Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

napım bacım yaaa. yapmadan olmuyo...benim cadı hergün üst değişiyoo..ütülemeden giydirilmiyo....

kayra haklsıın ama günlük ütüle ihtiyac oldukca

wavy cnm bu durum bayadır var yaa işte böle olunca yatacağım vakit karnumm acıkii

şu 5 . ayı bitireyim..işler için yadımcı alcam.haftada bir iki gün..ütü ve temizlik için... bana haftada bir temizlik yetiyor.. evde kimse kalmadığı için..

yok bende yemem bu saatte.... süt içmeye başladım.... birkaç gündür içiyorum.... o yetiyo.

kızlar ben ayaga kalkayım hemen baskı oluyor rahmıme zaten adım atmakta cok zorlanıyorum hele birde idrarım varsa..hani apış aranıza top koyun yürüyün..öyleyim işte ben.Bu bendeki rahim boyu kısalığımdan mı oluyor yoksa bu haftalarda bu normalmi acaba ya?Benim gibi olan var mı ...

dırım çocuklara kaç takım hastane çıkışı olan takımdan aldın.... birde alttan çıtçıtlı bady ler varya... onlar oldumu doğumdan hemen sonra....bennim kızıma büyük geldi diye htırlıyorumda..

kızlar ben ayaga kalkayım hemen baskı oluyor rahmıme zaten adım atmakta cok zorlanıyorum hele birde idrarım varsa..hani apış aranıza top koyun yürüyün..öyleyim işte ben.Bu bendeki rahim boyu kısalığımdan mı oluyor yoksa bu haftalarda bu normalmi acaba ya?Benim gibi olan var mı ...

doktora sordun mu güzelim... doğum yaklaşmış olmasın...

kayra 4 takım aldım hastane çıkışı aldım

6 tanede çıt çıtı badi aldım büyük geldi ama öle bişeyki hala oluyor esnek bi penye

canım bebeklerin duruşu nasıl. benim bitanesi altta tam idrar kesemin üstünde sanki. bazen zorluyor beni. bundan olabilr mi acep dedim.. bide yenimi başladı yeni başladıysa sdor doktoruna derim canım..

kayra canım anam bekaken dikkat et evlenince dikkat et formunu korumak için anacım hamilelikte bırakmak istiyom kenbdimi:))

kaswa canım sen geldin ben gidiyom gibi olacak yine.ama kociş yatalımmı artık diyor:KK43:(
öpüyom hepinizi iyi geceler

canım bebeklerin duruşu nasıl. benim bitanesi altta tam idrar kesemin üstünde sanki. bazen zorluyor beni. bundan olabilr mi acep dedim.. bide yenimi başladı yeni başladıysa sdor doktoruna derim canım..

kayra canım anam bekaken dikkat et evlenince dikkat et formunu korumak için anacım hamilelikte bırakmak istiyom kenbdimi:))

yanyana duruyorlar wavy kızın kafası aşağıda..son 1 haftadır arttı bu durum...zaten ayakta fazla kalayım baskı oluyordu ay korktum şimdi...

kaswa canım sen geldin ben gidiyom gibi olacak yine.ama kociş yatalımmı artık diyor:KK43:(
öpüyom hepinizi iyi geceler
yetişemedim hiç sana :gitme:bu arada 30 haftalık olmuş stickerin canımmmmmmmmm...zemuszemusopuyorumnanaktan

kaswa canım sakin ol. belki kafasıyla baskı yapıyordur. bence oturma kapa pcyi uzan dinlen yarında doktorunu bir ara sor canım benim..

gitmem gerek öpüyom..

X