Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavycım gıt uzan bencede canım dınlen bolbol..................pamuk cok ıyı gelmış masallah..............ozgede atlatır hayırlısıyla..................dırım kız nerdesın

selam arkadaşlar....

ara ara geliyorum... geçmişi hızlı hızlıda olsa okumaya çalışıyorum..... allaha şükür hepimiz iyiyiz..... maşallah pamuğa 38 i bitirmiş ha!!!!!! kaswacım iyi olduğuna sevindim..... wavy o kasılmalar bendede var ama benim kaburga sorunum kalmadı... bebekler aşağıya inince midemde rahatladı kaburgalarımda.... ama aşağısı berbat.... sürekli karnımda hafif hafif regli olacakmışım gibi ağrı var.... dr um aşağıya indiği için çok baskı yapıyor korkma dedi... b akalım kaç hafta daha gidecek....

birsencim allah babana şifa versin... ebnde babama çok düşkünümdür seni çok iyi anlıyorum.... bu arada sen bebeklerine tek başına bakan çok iyi bir annesin... sadece başak annesi olarak herşeyin daha mükemmell olmasını bekliyorsun... olmayıncada çöküyorsun.... yok böyle bişey.. rahat ol biraz.....

diğer arkadaşlar hepinizi öpüyorum.... ben hala annemdeyim... ama bu akşam bıcam ara ara size...

canbebek canımmm.. demek seninde karnın aşağılandı. ay ben.md e yaa. korkutuyor bu beni: yarın öğleden sonra nst ye girece3m bakalım ne çıkacak. benim sağ tarafım kaburgam ağrıyor bide kaburga ağrısının dışında böyle kramp sancı gi bi bişey oluyor. hani üşütürsünde kalp ağrısı gi bi bişey çekersin ya aynen öyleee..

ayy bi 36 yı görseydik hayırlısıyla..

canım bugün gittim çok şükür bir problem çıkmadı..ikisi de iyi bebeklerimin ve biri kız diğeri erkek..bu da kesinleşti..çok şükür iyiler ya başka hiç bişey yok gözümde..
bu arada ben bugün 20+6 lıy yarın kısmetse 21 olacağız..sen daha 8. haftandasın sanırım..çooookkkkk erken değil mi ayrıntılı için??doktorun mu istedi bu ultrasonu?

canım daha erken tabiiki ama ben yer araştırıorum kafamda netleşsin die 12 haftamda ense kalınlıklarına bakılacak sonrada detaylı 20 li haftalarda olur benimde detaylı

Bu arada kızlar 12. haftada gittiğimde ense kalınlıkları için cinsiyet hakkında bi bilgim olurmu sizce alışveriş yapmak istiyorum yapamıyorum hiç ara bişey yok ya kız için ya erkek için

anladım canım..ben de şimdilerde çektireceksin sandım..bana15-16larda tahmin yaptılar cinsiyet için..dün ayrıntılıya girdik 15-16. haftalarda da bi kız bi erkek demişlerdi yine öyle çıktı..sanırım 12. hafta birazcık erken olur ama tahmin yapılabilir de..alışveriş için de azıcık sabırlı ol derim..hele bi 12. haftayı geç sağlıkla o zaman ufak tefek bişiler alırsın bence..yine de sen bilirsin..çok beğendiğin şeyler olursa da mahrum etme kendini derim ben..

ıyı aksamlar ...dualrınızı beklıorum benım rahim agzım acılmıs.yarın hastaneye yatıyorum..............serklaj yapılacak.................hepınız allaha emanet olun

Allah yardımcın olsun canım..inşallah geçireceğin bu işlemden sonra biraz da dinlenerek rahatça atlatacaksın kalanını..içini ferah tut bol bol dua et..bizim de dualarımız seninle..

iyi geceler ......hala keyifsizim ..içimde bi sıkıntı var ne yapsam etsem yanlız kalınca , sesiz kalınca buluyor beni.....babam bu c.tesi ameliyat olacak acaba ondanmı ....boğazından parça alındı ....sonuç normal çıktı dedi....acaba sorun mu var....ameliyat olacak bizi istemiyor gelmeyin diyor...pöfffffffff

bugün çocukları doktora götürdüm...alişin iki kaş arası göz kısımlarında kızarıklıklar oluyordu ama sadece kafa kısmında ....dermatolog gördü ...aşırı hareketten ter bezeleri ile alakalı dedi....bi losyon verdi......

öksürdükleri için götürdüm..ayrıca... havalar ,mevsim ve çoğu kişinin nezle olması etken dedi..
ömerde daha çok sorun var....alişe göre ..bu sefer öksürük şurubu verdi 5 gün kullan dedi...
sanki daha iyi gibi ........anlamıyroum bakamıyormuyum bu çocuklara ben ya....
işte böle bizdeeeeee

canımmm yaa saömalama..fıstık gibi de bakıyorsun bebeklerine baksana şu fotolarına tosuncuk oldular maşallah..
babana da Allahtan acil şifalar dilerim..babalık işte sen bebeklerle hastanelerde sürünürsün diye istememiş belki ki gitmeni başka türlü düşünme baksana sonuçları temiz çıkmış..
herşeeeyyyy çoooooooooooooookkkkkkkkkk güzel ve çooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkdaha güzel olacak..

burçin canım nasılsın? nasıl oldun. artık pek katılamıyorsun sanırım bize.. yatarak mı geçiriyorsun canım..

kızlar günaydınn..sabah sabah bırtladım yine...umarım bu güne herkes çok güzel başlar.pazar memlekete gidiyorum...çok mutluyum..ben size yine yazmaya çalışacağım sizleri çok seviyorum
DIRIM canım babana acil şifalar dilerim..inan ki iyidir..sen kalbini ferah tut...

günaydıııınnnn

Hepinize sevgi yollarım.Ben iyiyim şükürler olsun.Annemdeyim Allah ailemden razı olsun.Sürekli yatar vaziyetteyiz.Geçmişi okuma fırsatım pek olmuyor.Gözüme Dırımmımçarptı.Babacığına çoooook geçmiş olsun.Yavrularını da Rabbim korusun.Sen süper bir annesin sakın unutma bunu.Herşeyinle gebeliğinden bugüne, onlar için her şeyin en güzelini yaptın.Bir annenin ulaşabileceği en üst performansla uğraşıyorsun canım benim..Allah her konuda yardımcın olsun inş..Bebişimİyiyiz biz dualarını eksik etme,yavrularımı öperim..Canbebek Az vaktimiz kaldı canım.Çok dikkat et dinlenmene Dolduracağız vaktimizi inş..Sürekli yat canım tamam mı?Bütün arkadaşlarıma evlatlarıyla sağlık dilerim, öperim hepinizi.. duadan unutmayın olur mu?Fırsat bulunca girer haberdar ederim sizi...
Kaswacım annende olduğunu biliyoruz ama telefon açtım hep kapalı,yani bu ara da bişey olmasın diye aklımda da kalıyor
hele bu gece hep aklımdaydın,ay dedim bişey yazmış olsa,bir hayr haber..
İlk senin mesajını açtı sayfa vallaha,
neyse iyi olmana sevindim canım,dularımızdasın,
Allaha emanet ol..
Ah canım ne kadar zordur eminim Rabbim kolaylık versin..
Gelmeyin yorgumun deseydin akannehir Denmez tabi hehe
Denir aslında,ben demeye çalışır gibi de oldum esasında ama biz az durucaz dediler,geldiler sağolsunlar,
e ben de evi süpürdüm toz aldım,lavabo tuvalet tezizledim,ortalık topladım işte..
medine canım 11-14. haftalarda yapılıyor bu ayrıntılı. sen 8. haftandasın. aslında istanbulda bile yaptırırsın..

kıslar özgeden haber aldım. pamukla aynı hastanedelermiş. pamuğun bir üst katında yatıyor muş. serklajı olmuş. biraz kanaması varmış. dr 3 hafta yatırır sonra alırız bebekleri demişakannehir eşi yanında olduğu için pamuğum daha fazla bişey öğrenememiş. gücünü toplarsa yanına çıkacak tekrar. kızcağız çok ağırlaşömış yukarı çıkıp inmek bile onu öldürmüş resmen..
Allankolaylık versin canım benim yaaa,maşallah bu Ptesi alıyorlar dimi,ah canım beniimmopuyorumnanaktan
bu araştırmacılığın için ayrıca teşekkür ediyorum canımm
hymarryyy yavrum sen gezme planları yap misafirin geleceği tutsun yaw.... Allah yardımcın olsun kuzum ahh yakın olsak keşke valla hemen atlar gelir yardım ederdim sana..
yavrucumm bana yrdım edebilcek en son kişisin sen kaydirigubbakcemile3
benim sana çkıp gelmem lazım aksine,
iyi niyetlim,tatlı dillim güler yüzlüm benim düşünmen yeteropuyorumnanaktan...
pamuk ınşşşşşş saglıkla dogurur..........kac haftalık olmuştu.............ozgede ınş 30 haftaya gelır sanırım otuz olunca alıcaklar...........artık topık sanırım yoğunlaşacak bundan sonra..........bebışler artacak nufusssssssss patlıcak....................
hymary kız otur evınde bakım bende gelıyoooom aşkamaaaaaaaaaaaaaaaa
bebekler doğsun,nüfus patlasın,ben bize Tayyip Amcadan randevu alıyım da görsün bizi 3-5 içi rahatlasın adamın:roflol:
kızlar günaydınn..sabah sabah bırtladım yine...umarım bu güne herkes çok güzel başlar.pazar memlekete gidiyorum...çok mutluyum..ben size yine yazmaya çalışacağım sizleri çok seviyorum
DIRIM canım babana acil şifalar dilerim..inan ki iyidir..sen kalbini ferah tut...
sen ben gece nöbet tutup sabaha anca çocukları uyuytup bi aklı da KK da olan dayaklık anne örnekleriyiz bebişim :roflol:
çocuğu kenara koyup iki elimle,koyamazsam tek elimle yazıyorum da,kalkıp büyük abdestimi yapamıyorum KK yüzünden o kadar yani:enbuyukkk:
görsün yani yönetim bizinaniknanik kaydirigubbakcemile5
canım memleket sana çok iyi gelicek inşallah,ama yaz bize,ya da konuşalım canımm

Hale uyuz,bütün gece ıkınıyor,mosmor yapıyor kendini,kucağımda yada yanımda hiç sesi de çıkmıyor,şuan yanımda yastığa koydum yanağı bağacımda bi görmelisiniz,öyle rahat kii,anlamadım gerçeği..
Sare gece bütün yediklerini hortum gibi istifra etti,gece donuna kadar değiştirdim üstünü,
yarın doktora gidicektik bakalım nolcak?
gidip uyusam kafamı yastığa koysam başlıyorlar mızmızlığa,hayret ediyorum..
Yine de gidip birazcık daha dinlenmeye çalışıcam bakalım.

wavym Serdar Beyin internet sitesi hata veriyor,sende de öyle mi,ben de mi problem var,adam hacklediler mikaydirigubbakcemile3
bi baksana canımm

Herkese tekrar günaydınnŞeniz

Günaydın kk nın güzel anneleri ve anne adayları.
Ben ara sıra giriyorum siteye yazılanları okumaya çalışıyorum ama olmuyor nezle oldum başım ağrıyoo burnum iyice tıkamdı nefes alamıyorum hele geceleri uyumak işkence oldu. Ağızdan nefes almakta boğazımı kurutuyor öksürüyorum birde kızlar artık iyice hissettiriyorlar kendini sağdan sola dönmek bile zorlaşmaya başladı.
Bu akşam dr.a gidicez bakalım meleklerim ne kadar büyüdüler. Bir aydır görmüyorum onları çok özledim.

Tünaydın güzel anneler ve anne adaylarıı kaydirigubbakcemile3 nasılsınız umarım herşey yolundadır bebişleirm ve ben iyiyiz çok şükür hamdolsun hepinizi öpüyoruzzzz kaydirigubbakcemile3

Herkes gezmede sanırım ...
Bebekleri olanda ugrasıyo ohh ne güzel...

Vil iyiyim hamd olsun sende iyisin inşaALLAH ...

X