Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn..................ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........................

biz iyiyiz yavrum sen hala çalışıyon haldır haldır kıs boşver artık işi gücü hamileleiğine bak sen .yerimseniben bu rüyanın bi benzerini 3 aylık hamile bi arkadaşımda görmüş bebeği doğmuş ama hiç eşyası yokmuş yavrum ben sana bi biberon bile alamadımmı diye ağlıyomuş rüyasında bence sizin bebekler bolluk bereketle geleceklerrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yav kız bu be enerji ben hamile değilken bile bu kadar iş yapmışlığım yok ay siz ne yiyip ne içiyonuz kız bu kadar hareket nerden geliyo dirim sana işin sırrınımı verdi yoksa:sinifsinif:

canımmmmm allah kolaylık versinnn işin çok zor ama allahtan yalnız değilsin anacığın var yanında kıs hani siz gitmeden bana gelecektiniz cadııııkötükedihüso

merak ettik tabi sabah bi çıktın akşam oldu hala ses yok senden şaka şaka herşeyin yolunda olması çok sevindirici hadi işallh 38 leri görürsün kendine çok çok iyi bak kızıma oğlumada tabi bu arada senin isimler bellimi ben hala kıza isim bulamadımda opuyorumnanaktan

ben hamile olaraktan soracağım tek şey 4 yıl nasıl geçti büyütmüşsün ama ömründekaç yıl geçti bizlerde yapabilecekmiyiz bebeiş istiyoz dirim marry yapıyo gerçi ama benim çok endişeleirm varrrr hastalıkları dişçıkarmaları konuşmayı öğrenmeleri tuvalet eğitimleri nasıl oluyo ya bize uzun uzun anlat hayatımm:kahve:
cananımm kıss rüyamda seni gördüm hepimiz doğurmuştuk aynı odadaydıkzemuszemus
canım işi bu ay sonu bırakıyorum. artık bende zorlanmaya ve biraz aksatmaya başladım budq canımı sıkıyor... yoksa doğurana kadar çalışırım dermişim:kedi:
bu sıralar çok rüya görüyorum ve korkutuytor beni ne bilem yaw:sinifsinif:
amin canımm inşallah bereketleriyle gelir tüm yavrular..
iyiyim kevsercim ya bende sabah buralardaydım öğlenden sonra eşim öğrencilerine kurs için test kitapçıkları almaya mecidiyeköye gidecekti hemen takıldım peşine ama kitapçıya gitmeye fırsat olmadı bebeklere battaniye baktım kalın polar battanşye modeli güzeldi 22 lira taçın nevresim takımlarına baktım 65 lira beşiklere baktım epey vardı banyo havlusu baktım göremedim ama hiç birini almadım fiyat araştırması yaptım sadece ordan kocişe ayakkabı aldık ordan cevaire geçtik karnım için badem yağı alacaktım kalmamıştı ordan mothercareye bakayım ind bişey varmı dedim ama çok pahalıydı ama enfes şeyler vardı sadece tulum tarzı badiler aldım acayip ucuzdu paketi 2.90 dı pakette 3 tane var tanesi 1 liraya geliyodu sudan ucuz 2 kıza 2 oğlana alayım dedim ama malesef sadece 1 paket erkek kalmıştı bende 2 paket kıza 1 paket erkeğe aldım neyse erkeğe başkada alırım artık bi pakette 7 li badiler vardı uzun kollu alttan çıtçıtlu 55 lira idi pahalıma geldi almadım cumada eminönüne gidicem bakayım orda fiyatlar nasıl yavaş yavaş alışverişe başladım anlayacağın sen nasılsın kızçeler nasıl

canan kıss bak ne dicem. bende o bahsettiğin 3 lü tulumlardan erkek için 2.5 kg olanlardan var. ben onu hastane çantama koyayım. hymarry allah izin verirse ziyaretime gelecek o zama nona vereyim. sende paşana giydir olur mu...bu arada o 7 li takımlar demstocta 35 tl.. ben almıştım kızlara bi paket. kardeş kardeş giyinsinler:)

kızım nerden çıktıysa pardon canım yaa... "...aman kızım iyiyken çık al..." yazmışımhiç böyle ağız alışkanlığım da yoktur ama, kızlarım mı söyletti ne naniknanik bu arada badiler çok ucuzmuş gerçekten ya, kusmuk beleri bile daha pahalı.... mothercare den dimi?
kızımmmm varya seni öperimmm Şeniz bende bu hafta demstocktan havlu gibi elbeziler aldım. 1 tl idi tanesi..:kedi:
merhaba online olan arkadaşlarım
canan cabebek dırım kevser marry kaswa wavy .penses.... nasılsınız....benim yavrular çok huzursuzzzz
uyuyorlar hemen uyanıyorlarr

dün benbim iş arkadaşım geldi bana nazar boncuklu kolye almış.. yarında evinde yasin okutuyormuş beni çağırıyor gideceğimm..ama çok yorgunum..uykusuzummm
canım kendine dikkat et. dinlen bi güzel.. erkek bebeklerde kızlara göre daha çok gaz olur derler. gazları vrdır belki.. bid3e cananın dediği gibi oku üfke yavruları her fırsatta. anne babanın bile nazarı değer güzelim..

herkes ruhani takiliii

kızlar öpüldünüz koca göbeklerinizden ...........ve bebişlerininizin o güsel poposında

ayy gider ayak gördüğüm rüyamı anlatacam annemlerin yatağının ucunda park yatak var rüyamda ömer artık ayağa kalkabiliyormuşş......ayy diyorum nasış tutacam ya kendini atarsa diyom
alişide diş çıkarmış görüyom

ay bu rüyalar nolcek yaw... Allah hayıra çıkarsın gülüm. ne güzel hem yürütmüş hem dişlerini çıkartmışsın... kaydirigubbakcemile5 gecemiz gündüzümüz onlarla geçince rüyalarıda onlar kaplıyor.. bende bu gece yine3 erken doğum yaptıüğımı gördüm. wc ye gidiyorum biri ile karşılaşıyorum bna diyorki naptın odayı falan süslettinmi şerbetliklerinle ikram yaptın mı bende diyom. nerdeee hastaneye zor yetiştik hiç bişey yapamadık diyom:sinifsinif: sonra odaya gidiyom . odada başkası yatıyor benim yatakta diğer yatakta da canan kıss sen yatıyon. bebişlerden birini emziriyonopuyorumnanaktan
diyom ben taburcu olmadım yatağım nerde .. neyse burası falan diyolar. kızları gösteriyolar bak yarenle ceren burda diye. ay bi bakıyom maşallah yavrulara biri mavi gözlü bembeyaz diğeri de sityah saçlı esmer. ayyy bi tanesini alıyom cop cop emdiriyomkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan:nazar::nazar: allahım hayırlara çıkarsın inşallah..:Saruboceq:
gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn..................ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........................

günaydınnnnnnnŞeniz

Son düzenleme:
ahanda yine ceeeee demiş kaçmışşş laelaelaelaelae

günaydın herkeseeeee
bugün kızlaımın yarı kırkı oldu teyzeleri,annem gelicek,banyo yapıp giyinip kuşanıp,anneanneme,yani büyük ananeye giddip el öpüp dua alıcazz

dırımım rüyan hayrolsun kuşum,biz de hamileyken çok gördük,bilinçaltı rüyaları bunlar ama,,

bebişim canım bebeklerinin o şekilde olması normal canım,artık büyüyorlar,dünyaya alışıyorlar,anne karnı modundan çıktılar yavaş yavaş insan görsün kucak olsun istiyorlar,hiç canını sıkma,bak benimkiler hep kucakta olsun bakınsın gezinsin istiyorlar başından beri vallaha,bikaç saatlik uykularım var diyorum ya,normal canım,normal,sağlıklı olsunlar da yorulucaz artık..

kaswacığımın maşallah bebişler gayet iyiymiş,evham yapma hiç kuşum bak zamanında gelicekler,rahiim boyun da düşmemiş,dinlenmeye devam..

wavym nasılsın kuşummm?

hbbb kızlaarrr çok mutlu oldum sizlerle tanıştığım için
elbette sormak istediğiniz herşeye açığım:)giresunun espiye ilçesindenim ben,yani annem babam diyeyim:)çünkü ben hiç gitmedimm.bursadayım doğduğumdan beri.tekrar hbuldum diyorum kaydirigubbakcemile2

Hosgeldiniz...
Ah ne güzel ALLAH size bagışlasın yavrucuklarınızı...
Bende giresunluyum.. Gidin derim o muhteşem yerleri görmek süper :kedi:

Bu arada günaydın herkese iyisiniz inşaALLAH...
Ah ben hiç iyi degilim herseyden midem bulanıyo düşünün ki diş macunu kokusu bunun içinde kafamçokkarıştı
Gececek inşaALLAH yoksa doktora gidip bir serum yicem yada ne verirse alışamadım bir türlü...

medinem meşakkatli geçecek demek kii
ben bulantı yaşamamıştım,ama zordur eminim,Allah şifa versin canım..

ahanda yine ceeeee demiş kaçmışşş laelaelaelaelae

günaydın herkeseeeee
bugün kızlaımın yarı kırkı oldu teyzeleri,annem gelicek,banyo yapıp giyinip kuşanıp,anneanneme,yani büyük ananeye giddip el öpüp dua alıcazz

oyşş maşallah kuzulaıma benim.. ayy anneleri süsler onları şimdiopuyorumnanaktan
allah nazarlardan saklasın inşalah. nazar boncuğunu ihmal etme:nazar:
:nazar:

ben iyiyimde uykusuzum be gülüm.. gece artık hiç uyuyamıyor giibi bişeyim uyuyncada kabus görüyom yaw:KK43:(

Hosgeldiniz...
Ah ne güzel ALLAH size bagışlasın yavrucuklarınızı...
Bende giresunluyum.. Gidin derim o muhteşem yerleri görmek süper :kedi:

Bu arada günaydın herkese iyisiniz inşaALLAH...
Ah ben hiç iyi degilim herseyden midem bulanıyo düşünün ki diş macunu kokusu bunun içinde kafamçokkarıştı
Gececek inşaALLAH yoksa doktora gidip bir serum yicem yada ne verirse alışamadım bir türlü...

günaydın medineopuyorumnanaktan

Wayım günaydın canım :) Nasılsın iyisin inşaALlah......bebişlerde iyidir inş ..

ALLAH razi olsun haymaryy duanı eksik etme bebişler nasıl iyiler mi?

tünaydınlarrrrrrrrrrrr .......................ayyy yaa gece bu çocuğa bişi oluyor gece uyurken dönüyor ağlıyor

ellikere kalkıyorum yaaaaa........sabahda erkenden uyanıyolar ömer nasıl ağladı ağladııııııı

sinirim tavan yaptı .........bendede bi uyku bi uykuu 6 gün var adetime kasıklarım ağrıyo .....

offf ...bugün istikbale gidecem köşe koltuk bakacam ....kocamda sadece bakamakla yetinecen diyo

gıcık oluyorum yaaa.........evde bişey kalmadı oturmaya pöffffffffff çok kızdırırsa beni alırımdaaa

tünaydınlarrrrrrrrrrrr .......................ayyy yaa gece bu çocuğa bişi oluyor gece uyurken dönüyor ağlıyor

ellikere kalkıyorum yaaaaa........sabahda erkenden uyanıyolar ömer nasıl ağladı ağladııııııı

sinirim tavan yaptı .........bendede bi uyku bi uykuu 6 gün var adetime kasıklarım ağrıyo .....

offf ...bugün istikbale gidecem köşe koltuk bakacam ....kocamda sadece bakamakla yetinecen diyo

gıcık oluyorum yaaa.........evde bişey kalmadı oturmaya pöffffffffff çok kızdırırsa beni alırımdaaa

Tünaydın canım....
Dogsada sıkıntısı bitse diyoruz ama işte dogduktan sonrada ALLAH yardım etsin..
Dişlerin dolayı sanırım ALLAHım sabir versin...

Ben ne kadar begendim o kişe koltuklarıda alamadım ne yazık ki buraya falan geldik kaldı alamadım :gitme:

Tünaydın kızlar nasılsınız.Benim uyku tavan yaptı yine .Çok uykucuyumm.Ayy ne güzel hymarrycim ya bizde görüceekmiyiz 40 ları yarı kırkları falann.Medineciğim bu arada allah kolaylık versin canım çok kötüysen serum falan iste doktorundan ben çok şükür yaşamadım ama bulantı yakınlarımdan biliyorum çok kötü oluyo

tatlılarımmmmmmmmmmm nasılsınız?Hepinizi kucaklarım..bugün geç kalktım gece uyuyamıyorum hiç.Birde gripe yakalanıyorum.Boğazlarımda çok ağrıyor.Sipariş vermiştim netten ..bugün 3.gün gelmesi gerek onu bekliyorum.O gelsin biz anneme geçeceğiz gene..Annem evini özlemiş belli.Bende evimden ayrılmak istemiyorum ama mecburum ne yapalım?1 hafta kadar kalır geliriz gene inş.Şükür ki annem var o olmasa çok zormuş işimiz.Allah sağlıklı ömürler versin annelerimize.Annemden sık giremiyorum nete merak etmeyin giremezsem.. ben size haber veririm bir gelişme olursa...

Tünaydın canım....
Dogsada sıkıntısı bitse diyoruz ama işte dogduktan sonrada ALLAH yardım etsin..
Dişlerin dolayı sanırım ALLAHım sabir versin...

Ben ne kadar begendim o kişe koltuklarıda alamadım ne yazık ki buraya falan geldik kaldı alamadım :gitme:

cnm benim yaa yine sen doğsun de hamişlik benim çok sıkıntılı idi ondan bu günlere .çok şükür işte şimdide yorgunluk çok başka bişey yok yaniiii

cnm ben salonumu dağıttım hamişken çocuklara oda yaptım iki çekyta kaldık o yüzden gelen biri oldumu sandalye tepesinde olmuyıor yaa

Tünaydın kızlar nasılsınız.Benim uyku tavan yaptı yine .Çok uykucuyumm.Ayy ne güzel hymarrycim ya bizde görüceekmiyiz 40 ları yarı kırkları falann.Medineciğim bu arada allah kolaylık versin canım çok kötüysen serum falan iste doktorundan ben çok şükür yaşamadım ama bulantı yakınlarımdan biliyorum çok kötü oluyo

göreceksin cnm allahım ,izni ile yaa hiç merak etmee

günaydın herkeseeeee

Oy mis gibi olur kuzularım yıkanınca.Büyümüşlerde el öpmeye giderlermiş...Allah nazarlardan korusun onları,,günahsız meleklerim benim..:nazar:

Dırımım inş. geçecek gülüm..Sen nasılsın,dünyalar güzeli kuzularım nasıl?Baktınmı koltuk takımı..

Son düzenleme:
Bebişim seninle denk gelemiyoruz ne zamandır burada,canım iyimisiniz tatlım..Yavruların gelişimleri nasıl?Çok öperim sizi..

kaswacım bende geçen hafta griptim hemen atlattım çok şükür ballı limon çok ii geliyo tavsiye ederim çok geçmiş olsun.ne güzel annen yakın benimki uzak özendim walla sana

Wavy bu rüyaları görmen normal kuşum?ama uyurken hiç canın sıkılmaz kız senin.. ordan oraya geziniyorsun valla..Tarçınlı rüyanıda yorumunuda okudum...kaydirigubbakcemile2 wavy ben sütle içemiyorum muzu yoğurda karıştırıp yedim..Kaç tane yedin günde sen..opuyorumnanaktan

Dırımım inş. geçecek gülüm..Sen nasılsın,ünyalar güzeli kuzularım nasıl?Baktınmı koltuk takımı..

iyiler cnm ya yaramazlık yapıyolar....meyve saatleriydi yedirdik..

cnm primadan kargo gelecekti onu bekledim defolu bezler çıktı onları numune gibi yolladım

arkasından komsunun kızı geldi makyaj malzemesi satıyor kocasından ayrıldı kız 24 yasında daha ailesi çalışmayada izin vermiyormuş öle evde yapıyor o şimdi gitti

çocukların uyku saati az uyusunlarda ...çıkarız bu aradada duş alacam ben

X