Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kız maryyy kızlerını koy deyoom kız..............hımmmmmmmmm anladım ben onu sen yuz gorumluğu ısteyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..........................

vil canım hoş geldin..
minenl canım yurt dışında olduğunu farketmemiştişm canım. az kalmış gülüm. 2 hafta sonra kesin belli olur..

Medine canım bugün nasılsın bulantılar ne durumda?

Hymarry tatlı annecik dimek uyuttun kızçeleri he. ay dün eşime diyorum bi nazlı ağlıyolar duyman lazım insan dayanamıyor. o da heveslendi bi dahakine sesini kaydetcem kızçelerin:))
dimek göbekler düştü ay gözün aydın canım. şimdi daha rahat banyo yaptırabilirsiniz.

yaw dünkü buluşmmızın resimlerini KK ya koysun bebişim ben olmazsam söyle wavym yaww..

kız maryyy kızlerını koy deyoom kız..............hımmmmmmmmm anladım ben onu sen yuz gorumluğu ısteyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..........................

yok yavrum biz yüz görümlüğü mü gördük kızlarıma isteyeyim, KK kızları onlar,herkese açık kaydirigubbakcemile3
ama burdaki pc de problem var,resimleri diğer siteye yükleyip buraya akleyena kadar saaat geçiyori,ama dur bakıyım deniycem şimdi canım..

wavym Halem öyle işte pek nazlı zırlıyor kaydirigubbakcemile3

muallim canım. bu kalkanlar ik şey için kullanılıyor. 1- çatlayan meme uçlarının kolay iyileşmesi ve bebişleri emzirebilmek için. bide deliksizleri var. hani göğüs pedleri varya onların yerine kullanıyorsun. hem sütün boşa gitmiyor hem de üstün batmıyor.

güaydın sekerler nasılnız bebecikler bakalım herkese kucak dolusu sevgiler

günaydın cnm benimmm gerçi benim için tünaydınn

herkese günaydınn.
angeldan haber alan var mı kıslar?
bu arada kaç gündür özgeyide görmüyorum(
yok cnm yaa tlf nosunu vermedikii
ozgeyi yakaladım bi gün ama yazmadı

gunaydınnnnnnnnnnnnn
sanadaaaaaa ben sana küsüm amaÇok üzgünüm çoook

hayırlı olsun 5 haftalıkken görünür

suan 32 yasindayim ama kasimda 33 olacagim insallah
13 yillik'ta evliyim
ooo maşallahhh
Günaydın kızlar nasılsınızz

hadi bakalım hayırlı olsun cnm eeeee kk bağımlılık yapıyorr

ben sana koayacam ama haleyi koyabilrim sare ağlıyorduu ondan koymammm

ya bu ne bıde gogus kalkanı mı cıktı ya..............

evettttttttttttttttttttt

ahanda hatun açıklamışşşş

merhabalar aşıdan geldik bugün tam 6 ay doldu zaman ne çabuk geçti beeee 6 ayy rabbim yaşlarınada nasip etsin....

aşımızı olduk alim 810 gr almış (artık 500 gr almamız gerekti ama fazla oldu az)
ömerde 560 gr almışş çokk iyii kusmasına rağemn ...

diş için ömere krem verdi doktor ....

sersem gibiyim ama yoruldummmm

wavyy sen buradasında yok gibimi duruyonnn alltta ismin yokk bacım

geldimmm kızz uff oldu bebişlerimmm

bu ardaa normalde bugün yarı yaş kutlaması olacaktıı düğün nedeni ile iptal oldu

Foto geldi, haaaaanııımmm..
ıdare edin..

Aman allahım bu ne güzellik. Rabbim anne babasına bağışlasın bu melekleri. Hymarry canım güle güle büyüt kızçeleri.

hymarryy maşalah kızlarımıza
Dirim burdayım canım ama topicten çıkıp tekrar giriyom başka yerlere bakıyom. o yüzden görünmüyor olabilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…