Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

medine cnm benim şikaytelen,ağlan,kız bağır biz buradayız cnm ...
millete bakma ...kusarsın ,işersin,mıçarsın...gebelik bu be
benim arkadaşım kusarken altına işiyordu bee.....pedle geziyordu kız
serum yiyordu ,serumu kusuyordu ve tek bebekti
kusma işini çeken biri olarak seni çok iyi anlıyorum...dramaminleri,medpamiter,emedorlar fayda etmiyor..çıkıyor işte....bana ilk 3 ay dediler....3 ay bitti 5 ay dediler bende geçeceğine tavan yaptı en son ağızdan beslenmeyi kestik.....ben sana kraker vs.demeyecem fayda etmiyor artı bende mide yanması çok yaptı...su içemezdim...kuru ekmek ve kaşar peynirle beslendim ben .....hiçbişi yemezsen kuru ekmek ye...inan bana korkma bebekler büyüyecekse senin depoları kuruturlar .....ve gelirler yanına ..

Kayra abla okadar az yiyyorum ki artık cıkaracak bişi kalmıyo yoksa cok midem bulanıyo birazdan doktora gidicem söyliçem o ilacin ismi ne acaba bilseydim doktora derdim

Canım yaaa saolsın vallahi okadar sevindim ki söyle söylemene Rabbimde sana sıkıntı göstermesin...
Yaşayan anlıyor işte geris bos mafoldumben
sadece senin dedigin gibi bebekleri besleyemem die korkuyorum ama cok haklısın ALLAH onlara ömür verdiyse bir şekilde geleçekler nasip olursa :sinifsinif:
ALLAHım herkesin yardımcısı olsun

günaydınnnn nasılsınız güzelanneler ve anne adaylarııııııııı bişey sorcam hergun olmasabile 2 gunde bir maden suyu içmenin bi zararı olurmu acep kızlarıma

gunaydın...............zararu yok maden suyunun valla ben besıncı aya kadar hergun ıçtım..........mıneraller var ıcınde zaten........hele ıkıgunde bır ıçebılırsın.................
nasılsınız fıstıklarr

herkese tünaydınnn.
medine canımmm,
ben tam 4.5 ay sürekli kustum canım...hiç bişey yiyemiyordum ne yesem çıkarıyordum. yağszı çorba yapıp içiyordum ama 5 dk kalmıyordu içimde. eğer kusuyorsan ve midende ekşime varsa daha çok zorlar seni. çıkarıcağını anladığında ılık süt iç içindeki zehiri keser canım. daha rahat çılkartırsın. ben az yığılıp kalmadım banyoda eşim kucaklayıp çıkardı seni çok iyi anlıoyorum. bebişler için değil kendin için endişelen canım..çünkü onlar seni yiyor şu an senin yediklerini değil. onlar gelişimini senin depolarından lkarşılıyolar canım.. geçicek emin ol. hiç geçmicek gibi gelsede(

aaa hala kimse yok kıslaaar uyanınnn uyanınnn....kaydirigubbakcemile yine ben çalışmaya başlıcam siz gelceniz dimi:ecrin_bebek:

ya kıslar bugün ilginç bişey oldu ne olduüunuda anlamadım. sabah uyandım iç çamaşırım ıslak öyle çook değil ama ıslak yani hatta hafiften picamam da . altıma yapmış olamam dimi.:kedi::kedi: eğer öyle olsa o kadar az olmazdı ve hissederdim heralde:kedi::kedi:. ne olabilir fiktri olan var mı?:kedi:

kızlare ben geldimmmm..benim uşaklar banyo yaptı uyudu nihayet tabii mızmızlıklarımız var UYANACAKLARmafoldumben daha ben de uyanamadım..HERKES ıYıDıR ıNŞALLAH GEÇMıŞı OKUDUMMMMM...GEBELıKTE ÇEKTıĞıMıZ SIKINTILARI ıNANIN ÇOCUKLARI KUCAĞINA ALINCA UNUTUYORSUNUZ...ÇOK GÜZEL YA..O GÜNLERı DÜŞÜNÜ.BEZ MAMA MOK MIÇ.....

WAVYCıĞıM NASILSINN...ne yazıkki son dönemlerde rahim idrar torbasına baskı yaptığı için işiyorsunlaelaelaelaelae

bebişim hoşgeldin. kartallar seni çok ypruyor galiba. sık dişini canım 40 ları çıkınca biraz daha rahatlarsın. düzene girmee başlar bazı şeyler..

WAVYCİĞİM NASILSINN...ne yazıkki son dönemlerde rahim idrar torbasına baskı yaptığı için işiyorsunlaelaelaelaelae
eneee şimdi ben altıma mı yaptım kısss :kedi: ayy inanmıyom yaaadelikafaduldendelikafadulden

caım allah şükür iyiyim ufak tefek sıkıntılarım oluyor. o da normal sanırım bu haftalarda..
sen anlat nasıl geçiyor g
ünler. bünyen toparladımı sezeryandan sonra çok şikayetin oldu mu?

Günaydın güzel anneler ve adaylari

Ben doktora gidiyorum cok kötü bi geceyi geçirdim artık ne ediçem bilemedim gidicem ne olursa artık duanızı esirgemeyin
canım geçmişolsun..serum seni biraz idare eder.dinlenmene bak canım
canım niye canını sıkıyorsunki..inşallah kızların herkesi utandırır...ben kendi adıma konuşuyorum benim bebişlerim eşimin ailesinin ailenin tek erkek bebişleri.ben doğum yapmadan önce herşeyin çok farklı olacaklarını düşünmüştüm.çünkü erkek bebek özlemiyle yanıp tutuşuyorlardı...inan suratlarına bile bakmıyorlar.yani değer vermiyorlar..boşver..inan annem derki anneye kız lazım...benim komşum var 9 kardeşler tek kız ve babasına 8 erkek kardeşi bakamadı şimdi o bakıyor..biz erkeklerimizi kızlara veriyoruz..aman boşver.keyifle hazırlan pembe pembee...inan çok hevesleniyorum.allah bana bebeklerimi bağışlasın ama birinin kız olmasını isterdim.:sinifsinif:

ya bebış ıst ve hymary bebışlerınız kac kılo dogdu
canım benim bebişlerim 46 cm. sergen 2000 tuna 1830 doğdu..kuvöze hiç girmedi.
benimkiler 2100gr.44cm Sarem,2280gr. 45cm Halem doğdu.
Perşembe 1 ayımız doluyor,Ctesi doktora gidicez,bakalım kiloları ne olmuşşopuyorumnanaktan
maşallahhhhhhh...
evet marry belkide bu belirsizlik canımı sıkıyo eşimede bu günlerde sinirliyim kafa kafaya verip konuşamıycam ama ona sinirim geçsin konuşucam beni alibey paklar gibi bakalım artık hayırlısı olsun
cananım canını sıkma..çocukların bereketiyle gelecek.sen ali beye git .kızlar çok memnun..

maşallah canım38 ol inşallahhh

dırım marry kaswa wavy canbebek penses kevser muallim abla medine vil çekirge? ....kızlar hepinizi öpüyurzzzz

iyiyim canımcım sen nasılsın... sağlıkocağına gittim..tetanoz aşısı vurdular....

kayra canım banada vurmuşlardı.. benim pek ağrım olmadı seninde olmaz inşallah..

aşı ağrıdamı yapıyormuş.... bilmem şimdilik bişey yok..... benim sıkıntım nefesimle zor alıp veriyorum bazen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…