Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar dün yoktum annemdeydim ya dehşet başım ağrıyo minnoşlarım annelerine deli gibi uyku yapıo bende itiraz etmiyorum o kadar uyuyuncada başım ağrıyo bu kadar uyuytmalarından korkuyorum gelecekleri parlak 7/24 dikicek pıtırcıklar geceleri beni ayağa herhalde (ayyy o günler gelsiiiiiiinakannehir)
bu arada face ler telefonlar filan baya aktifsiniz özel hayatlarınızda kızlar valla ne güzel özendim sizeyerimseniben

selam kızlar
valal barut fıçısı gibiyim... nst çektirmek için devlet hastanesine gittim. normalde hep gittiğim yer ve herşey çok rahat ilerler orada. ama gel gelelim gittiğim doktor kazmanın teki çıktı..bir saat rötarlı geldi. bu arada ben oturmaktan yoruldum bebekler kasıldı. neyse meğer ortalarda geziyormuş kazma. beni görmüş. içeri girdim azımı açmama fırsat vermedi. motor gibi sotuyor. neyin var noldu kaç haftalık. bende durumu anlattım amanın adam hemen acil kağıtları hazırladı. hepsinede kocaman erken doğum riski yazdı. beni kartal araştırmaya yönlendirdi. bide seni yatırırlar dedidelikafadulden dedim burda nst var beni sadece nst ye bağlatın yeter. araştırmaya yollamayın. tabi bu cümlemi tamamlayamadım. çünkü azarlandı. sen susmuyorsun beni dinlemiyorsun diye. ayy dlacaktım adama valla..Çok üzgünüm çoookneyse elime evrakları tutuşturdu. bide acizmişim gibi yanıma asistanını verdi koluma falan giriyor. ay dedim durun bişeyim yok. gözümdenmi doğuracağımı anladı buy adam dedim.. vezneye gittim orayıda aramış. hasta uyarılsın acil gitsin diye.. iyice dellendim ha bu arada bide sancı giderilmesi için ilaç verdi. ayy adam süper doktor valla bi bakışta sancı aralığımı bile anlayım bide dozlarını ayarlayıp verdi. ay neyse annem tuttu kolumdan taksiye attığı gibi eve getirdi. yarın medicale gidip paşa paşa paramı verip rahatça çektircem nst mi. ayy valla şu an kasılmalarım var sinir yaptım:sinifsinif:

oluyor geranimo demekki yani adam muayene etmeden acillik yaptı beni ve utanmadan ilaç yazıyor ve seni hyatırırlar diyor. valla öyle asabım bozuldu ki.azcuk rahatszlandım.(

diyorum ya doğurtcakmış nerdeyse valla Allah doğru düzgün insanlarla karşılaştırsın yada bize bunlarla bu zamanlarda uğraşıcak gücü versin ben kalbimden rahatsızım bi gece çarpıntım tuttu cerrahpaşa acile gittim tam tansiyonumu ölçüyolar başka hemşire geldi kolumdan aleti çıkardı acil başka hasta gelmiş ona bakıcakmış duruma baksana koskoca hastenede tek tansiyon aleti şaka gibi yaa gece 12 den sabahın 5 ine kadar hiç bişey yapılmadan hastanede durdum ve daha da fenalaşıp eve geldim iğrenç ya

wavy kızma hayatım sana zararı var bende bişey sorcam ben 21 haftamdayım işim gereği kalk otur ayakta dur çok oluyo malesef ellerim ve ayaklarım şişiyo yaaaa walla 38 numara ayakkabı giyordum ayaklarım rahat etsin diye 40:) numara ayakkabı aldım ya erkenmi sizce şişmesi kızlar oldumu sizdede

senin olayın daha kötüymüş canım. allaha şükürler olsun direkt devlete muhtaç değiliz. alalh nerede olursa olsun iyilerle karşılaştırsın hepimizi..

canım ayakta durmak ayakların sallanması şişmeye etken. ama bunun dışında tedbir oalarak tansiyonuna baktır yüksek mi diye. ve mümkünse idrarda proteine baktır bunlar norma çıkarsa ayakta kalmaya bağlıdır. ağırlaşıyoz nede olsa.bende eşimin sporlarını giyiniyom:kedi:

aman çok şükür Allah kimseyide muhtaç etmesin valla ben artık devlete adım atmıyorum Allahta düşürmesin daha öncede kıkırdak kaymama yanık tedavisi uygulamıştı salaklarkafamçokkarıştı

zaten son aylarda diolarki eşinle iki kız kardeş gibi kıyafet yüzünden kapışıomuşsun onu sen giyme ben giyicem benim kotumumu giydin falan gibi hehe çok komik:roflol:

sorma daha düşünsem neler çıkar varya :)) ki var aslındada artık skeç filan gibi bi durum olucak hiç anlatmim:)

çok sık acıkıyorum hayra alamet mi bu acaba bilmiyorum senelerdir 1,73 e 48 kilo olarak hayatımı devam ettirdim ama bu gidişle 1,73 e 83 kilo olarak yuvarlancam ben gidimde bişiler yiyim görüşrüz sonra öptüüm...

geranimo canım canının istediğini ye valla.. boşver kiloyuu. salla gitsin. boy yerinde maşallah o yüzden salla gitsin..afiyet olsun

günaydın kız cananıııımm naber:hulya:,
görünmedin dün,anam dedim herkes bunalımlarda,
ben kendimi dertlerimi KK da unutuyom vallaha..

anlatsana nasılsın ne yaptın kuşum?
selam marycim iyiyim sessiz sedasızım bu aralar ses vermeye halim yok kafam karışık biliyosun dünde eşimle konuştuk sonunda kızdı bana o kadarmı parasızız ben karımı bi doğum yaptıramayacakmıyım dedi devlette asistanlara güvenmiyorum dedi sen karar ver ben seni istediğin yerde doğumunu yaptırırım felan dedi bende borca girmek istemediğimi söyledim yani konuştuk balatta bi hastane önerdiler ah orayim diye oraya gidicem yani belirsizlkler acabalar keyifsiz kılıyo beni ama herşey düzelecek bebeklerimi sağlıkla kucağıma alacağım günleri bekliyorum

yavrum koru sakinliğini sinirlenme pat diye doğuruverirsin kızzz ama doktoruda es geçme bence acaba bişeylerdenmi şüphelendide sana öyle yatış felan dedi kız keşke bi gitseydin

cananım gelmişşşşopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ya yavrum muayene etse cişfddiye alcamda muayene etmrdiki gözle neyiş anlarsın yada bi şikayetin olur anlatursın telaş yapar. ama beni konuşturmadıbile delü adam. yarın sabah medikalde yaptırcam allah izin verirse.

sende canını sıkma canım benim. herşey hallolur bitanem.. doğum haftana var dah senin yerinde olsam hastaneşeri fiyatlarını araştırırım. hjatta gidip odalarını falan gezerim. kkda doktor ve hastane tavsiyeleri bölümündende yararlanabilirsin canım benim..bebişlerimiz kısmetleriyle gelecek alalhın izni ile sen üzme kendini tatlı annecik..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

tşk wavyım tansiyonum iii ama proteıne baktırmam lazım haftaya cumartesi gidecem kontrole sorarım artık dr saol balım hymary nerelerde yaw buarada kzılarıma isim arıyorum varmı bildiğiniz güzel isimler teyzeleri paylaşırsanız sevinirizzzzzzzzzz

ewrolcan canım hymarry şu an haleyi besliyor. mama diye ciyakloıyordu hatun:ecrin_bebek:

canımmm bi tanemmmmŞenizŞenizyerim kız seni neyse sen medicale git ama yarın bize haber ver fiyatınıda söyle bari fikrimiz olsun ihtiyaç halinde baktım canımmm hastaneler bölümüne herkes bi yeri yazmış vallaha benim burda beğenmediğim özel okmeydanı için süper diyen olmuş gidip yerinde görücem balatta bi hastane var oraya çok güzel dediler or ahayim diye bi oaraya gidicem bakalım orda yapabilirim doğumu:1hug::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…