Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım benım üçüz old ıçın 32 33 lerde alırız dıyo dr ınş o haftalara gelırım..............ben onbesıncı haftaya kadar yattım kanamam olmuştu ............ama sonra cok şukur hıç sıkıntım olmadı ış yapmadım yatmadım genelde oturdum az az dolaştım evde............yıne oturuyorum dınlenıyorum agır bısey yapmıyorum ağrım fıulan yok sukur sen nasılsın ...........agrınmı var nıye yatıyosun.........

benim serklaj 12. haftada yapıldı sonra sürekli yattım zaten oturamıyorum ayakta duramıyorum biraz dursam kasık ağrısından duramıyorum birde ara ara kramp giriyor elimle karnımı kontrol ediyorum o an sertleşiyor tedirginim

haki hoşgeldin cnm
kayra marry yapmış cnm ben unuttum şifreyi cnm ya
bivnasılsın ? baya ilerledin sen yaa aslında abla demeliyim sana ama kusura bakma :)dün gibiydi ya gelişin ufacıktı bebekler
vilcnm işin hayırlı olsun hamiş hamiş iyi kabul etmişler ...artı yorulmayacakmısın cnm ya dikkat et ya
kevserciğim ve medine nasılsınız ...kusmalar ne alemde medine
kevser bizim bursalı kafile buluştu bugün semra felan bende gelecem bursaya yaa

gel canım yaa, kalacak yer çoook bende.. ay keşke gelebilsen, semra ya istanbuldan bi arkadaşı gelio kalıyo semra istanbula gidiyo, bayılıyorum onlara, ben ii olsam semra ya gidecem çok yakın oturuyoruz bir-iki sokak vara aramızda, gel valla...:dance:

ay Halem babasına gülüyo yaaa,
hemde bilinçsiz değil vallaaopuyorumnanaktan

olmasa ne olacak yaaaaa.....benimkiler uslumu kızz

evimde tek köşeli şey tv sehpası kaldı ömer gidip gidip kafayı ona çarpıyo
alide o düşünce gidiyor onun kafasını ısırıyor...

oyuncak yerine çamaşır sepeti mezura ile oynuyolar kesin modacı olacak heralde
yada babası gibi doncuuu ....yaşayıp giidyoss iştee

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ayh cok güldüm dırım annesine benzesin yahu :dance:

oyyy maşallah....... baba da ne sevinir şimdi.... ayyyy kızlar babaya düşkün oluyo........ ben bundan sonra oğlan için çalışmalara devammı etsem yaaa....

ben kaçtm kızlar..... yarın kalkıp hazırlık yaparım... hepinizi öptüm.iyi geceler......... uykularım bebişlerinizin olsun hymarry ve dırım....

marrrym, senin lohusa şerbet takımını aradım bulamadım yaa, face de var mıyakından fotoosu..?

gel canım yaa, kalacak yer çoook bende.. ay keşke gelebilsen, semra ya istanbuldan bi arkadaşı gelio kalıyo semra istanbula gidiyo, bayılıyorum onlara, ben ii olsam semra ya gidecem çok yakın oturuyoruz bir-iki sokak vara aramızda, gel valla...:dance:

hee cnm hülya bacım gidiyo ona ...bayramdan sonra gelecek bende istiyom ama adam salmıyo günübirlik gidip gelecem diyom yokkk
semra banada diyo gel kal diyee....ama tanımadığı için eşim yok
ama yaza katakulleye getirecem maaneee yaaaaaa

ay Halem babasına gülüyo yaaa,
hemde bilinçsiz değil vallaaopuyorumnanaktan

yerin o gülüşüü beeeeee

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ayh cok güldüm dırım annesine benzesin yahu :dance:

hehee benzerrrrrrrr merak etme ne kadar huysuzluğum varsa hemde

hee cnm hülya bacım gidiyo ona ...bayramdan sonra gelecek bende istiyom ama adam salmıyo günübirlik gidip gelecem diyom yokkk

tanıştıralım kocaları yaaa, o da gelsin ne var, benim kociş tanıyo valla sizi artık, bugün ömer le ali naptı diye soruyo, marry ni kızları kaç kilo oldu diyo...sırnaşık şey

tanıştıralım kocaları yaaa, o da gelsin ne var, benim kociş tanıyo valla sizi artık, bugün ömer le ali naptı diye soruyo, marry ni kızları kaç kilo oldu diyo...sırnaşık şey

oooooooooo uuzunn bir dostluk gerek kalmak için

hymarr lere bile sıkıla pıkıla geldi adamm çok oturmam çok oturmam dedi
neyseki kaynaştıda oturdukkk......

oooooooooo uuzunn bir dostluk gerek kalmak için

hymarr lere bile sıkıla pıkıla geldi adamm çok oturmam çok oturmam dedi
neyseki kaynaştıda oturdukkk......

ay niye böyle bu erkekler, benimki de öyle.. nazlanır nazlanır, kasar beni de kendini de, soonra bi bakmışsın benden dost olmuş ayrılamıyo..
yok belki işi düşer bursa ya, denk gelir falan tanışırız nolcek, ne zaman ne olacsğı belli olmuyor,

ay niye böyle bu erkekler, benimki de öyle.. nazlanır nazlanır, kasar beni de kendini de, soonra bi bakmışsın benden dost olmuş ayrılamıyo..
yok belki işi düşer bursa ya, denk gelir falan tanışırız nolcek, ne zaman ne olacsğı belli olmuyor,

heeee bursaya yeni geldii kızzzzzzz bursaya don satiiiiiiiiiii siz neresin desinizz ben ağzını arayımm bakim neresine gidyoo

eskiden direk bursadan başlıyordu o zaman takılırdım peşine şimdi izmit çıktı önce oraya sonra bursaya gidiyoo

heeee bursaya yeni geldii kızzzzzzz bursaya don satiiiiiiiiiii siz neresin desinizz ben ağzını arayımm bakim neresine gidyoo

eskiden direk bursadan başlıyordu o zaman takılırdım peşine şimdi izmit çıktı önce oraya sonra bursaya gidiyoo

biz ihsaniye deyiz cnm, nilüfer tarafındayız, ama feribotla mudanyaya geliosa mutlaka butaraftan geçio, zaten bursa istanbul gibi çok çok büyük değil, merkeze tek araçla gidiliyor,

anladım kevser cnm feribotla geliyodu direk giderken şimdi bilmiyom

kayra iyi yolculuklar cnm

canan dün geldi bu ara giremiyom dedi

bende gerçekten kaçar öptümmm

Boncuk 1985 Kardeşim hosgeldin
Rabbim hakkında hayırlısını versin..

Dirim canım üzüldüm ya onu nasıl önliçekisniz yapılması gerek aman ALLAH yardıme tsin..

Herkes iyidir inş ..
Benimde dünden beri karnımda kasılma oldu anlamadım ya daha neyim ki ben kasılma oluyo hiç böyle bişi olabilirmi bilgisi olan var mı

canım benim hoşbulduk iyi dileğin için çok saol canım benim

X