hafıf seyler yapıyorum............zaman calışırken ne guzel gecerdu..........sımdı gecmıyo.............

ben yatmıyorum genelde oturuyorum............evde dolaşıyorum hafıf seyler yapıyorum............zaman calışırken ne guzel gecerdu..........sımdı gecmıyo.............

evet yatarak hiç geçmiyor zaman bana dr.yemeğini oturarak yap onun dışında istirahatı oturarak değil yatarak geçir dedi

beklenmek zor ben dedım dr a 29 dan sonra her hafta gelıcem dedımm..........ınş saglıkla gelsınler bebışlerımız...............üçlğü testın sonucuna takılma sakın çogullarda net cıkmıyo nıye sana yaptılarsa............ınş hersey ıyı ve guzel gıder[/Q belki 21. haftadan sonra bizimde kontrollerimiz 15 güne iner dr ne derse uyuyoruz bakalım 3lü teste takılmıyorum zaten kötü deseler ne olacakki sanki hem ultrasonda herşey nolmal görünüyor hakkımızda hayırlısı olsun

güzel pazarlar arkadaşlaaarr... dün akşam 35-40 dk. aralarla 4-5 defakasılmalaım oldu, hafiiif ağrı eşliğinde kasılıyorum 1,5 dk. sürüyor sona geçiyor , dr.umu aradım 15 dk.da bir olursa hemen ara dedi, ama çok da endişeliysen şuandakliniğe gel bi takip ettirelim dedi, ben biraz daha bekliyim o zaman dedim, baktım bi daha kasılmadı.. bu gün de ilk kez şimdi oldu, bekliyorum bakalım elimkarnımda gözüm dsaatte , bu haftalarda günde 4-5 kez olması normalmiş, rahim kendini doğuma hzırlıyormuş,yahu biri anlatsın şu rahmime normal doğum yapmıycam beeennn..

güzel pazarlar arkadaşlaaarr... dün akşam 35-40 dk. aralarla 4-5 defakasılmalaım oldu, hafiiif ağrı eşliğinde kasılıyorum 1,5 dk. sürüyor sona geçiyor , dr.umu aradım 15 dk.da bir olursa hemen ara dedi, ama çok da endişeliysen şuandakliniğe gel bi takip ettirelim dedi, ben biraz daha bekliyim o zaman dedim, baktım bi daha kasılmadı.. bu gün de ilk kez şimdi oldu, bekliyorum bakalım elimkarnımda gözüm dsaatte , bu haftalarda günde 4-5 kez olması normalmiş, rahim kendini doğuma hzırlıyormuş,yahu biri anlatsın şu rahmime normal doğum yapmıycam beeennn..

ben hemen söylüyorum cnm
ama laf dinleseydiii benimki dinlerdi dimii bide utanmadan 27 haftada başladı kasılmayaa

X