Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

göreceksin cnm allahım ,izni ile yaa hiç merak etmee[/QUOTE]

inş. canım ya sende baya büyüttün ne güzel allahım bizlerede nasip eder inş.

kaswacım bende geçen hafta griptim hemen atlattım çok şükür ballı limon çok ii geliyo tavsiye ederim çok geçmiş olsun.ne güzel annen yakın benimki uzak özendim walla sana

Geçmiş olsun canım sen atlatmışsın..Ateş yapmasında önemli olan o..Bende limon yiyorum her yediğimde de aklıma ilk 3 ayım geliyor..Allahım gözüm dönerdi yerken birde limonlarımı bitirecekler diye korkardım sanki herkes yemeye bayılırmış gibi..Şimdi her ağzıma aldığımda nasıl yediğime şaşırıyorum...Gerçekten büyük nimet canım annemin yanımda olması,Senide üzdüm hakkını helal et olur mu?Allah acılarını yaşatmasında uzakta olsunlar..Görebilme, konuşabilme imkanın var dünyanın bir ucu bile olsa...Ölüm acısı zor..

Prima telafi eder mutlaka onu..Üzüldüm kıza Allah yardım etsin çalışmadan canı çok sıkılır..Gitde mis gibi duşunu al dırımım...opuyorumnanaktan

ay helal olsun canım ne demek şimdi konuştum annemle ii geldi sesini duymak.tekrar geçmiş olsun dikkat et kendine öptm opuyorumnanaktan

üzerimde çok ağırlık var kızlar gözlerim kapanıyor enfeksiyondan sanırım yatacağım biraz,..

ikiz gebelikte beta hcg tahlil değeri yüksek mi çıkar. adetim 5gün gecikti ve tahlil yaptırdım değer 1000in üzerinde çıktı ya 4-5 haftalık hamileyim yada ikiz olabilir mi?o yönde bi söylenti duydum da

canım çok geçmiş olsun.. annecik bakar iyileştirir seniopuyorumnanaktan

ay kuzum yaa uyuyamıyom zaten uyuyunca da böyle rüyalarla uğraşıyorum. ama inan çok etkiliyolar beni:sinifsinif: bu arada sizlerde de oluyormu sağdan sola dönerken sanki bebişimde lönk diye boşluğa düşüyor gibi oluyor. canım yanıyor yaw:sinifsinif:
Ben muzu ara öğün yaptım canım. saat ikide bir bardak sütle yiyorum. bide akşma yemeğinden 2 saat sonra sadece muz yiyorum bazende milk shake gibi yapıyorum içinede pekmez katıyom.. ohh şifa olsun bebişlere:))

ikiz gebelikte beta hcg tahlil değeri yüksek mi çıkar. adetim 5gün gecikti ve tahlil yaptırdım değer 1000in üzerinde çıktı ya 4-5 haftalık hamileyim yada ikiz olabilir mi?o yönde bi söylenti duydum da
canım adetin 5 gün geçmiş normal bir değer olabilir. biz genelde tedavi ile hamile kaldıüımız için transfer tarihine göre 12. gün değerleri ile cvp verebilirz sana. hakkında hayırlısı olsun. sağlıkla kucağuına al inşallah

Dirimmm atom karıncam benim.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan üzüyolarmı paşalar seni yaa:umursamaz:

aldım duşumu misss oldum ömer paşa uyandı ....alişi bekliyoruz gidecez....

wavy kusum yaramazlar özellikle geceleri ........uyutmuyolar yaaa.......

kaswa cnm çok geçmiş olsun yat dinlen .....

canan ..naberr

VIL görüşürüz canım.

Dırım söyle o paşalara gelirsem popolarını ısırırım onlarıın:jeyyar:

canan canım hemen hastane çantama atıyom. 3lü paketi:)) hymarry gelirse kesin yollarım onunla. ondan alırsın. nasuılsa aynı yakadasınız. güxelim bu arada outletinde hiç bişey kalmamış. geçen gittik eli boş döndük. talan etmişler bunuda bvelki erkek olursa diye taa ne zaman almıştjm:) senin oğluşuna kısmetmiş:))

evet wavy bana kısmet oldu iyide oldu tam olarak nerde deposu kartaldamı hani çok ucda değilse gideriz diyoda eşim

yok kartalda değil canım kozyatağında.. kozyatağı carrefour varya onunla karşılıklı. karşılıklı derken carrefour hyolun bir tarafında diğeri öbür tarafında..

valla canan çok ağırlşmadan yap herşeyini bak ben bi çık şeyi aldım bazılarını sonra alırım diye bıraktım. şimdi inan çok zorlanıyorum.benimde havuzlu hana gitmem gerek . ama gözxüm yemiyor( annem cmt gidelim diyor. ama sonra çok kslabalık olur seni iter kakarlar dedi. salıya gideriz diyor. ama ben hgidemicekmişim gibi geliyor.
ayaklarım çok şiş fil ayağı gibi oldu..otursam oturamıyom. yatsam yatamıyom. uff valla allahım çok büyük dağına göre kar veriyor bide daha büyük olsaydı karnım çok kilo alsaydım kalkamazdım yerimden..(

ohh dirim misler gibi olmuşsundur. valla ben pasaklı oldum hergün duşa girerdim şimdi duşa girmek o küvete çıkmak bile eziyet bana yaa.

inşallah gönlüne ve kesene göre bi takım bulursun canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…