Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

benim serklaj 12. haftada yapıldı sonra sürekli yattım zaten oturamıyorum ayakta duramıyorum biraz dursam kasık ağrısından duramıyorum birde ara ara kramp giriyor elimle karnımı kontrol ediyorum o an sertleşiyor tedirginim

gel canım yaa, kalacak yer çoook bende.. ay keşke gelebilsen, semra ya istanbuldan bi arkadaşı gelio kalıyo semra istanbula gidiyo, bayılıyorum onlara, ben ii olsam semra ya gidecem çok yakın oturuyoruz bir-iki sokak vara aramızda, gel valla...:dance:

ay Halem babasına gülüyo yaaa,
hemde bilinçsiz değil vallaaopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ayh cok güldüm dırım annesine benzesin yahu :dance:

oyyy maşallah....... baba da ne sevinir şimdi.... ayyyy kızlar babaya düşkün oluyo........ ben bundan sonra oğlan için çalışmalara devammı etsem yaaa....

ben kaçtm kızlar..... yarın kalkıp hazırlık yaparım... hepinizi öptüm.iyi geceler......... uykularım bebişlerinizin olsun hymarry ve dırım....

marrrym, senin lohusa şerbet takımını aradım bulamadım yaa, face de var mıyakından fotoosu..?

hee cnm hülya bacım gidiyo ona ...bayramdan sonra gelecek bende istiyom ama adam salmıyo günübirlik gidip gelecem diyom yokkk
semra banada diyo gel kal diyee....ama tanımadığı için eşim yok
ama yaza katakulleye getirecem maaneee yaaaaaa

ay Halem babasına gülüyo yaaa,
hemde bilinçsiz değil vallaaopuyorumnanaktan

yerin o gülüşüü beeeeee

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ayh cok güldüm dırım annesine benzesin yahu :dance:

hehee benzerrrrrrrr merak etme ne kadar huysuzluğum varsa hemde

anladım kevser cnm feribotla geliyodu direk giderken şimdi bilmiyom

kayra iyi yolculuklar cnm

canan dün geldi bu ara giremiyom dedi

bende gerçekten kaçar öptümmm

canım benim hoşbulduk iyi dileğin için çok saol canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…