Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

selammma.s.

öncelikle yeni gelenler medine,viv ve diğer yeni gelen arkadaşım,bana topiğimizin ilk sayfasında yaptığımız listeye bakarak kendi bilgilerinizi yazarsanız sizi de listemize ekleyelim kızlaarrr

bütün gece kızların gözü açıktı,ben bu kolturmaya alıştım ama bebişim sen uyuyan bebeklerin gözü yeni açıldığı için biraz daha zorlanıcaksın sanırım,Allah kolaylık versinn canımm,

nasılsınız kuşlarr,hamileliğinizin keyfini çıkarıyrmusunuzzzzz?

dırım neyiniz var canıımm?

benim de bir memede pompa taklılı sağılıyorumm :1rolleyes: :roflol:

wavym naber canım,hamileliğimi bana hatırlatan canım arkadaşımm?
grip alısı yaptırmıyormuşsun,daha da Davosa gelmem gibi bi tavır çizmişin kız :roflol:

wavym naber canım,hamileliğimi bana hatırlatan canım arkadaşımm?
grip alısı yaptırmıyormuşsun,daha da Davosa gelmem gibi bi tavır çizmişin kız :roflol:
canım arkadaşım iyiyim allah şükür. nst için randevu ayarlamayla geçti günüm. randevu ayarladım bu sefer kociş mızmızlık etti. öğleden sonraymış o gelemezmiş doktor erkekmiş. devlette içeriye zaten almıyolarmış.. ooooo yeter yawwwkaydirigubbakcemile

one minute :roflol::roflol::roflol:

canım arkadaşım iyiyim allah şükür. nst için randevu ayarlamayla geçti günüm. randevu ayarladım bu sefer kociş mızmızlık etti. öğleden sonraymış o gelemezmiş doktor erkekmiş. devlette içeriye zaten almıyolarmış.. ooooo yeter yawwwkaydirigubbakcemile

one minute :roflol::roflol::roflol:

:roflol: tabi yaa,devlette öyle işte,ama randevu mandevu başarabiliyosun ne alaa,
eeee nasıl olcak şimdi peki?

ayyy hayırlı olsuuunn canım,çok duygulandım,kendi takvimim aklıma geldi,,
zaman nasıl da geçiyorr
listeye de ekledim seni,sağlıkla tamamlarsın inşallahh..

sağol canım gördüm şimdi çok güzel şurda bi kaç ay önce tüp bebek listesinde yazarken şimdi bebeklerini bekliyo die yazması çok fena oldum şimdi ya ay Allahım tamamına erdirsin inşallah

kızlar, ben çok ağlak oldum yaaa.. değildim böyle
kızlarımın hareketlerinden elini ayağını tahmin etmekten hemen duygulanıyorum...:nazar:

sorma ya ben odunun tekiydim ağlamak ne bırak ağlayanlarla dalga geçerdim şimdi kendim ve bebeklerimle ilgili olması gerekmiyo karşımda birinin gözleri dolsun ben böğğğ salıyorum direk yaşları hiç böle olucağğmı tahmin etmezdim

kevser canım vallahi sabahtan beri eeeee... mama ayyyyyyyyyyyyy

ayy ne güzeeell, evcilik gibi dimi? bebeklerimizin altını alır uyuturduk, mama yesinler diye ağzını kesmiştim bebeğimin altından da delik açmıştım çiş yapsın diye sırnaşık şey

sorma ya ben odunun tekiydim ağlamak ne bırak ağlayanlarla dalga geçerdim şimdi kendim ve bebeklerimle ilgili olması gerekmiyo karşımda birinin gözleri dolsun ben böğğğ salıyorum direk yaşları hiç böle olucağğmı tahmin etmezdim

hormonlar canım ya, ah bu hormonlar.. bu salgılanan hormonlar doğumdan sonra birden kesildiğinde de lohusalık deprosyonu başlıyormuş; eşime diyorum şu progestanlardan sana da veriiim de anlamanbeni zor olmasın kaydirigubbakcemile3

kızlarımın hareketlerinden elini ayağını tahmin etmekten hemen duygulanıyorum...:nazar:

doğum sonrası da ayrı bir duygusallık çöküyor,
yani bu dönem bi ağlak olucaz artık kaydirigubbakcemile3

:roflol: tabi yaa,devlette öyle işte,ama randevu mandevu başarabiliyosun ne alaa,
eeee nasıl olcak şimdi peki?

canımm annem mama hazırlıyordu yardım ediyim dedim elimi çabuk tıttum ama yinede kaçırdım seni:gitme:
akşam konuşcaz ya medikalde yaptırcaz yada cuma annemle gitcez. banane yaa düşünmüyommm artıkkklaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

canımm annem mama hazırlıyordu yardım ediyim dedim elimi çabuk tıttum ama yinede kaçırdım seni:gitme:
akşam konuşcaz ya medikalde yaptırcaz yada cuma annemle gitcez. banane yaa düşünmüyommm artıkkklaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ellerinize sağlık kuşum,sizin yemekler coşuktur vallaha ooohhh,tam açılan iştahıma layıkkzemuszemus

yaptırın medikalde yaa,toplasan ik kez daha yaptırıcan,yaptırmıycan,keyfini çıkarın yaaa

wavym Halem uyanık,babaya emanet,
ben de süt sağıyorum ses çıkıyor haber izliyor bizimki diye yatak odasında yazıyorum,
bizimkine pek güven olmuyor biliyorsun ilginç uygulamaları var,yanlarında olıyım,gelirim ama,burdayım,pc açıkk..

hahay valla ben öyle saçma şeylerden ağladım ki anlatama. etimi kıstırsan sesim çıkmaz oysa. ağlamayı zayıflık görenlerdendim. ama pek bi zayıfmışım o ortaya çıktıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

doğum sonrası da ayrı bir duygusallık çöküyor,
yani bu dönem bi ağlak olucaz artık kaydirigubbakcemile3

ayy kıss hsen şimdi bunada ağlarsın hadi bir ağlasanakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X