Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavycım gıt uzan bencede canım dınlen bolbol..................pamuk cok ıyı gelmış masallah..............ozgede atlatır hayırlısıyla..................dırım kız nerdesın

selam arkadaşlar....

ara ara geliyorum... geçmişi hızlı hızlıda olsa okumaya çalışıyorum..... allaha şükür hepimiz iyiyiz..... maşallah pamuğa 38 i bitirmiş ha!!!!!! kaswacım iyi olduğuna sevindim..... wavy o kasılmalar bendede var ama benim kaburga sorunum kalmadı... bebekler aşağıya inince midemde rahatladı kaburgalarımda.... ama aşağısı berbat.... sürekli karnımda hafif hafif regli olacakmışım gibi ağrı var.... dr um aşağıya indiği için çok baskı yapıyor korkma dedi... b akalım kaç hafta daha gidecek....

birsencim allah babana şifa versin... ebnde babama çok düşkünümdür seni çok iyi anlıyorum.... bu arada sen bebeklerine tek başına bakan çok iyi bir annesin... sadece başak annesi olarak herşeyin daha mükemmell olmasını bekliyorsun... olmayıncada çöküyorsun.... yok böyle bişey.. rahat ol biraz.....

diğer arkadaşlar hepinizi öpüyorum.... ben hala annemdeyim... ama bu akşam bıcam ara ara size...

canbebek canımmm.. demek seninde karnın aşağılandı. ay ben.md e yaa. korkutuyor bu beni: yarın öğleden sonra nst ye girece3m bakalım ne çıkacak. benim sağ tarafım kaburgam ağrıyor bide kaburga ağrısının dışında böyle kramp sancı gi bi bişey oluyor. hani üşütürsünde kalp ağrısı gi bi bişey çekersin ya aynen öyleee..

ayy bi 36 yı görseydik hayırlısıyla..

burçin canım nasılsın? nasıl oldun. artık pek katılamıyorsun sanırım bize.. yatarak mı geçiriyorsun canım..

kızlar günaydınn..sabah sabah bırtladım yine...umarım bu güne herkes çok güzel başlar.pazar memlekete gidiyorum...çok mutluyum..ben size yine yazmaya çalışacağım sizleri çok seviyorum
DIRIM canım babana acil şifalar dilerim..inan ki iyidir..sen kalbini ferah tut...

günaydıııınnnn

Kaswacım annende olduğunu biliyoruz ama telefon açtım hep kapalı,yani bu ara da bişey olmasın diye aklımda da kalıyor
hele bu gece hep aklımdaydın,ay dedim bişey yazmış olsa,bir hayr haber..
İlk senin mesajını açtı sayfa vallaha,
neyse iyi olmana sevindim canım,dularımızdasın,
Allaha emanet ol..
Ah canım ne kadar zordur eminim Rabbim kolaylık versin..
Gelmeyin yorgumun deseydin akannehir Denmez tabi hehe
Denir aslında,ben demeye çalışır gibi de oldum esasında ama biz az durucaz dediler,geldiler sağolsunlar,
e ben de evi süpürdüm toz aldım,lavabo tuvalet tezizledim,ortalık topladım işte..

Hale uyuz,bütün gece ıkınıyor,mosmor yapıyor kendini,kucağımda yada yanımda hiç sesi de çıkmıyor,şuan yanımda yastığa koydum yanağı bağacımda bi görmelisiniz,öyle rahat kii,anlamadım gerçeği..
Sare gece bütün yediklerini hortum gibi istifra etti,gece donuna kadar değiştirdim üstünü,
yarın doktora gidicektik bakalım nolcak?
gidip uyusam kafamı yastığa koysam başlıyorlar mızmızlığa,hayret ediyorum..
Yine de gidip birazcık daha dinlenmeye çalışıcam bakalım.

wavym Serdar Beyin internet sitesi hata veriyor,sende de öyle mi,ben de mi problem var,adam hacklediler mikaydirigubbakcemile3
bi baksana canımm

Herkese tekrar günaydınnŞeniz

Günaydın kk nın güzel anneleri ve anne adayları.
Ben ara sıra giriyorum siteye yazılanları okumaya çalışıyorum ama olmuyor nezle oldum başım ağrıyoo burnum iyice tıkamdı nefes alamıyorum hele geceleri uyumak işkence oldu. Ağızdan nefes almakta boğazımı kurutuyor öksürüyorum birde kızlar artık iyice hissettiriyorlar kendini sağdan sola dönmek bile zorlaşmaya başladı.
Bu akşam dr.a gidicez bakalım meleklerim ne kadar büyüdüler. Bir aydır görmüyorum onları çok özledim.

Tünaydın güzel anneler ve anne adaylarıı kaydirigubbakcemile3 nasılsınız umarım herşey yolundadır bebişleirm ve ben iyiyiz çok şükür hamdolsun hepinizi öpüyoruzzzz kaydirigubbakcemile3

Herkes gezmede sanırım ...
Bebekleri olanda ugrasıyo ohh ne güzel...

Vil iyiyim hamd olsun sende iyisin inşaALLAH ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…