Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlarrr çocuklarıma bol demir içeren ıspanak yemeği yapacağım şimdi o yüzden müsadenizle ıspanak temizleme savaşına giriyorummmm görüşürzzz

cananım kolay gelsin. bizde deün akşam vardı yedik afiyetle. küçük bir tiyo vereyim size. ıspanağı yopğurtla yiyoruz ya büyük hata yapıyoruz demiri öldürüyoruz yoğurtsuz yemek gerekiyormuş.. öpüldünn şeker.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr ben geldim..ayyyy çocukların banyosu yemek valiz toplama kendi banyom ve bakımımmmmm bitti nihayettt..
canan banada bende isterim.ben 1 senedir ıspanak yemedim.nedeni ise erindiğim içinnn..
wavycik nasılsın cancağazım

bebişim hoşgeldin canım. valla sizin temponuz beni yoruyor yaw...
bugün hiç keyfim yok bebeişim. bi hastane macerası yaşadım. evlere şenlik. şimdide strestenmi sinirden mi bilmim hafif hafiif kasılmalarım var..

ya kıslar yoksa doktorun günahınımı aldım. belki adamaın gözleri ultrasonografiktir anlamıştır he nedersinizkaydirigubbakcemile3

Hale uyuz,bütün gece ıkınıyor,mosmor yapıyor kendini,kucağımda yada yanımda hiç sesi de çıkmıyor,şuan yanımda yastığa koydum yanağı bağacımda bi görmelisiniz,öyle rahat kii,anlamadım gerçeği..
Sare gece bütün yediklerini hortum gibi istifra etti,gece donuna kadar değiştirdim üstünü,
yarın doktora gidicektik bakalım nolcak?
gidip uyusam kafamı yastığa koysam başlıyorlar mızmızlığa,hayret ediyorum..
Yine de gidip birazcık daha dinlenmeye çalışıcam bakalım.,
kıssssssss uyuz deme yiğenimeee....canım benim sergende hotum gibi kustu 2 defa bende donuma kadar kusmuk olmuştum..korkma..fazla yiyorlar yaramayan çıkıyor..yarın iyi haberlerle gel canım....

wavym Serdar Beyin internet sitesi hata veriyor,sende de öyle mi,ben de mi problem var,adam hacklediler mikaydirigubbakcemile3
bi baksana canımm

Herkese tekrar günaydınnŞeniz

günaydıııınnnn

Kaswacım annende olduğunu biliyoruz ama telefon açtım hep kapalı,yani bu ara da bişey olmasın diye aklımda da kalıyor
hele bu gece hep aklımdaydın,ay dedim bişey yazmış olsa,bir hayr haber..
İlk senin mesajını açtı sayfa vallaha,
neyse iyi olmana sevindim canım,dularımızdasın,
Allaha emanet ol..

Denir aslında,ben demeye çalışır gibi de oldum esasında ama biz az durucaz dediler,geldiler sağolsunlar,
e ben de evi süpürdüm toz aldım,lavabo tuvalet tezizledim,ortalık topladım işte..
medine canım 11-14. haftalarda yapılıyor bu ayrıntılı. sen 8. haftandasın. aslında istanbulda bile yaptırırsın..

kıslar özgeden haber aldım. pamukla aynı hastanedelermiş. pamuğun bir üst katında yatıyor muş. serklajı olmuş. biraz kanaması varmış. dr 3 hafta yatırır sonra alırız bebekleri demişakannehir eşi yanında olduğu için pamuğum daha fazla bişey öğrenememiş. gücünü toplarsa yanına çıkacak tekrar. kızcağız çok ağırlaşömış yukarı çıkıp inmek bile onu öldürmüş resmen..
Allankolaylık versin canım benim yaaa,maşallah bu Ptesi alıyorlar dimi,ah canım beniimmopuyorumnanaktan
bu araştırmacılığın için ayrıca teşekkür ediyorum canımm

yavrucumm bana yrdım edebilcek en son kişisin sen kaydirigubbakcemile3
benim sana çkıp gelmem lazım aksine,
iyi niyetlim,tatlı dillim güler yüzlüm benim düşünmen yeteropuyorumnanaktan...

bebekler doğsun,nüfus patlasın,ben bize Tayyip Amcadan randevu alıyım da görsün bizi 3-5 içi rahatlasın adamın:roflol:

sen ben gece nöbet tutup sabaha anca çocukları uyuytup bi aklı da KK da olan dayaklık anne örnekleriyiz bebişim :roflol:
çocuğu kenara koyup iki elimle,koyamazsam tek elimle yazıyorum da,kalkıp büyük abdestimi yapamıyorum KK yüzünden o kadar yani:enbuyukkk:
görsün yani yönetim bizinaniknanik kaydirigubbakcemile5
canım memleket sana çok iyi gelicek inşallah,ama yaz bize,ya da konuşalım canımm
KK YÖNETİM GÖR BİZİİİİİ...

kızlar dün yoktum annemdeydim ya dehşet başım ağrıyo minnoşlarım annelerine deli gibi uyku yapıo bende itiraz etmiyorum o kadar uyuyuncada başım ağrıyo bu kadar uyuytmalarından korkuyorum gelecekleri parlak 7/24 dikicek pıtırcıklar geceleri beni ayağa herhalde (ayyy o günler gelsiiiiiiinakannehir)
bu arada face ler telefonlar filan baya aktifsiniz özel hayatlarınızda kızlar valla ne güzel özendim sizeyerimseniben
hazırlıklıol uykusuz gecelere canım..ver face ve teli canım sende bize katıl..birbirimizden haberdar olalımm..

selam kızlar
valal barut fıçısı gibiyim... nst çektirmek için devlet hastanesine gittim. normalde hep gittiğim yer ve herşey çok rahat ilerler orada. ama gel gelelim gittiğim doktor kazmanın teki çıktı..bir saat rötarlı geldi. bu arada ben oturmaktan yoruldum bebekler kasıldı. neyse meğer ortalarda geziyormuş kazma. beni görmüş. içeri girdim azımı açmama fırsat vermedi. motor gibi sotuyor. neyin var noldu kaç haftalık. bende durumu anlattım amanın adam hemen acil kağıtları hazırladı. hepsinede kocaman erken doğum riski yazdı. beni kartal araştırmaya yönlendirdi. bide seni yatırırlar dedidelikafadulden dedim burda nst var beni sadece nst ye bağlatın yeter. araştırmaya yollamayın. tabi bu cümlemi tamamlayamadım. çünkü azarlandı. sen susmuyorsun beni dinlemiyorsun diye. ayy dlacaktım adama valla..Çok üzgünüm çoookneyse elime evrakları tutuşturdu. bide acizmişim gibi yanıma asistanını verdi koluma falan giriyor. ay dedim durun bişeyim yok. gözümdenmi doğuracağımı anladı buy adam dedim.. vezneye gittim orayıda aramış. hasta uyarılsın acil gitsin diye.. iyice dellendim ha bu arada bide sancı giderilmesi için ilaç verdi. ayy adam süper doktor valla bi bakışta sancı aralığımı bile anlayım bide dozlarını ayarlayıp verdi. ay neyse annem tuttu kolumdan taksiye attığı gibi eve getirdi. yarın medicale gidip paşa paşa paramı verip rahatça çektircem nst mi. ayy valla şu an kasılmalarım var sinir yaptım:sinifsinif:
canım fazla kasma kendini git medikala en azından paranlarezil ol..boşver..ben ohapın dozunun ayarlanmasoı için 1 hafta serum kolumda hastanede kaldım):

CANANcığım nasılsınnn..yavrular nasıllll...öptüm..cezmi abi haklı kızmakla sana..sen stres yapma.. abime bırak..sen sadece seç..geçen aradım açmadın canım

canım sıkma o tatlı canını...üsttede yazdım zaten..şimdi son ay...bu nedenle sana herşey batıyor..eşim ban canım gülüm dese abana diken gibi geliyordu...ama şimdi koklaşıyoruz:kedi:

çok sık acıkıyorum hayra alamet mi bu acaba bilmiyorum senelerdir 1,73 e 48 kilo olarak hayatımı devam ettirdim ama bu gidişle 1,73 e 83 kilo olarak yuvarlancam ben gidimde bişiler yiyim görüşrüz sonra öptüüm...
canım ye hazır yiyebiliyorken, mide bulantıların başlarsa hiç yiyemiyeceksin.., seni de ekleyelim canım face e ver adını dimi canlar kaydirigubbakcemile2,biz burada aile gibi olduk, hatta aynı şehirde olduğumuz kk arkadaşlarımızla görüşüyoruzda..:eek:

tşk wavyım tansiyonum iii ama proteıne baktırmam lazım haftaya cumartesi gidecem kontrole sorarım artık dr saol balım hymary nerelerde yaw buarada kzılarıma isim arıyorum varmı bildiğiniz güzel isimler teyzeleri paylaşırsanız sevinirizzzzzzzzzz
canıım ben de isim arıyorum amakimseyle paylaşmamanı tavsiye ederim bulduğunisimleri yani burada değil yakın çevrende herkes bi kulp buluyor soğuyorsu, ben selin-pelin, öykü-ödül, esma-hüsna, gonca-gülce,melis-beliz, melis-beri de takılı kaldım. kararsızım..
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr ben geldim..ayyyy çocukların banyosu yemek valiz toplama kendi banyom ve bakımımmmmm bitti nihayettt..
canan banada bende isterim.ben 1 senedir ıspanak yemedim.nedeni ise erindiğim içinnn..
wavycik nasılsın cancağazım
kolay gelsin bebişim, biz de o günleri görmekistiyoruz artıkın yaa, böyle bebeklerimizin telaşı olsun evde, ev çok sessiz şuan şakkıdı

yok bebişim adam yüzüme baktı dozumu ayarladı süpperr doktor:))
aslında hala çok sakinim canım. ama drun doğurcakmışım gibi muamele yapması canımı sıktı bıraz<. ona sinirlendim.bide beni konuşturmamasına.

ohh koklaşın tabeeee:kedi:

canım sıkma o tatlı canını...üsttede yazdım zaten..şimdi son ay...bu nedenle sana herşey batıyor..eşim ban canım gülüm dese abana diken gibi geliyordu...ama şimdi koklaşıyoruz:kedi:

kıss, koklaşmaya vaktiniz kalıyo mu? ay ben çok özledim de:eek:, şuanda bu koca göbişle yanaşamıyos birbirimize, battaniyeleri ayırdık, sanırım yatağı da ayırcaz artık, sabah o işe gittikten sonra daha rahat uyuyom malesef, :sinifsinif:

wavy im kız adam seni 5 dk.da doğurtçaktı işte, daha ne istion... ilgilense suç ilgilenmese suç ayol sana da yaranılmıyor... deeerrrrrrmişim... manyak mı bu adamlar yaa, bizim dr.umuz sürekli kontrol etmesine rağmen risk var demiyo, bunun farklı güçleri var heralde yüzüne bakınca anlamış içerde nolduğunu x-man dr. sinemalardaaaaaaakaydirigubbakcemile3

kızlar salı günü kırkımız çıkıyorrrr...

oy maşallah bee.. demek 40 gün geçmiş he, yaşasın ben hiç anamıyom sanki hamişken gün geçmiogibi ama 40 gün oldu demek.. nice 40lı günlere, hatta 40lı 40lı yaşlara hepberaber inş. kız görür müyüz o günleri mesela 10 yıl sonra da okul dertlerini paylaşır mıyız burdan ayyy neden olmasın di mi?:dance:

şu face te ekleme için kevsere verdim ben isim soyad o bi eklesin beni bende sizi eklim ondan bulup yada siz beni bulun:) buluşalııım:)

ay kevsercim sorma ya delü etti beni adam. o kadar sakin gittim ki hatta kasılma bile çıkmaz bende diyordum. ama nerde hastaneden çıktığımdan beri kasılmalarım oluyor adama strese soktu beni ya.. x men süpper akıştı valla...

kıslar annem bugün biraz tırstı hastanede o yüzden gözü üstümde şimdi laf sokuyor internet bilgisayar konusunda. azcuk ara vereym onun gönlünü hoş tutayım nede olsa karnımı doyuran okaydirigubbakcemile3sonra aç bırakır beni dermişimmmkaydirigubbakcemile3 bir ara kaçar gelirim..

oy maşallah bee.. demek 40 gün geçmiş he, yaşasın ben hiç anamıyom sanki hamişken gün geçmiogibi ama 40 gün oldu demek.. nice 40lı günlere, hatta 40lı 40lı yaşlara hepberaber inş. kız görür müyüz o günleri mesela 10 yıl sonra da okul dertlerini paylaşır mıyız burdan ayyy neden olmasın di mi?:dance:

ay ben doğurdum demek bile bana şaka gibi gelio okul hele o kadar uzak geldiki amanın dedim pc başında valla

akşama kayınvalide turu var kızlar ben kaçtım hazırlanim süslenim görüşürüz yarın artık he bu arada biz kevserle face te buluştuk herkesi eklemek istiyorum

selam kızlar
valal barut fıçısı gibiyim... nst çektirmek için devlet hastanesine gittim. normalde hep gittiğim yer ve herşey çok rahat ilerler orada. ama gel gelelim gittiğim doktor kazmanın teki çıktı..bir saat rötarlı geldi. bu arada ben oturmaktan yoruldum bebekler kasıldı. neyse meğer ortalarda geziyormuş kazma. beni görmüş. içeri girdim azımı açmama fırsat vermedi. motor gibi sotuyor. neyin var noldu kaç haftalık. bende durumu anlattım amanın adam hemen acil kağıtları hazırladı. hepsinede kocaman erken doğum riski yazdı. beni kartal araştırmaya yönlendirdi. bide seni yatırırlar dedidelikafadulden dedim burda nst var beni sadece nst ye bağlatın yeter. araştırmaya yollamayın. tabi bu cümlemi tamamlayamadım. çünkü azarlandı. sen susmuyorsun beni dinlemiyorsun diye. ayy dlacaktım adama valla..Çok üzgünüm çoookneyse elime evrakları tutuşturdu. bide acizmişim gibi yanıma asistanını verdi koluma falan giriyor. ay dedim durun bişeyim yok. gözümdenmi doğuracağımı anladı buy adam dedim.. vezneye gittim orayıda aramış. hasta uyarılsın acil gitsin diye.. iyice dellendim ha bu arada bide sancı giderilmesi için ilaç verdi. ayy adam süper doktor valla bi bakışta sancı aralığımı bile anlayım bide dozlarını ayarlayıp verdi. ay neyse annem tuttu kolumdan taksiye attığı gibi eve getirdi. yarın medicale gidip paşa paşa paramı verip rahatça çektircem nst mi. ayy valla şu an kasılmalarım var sinir yaptım:sinifsinif:

Ellerinden gelse hemen dogurtucaklar gercekten devlet hastanelerinde insanı adam yerine almıyolar buna sinir oluyorum salak insanlar kendilerini bişi sanıyolar...
Düşünün ben içeri giriyorum eşimi içeri almıyo neymiş erkekmiş manyak ya tek mi yaptım ben bu cocugu .. kafamçokkarıştı
Boswer canım ya hayırlısıyla git medicaline sinirlenme aman her yerde böyleler

X