Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

resim040eh.jpg

çok sağol medinecimm opuyorumnanaktan
darısı başınaaaa

bebişimmm kuşum bana gelll cnm ben bakimm size

hymarry görüşlerim öteki tarafDA bildirdimm

Faceye atımmm resımlerııı aska gelıp Ömerıme bı Şıır bıem yazdım

hymarryyy maşallah kuzum yaa.:nazar: valla benim bile gelip yiyesim geldi haleyiopuyorumnanaktan

sağolun canlarııımm,medinecim,dırımım,wavyymm,villcim,cananımm,
bizi sizler varettinizzz ,
hepiciiniz yavrularınızakaydirigubbakcemile3 sağlıkla kavuşup sevişin bööle inşallaahhopuyorumnanaktan

dırımım akrostişin harika vallaha yyyaaw,edebi hatun seniizemuszemus
sareyi besliyom tek elimle yazarken yorum yapamadım ordaa

bu arada sare küçük amaaaa çivi gibi kıpır kıpırr

ama babası sareyi ömere verecekmiş öle dediiii.....orada nezaketten bişi demedim ama kim kimi beğenirseee artıkkkkk

kıslar geçmişi okuyamadım. herkes iyidir umarım..
bu arada pamukla konuştum. bebişte aramış sanırsam pamuğun kabul günü bugün:))
drlara haftaya pzt doğumu planlamışlar... çok kilo almış pamuk o yüzden zorlanıyor biraz. ama maşallah bebişlerin kilosuda süper. allah hepsini nazarlardan saklasın. kolay doğumlar nasip etsin...

kıslar geçmişi okuyamadım. herkes iyidir umarım..
bu arada pamukla konuştum. bebişte aramış sanırsam pamuğun kabul günü bugün:))
drlara haftaya pzt doğumu planlamışlar... çok kilo almış pamuk o yüzden zorlanıyor biraz. ama maşallah bebişlerin kilosuda süper. allah hepsini nazarlardan saklasın. kolay doğumlar nasip etsin...

ben de ariyim müsait zamnda bari,ben de 16 kilo aldım ama çıka çıka minicik çıktılar,
onun söyledikleri kilolar harika kilolar maşallah,
varsın alsın,10 günde verdim ben hepsini vallaha,,
kız benim telefonlarımı açmıyon,nasıl aradın pamuğu sen, bilmeden bişeyden dolayı veto mu yedim yoksa:kedi:

dirim yirim mananee:dilcikar:
perşembe belli değil ama yine bi kaç eksik için çıkıcam 2 saatlik falan yani:kedi: izin vsarmı izin:))

kıslar bu arada bu hafta nst ye girecem . hani günün herhangi bi saati gidip mi girmem lazım yoksa ne bileyim bi kasılma falan olunca mı. serdar bey pzt randevusuna nst ye girde gel dedi. ama ne bilem yaw non stres testimi. adamı strese sokarım testimi ne olduüu belli değil bu testin:kedi:

hymarry yavrum yazdım ama görmemeişsin sanırsam. gündüz eşimin işyerindeydim. telefonları annemde unutmyuşum. şimdi annemdeyim. mama yedim azcul uzandım sonra aklıma pamuk geldi yarın için doğum olabilir demişti onu aradım. şimdi size laf yetiştirmeye çalışıyom.. yoksa sana veto falan ayıp ediyon. kardeşim benim...

bu arada sare küçük amaaaa çivi gibi kıpır kıpırr

ama babası sareyi ömere verecekmiş öle dediiii.....orada nezaketten bişi demedim ama kim kimi beğenirseee artıkkkkk

nezaketten bişey demedim demek hayır ben bu işe katılmıyorum demek sanırım,
vallaha evde kalıcak bu kız kaydirigubbakcemile3

hymarry yavrum yazdım ama görmemeişsin sanırsam. gündüz eşimin işyerindeydim. telefonları annemde unutmyuşum. şimdi annemdeyim. mama yedim azcul uzandım sonra aklıma pamuk geldi yarın için doğum olabilir demişti onu aradım. şimdi size laf yetiştirmeye çalışıyom.. yoksa sana veto falan ayıp ediyon. kardeşim benim...

iy varsın öyle olsun,
dedim bu kız telefonumu ikinci kez çaldırmazdı ne oldu yaaaw,dedim :sm_confused:
iyi bari..

kızlar ben kızlar biraz uyumuşken kestireyim,
kocam da uyuyor,biraz kıvrılayın yanına,sanırsınız bütün gece o bakmış hıh :umursamaz:

dırımım bir karışıklık olmuş,damat dedik ama bu kadar da tickerı yapılmaz ki,
bakıyom bakıyom yanlış mı görüyorum diyorum,
bir gülüşünüz ömre bedel damatlarım falan yazsaydık bari:roflol:,

X