Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydıııın güzleller. sohbet erken başlamış bugünnnn. herkes iyidir inşallah....

aminnn cnm aminnnn rabbim inş. nasip edecek cnm ....bende hayal edemezdim koyacağımı .....inş.rabbim izni ile oluyor herşey

günaydıııın güzleller. sohbet erken başlamış bugünnnn. herkes iyidir inşallah....

günaydın canımcığımmm nasılsınnn bebişler nasıl küçük prensesin nasıll

evet erken başladı valla

sağol canımm..eminim sizinkiler daha tatlı olacaklar...benimkiler bayram şekerioldukları için tatlılarr..görürsünüz hiç merak etmeyinn.....kızına yapar bizide kızı gibi görmesini isterdimm..ben küçük gelinim bana çok düşkündü çocuklar olunca 360 derece döndüü.. bakacak sandıı...ben baktırmam artık istesede..çocuklarım pislikten hasta olurlar
sen çok şanslısınnnn

günaydın teyzelerimmmm ve kardeşlerim sabah kahvaltımda merhaba diyeyim dedim size:ecrin_bebek:​
yerim ben yaaa....ya çok tipsiz oğulların var birde foto koyuyorsunnnlülülülülülü
gel canım gell ablamızsın sen gel yamacımızaa...kızları istemeye gidelimm..

günaydın canımmm

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bu ne kız böyle... kocan haklı bu kadar şikayet etmekte... tamam kocalarımıza taviz vermeyelim ama öldürmeyelimde be güzelim..... valla tebrikler..... aaaa valla tebrikler.... benimkinin yapmaması yapmasından daha hayırlı..... benimkide etrafımda pervane oluyo... aman sen otur ben yaparım diyor... ama nedense daha çok dağılıyor.... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 amannn boşver düşünmesi bile yeterli.....

HERKESE GÜNAYDIN ARKADAŞLARRRRRRRR !!!!!!!!!

bebişim senin kaynanayı duydukca kaynanam geliyoo aklımaaa

kızz biz elti olmayakk bakk benim kaynanada senin ki gibi hijjenikk

gidelim isteyelim ama 5 erkek yaaaaamustafa beyyy bize verdi hale ile sareyi bilginiz olsunnn hee

günaydın tatlımmm sen nasılsınnnnn:lepi:benişler nasılll sallasınlar dırım teyzelerine bi tekme bakimm

dırım kızım bu yakışıklıların nazar boncuğu varmı üzerinde..... valla nazar değecek.... benim babam çok büyük heyecanla torunlarını bekliyor... geçenlerde seninkilerin resimlerini gösterdim... içi gitti... işte böyle .... işte böyle olacak bizimkilerde diye bağırdı..... alkisalkisalkis

günaydın tatlımmm sen nasılsınnnnn:lepi:benişler nasılll sallasınlar dırım teyzelerine bi tekme bakimm

iyi canım bebişler .... şimdilik daha hiç gelme belirtileri göstermediler... sakin sakin ilerliyoruz... ama ben galiba anneme çekicem... annem ikiz kardeşlerimi 3100 gr ve 3000gr olarak normal yolla dünyaya getirmişti.... 38. hafta bitmek üzere iken.... inşallah bende onun gibi sakin geçiririm son günlerimi

bebişim senin kaynanayı duydukca kaynanam geliyoo aklımaaa

kızz biz elti olmayakk bakk benim kaynanada senin ki gibi hijjenikk

gidelim isteyelim ama 5 erkek yaaaaamustafa beyyy bize verdi hale ile sareyi bilginiz olsunnn hee
canım varya sahte davranmayı sevmem ama eşim üzülmesin diye gülüyorum..geçen geldiğinde benim suratım 5 karış..ama yorgunluktan..senin suratın niye böyle dedi..bende cevap vermedimm..oda ona yaptım sandıı..
yaaaa bende ikiz kız isiyorummm..cananda 1 tane var..

Canım benim fırsat buldukça gir canım topiğe çok mutlu oluyorum seni görünce yavrularımıda seni de öperim..opuyorumnanaktan

Canımlarım opuyorumnanaktan hepinize günaydın güzel günlerrrr...................

Nasılsın penses..?Allah yavrularını sağlıkla kavuştursun...Bir daha ki gidişinde daha da tombik olsunlar sağlıkla....Bende 4 kilo doğmuşum...kaydirigubbakcemile2 Bir ömürde faydasını gördüm....Alamamışım hızımı kaydirigubbakcemile3

var cnm varr ama ayetelkürsü takacam evdeki halk önce nazar ediyor
bi halam var aman allahım ölüyorr alişle ömer diyeeee
yiyo çocukları sonrada kocasına diyo dedesi hadi okuyalım nazar ettik diyo
allahım kadın ölecek severken neden daha önce doğmadınızzz neden ben şimdi sizi alırdım...bakardım diyo aliş 1 yaşını geçince alacakmışş ben ona hizmet edecem çümbülünü herşeyini yiyecem diyoo ....torunum olsa sevmem dünya bi yana aliş bi yana diyoo.........o yüzden annemin burada çocuklar ilgi manyağı oluyor valla
evde sapıtıyoruzzzz......
seninkiler belkii daha güselll olacak kuzummm babişin de halam gibi nöbet tutarr

inş......... cnm inş....

kızz wavy iki kızı varrrrr henüz taliplisi yok sanırım .......

bende senin gibiydim cnm kaynanam ben 15 günlükken geldi kalmaya eşim kahvaltı hazırladı ...yedik içtik....neyse kadın oturdu sonra dediki ben uzanayım az ...anam eşim bu bi yattı kalkımıyolar çocuklar daha küçük ya sesleri çıkmıyo karnım acıktı tabi
kalktım kabak yapacam kadın kalmış aaa maşallah maşallah diyo ne yapıyon dedim kabak yapacam ...aaa iiiyiii iyiii diyo ben pırasa yapıyon sandım bu sene iki kere yaptım yaktım midem bulandıı dedi....yani ben kabak pişirecem o yiyecek..

eşimde kalkmış bağrıyo sen yat neden yemekyapıyorsun
annem yapar ....bende sen gibi surat yaptım saf kocam anlamdı
annesi gitti annen yemek vs. yapmıyor dedim...artık istemiyo hizmet etmek dedim
banada gelmesin yararından çok zararı var dedim ben kendi işimi görüyorum dedim..odur budur gelmiyorrr

Canım benim fırsat buldukça gir canım topiğe çok mutlu oluyorum seni görünce yavrularımıda seni de öperim..opuyorumnanaktan

hımmm morel oluyo dimiii bebiş yeni anne girebiliyooo dırım zaten çıkmııyooo bende girerim diyorsun dimiiii seni gidi seniiii

şaka bi yana gelsin yeni annişlerimiz
ama inan tek bebeklerine bakan burada daha çok oluyor tecrübelerden faydalanıyor ben öle oldum eski ikiz annesi arkadaşlar var gulan06 ,nazlımelek,rüzgarım,ismi aklıam gelemyen özelden yazıştık onlarla ama hep bilgilerini verdiler ...bizi bizden başka anlamıyor çünki yaaaaaaaaaaaa

bide kaynanam bana demezmii ayy bende ikiz baktım sayılırr 2 yaş var çocukların arasında ikiz bakmış sayılıyormuşşş bayılacam yaaaaaaaa

bide hala bez parası mama parası hesabı yapıyorrrrrrrrrrr

Son düzenleme:

Aaa senin ikiz kardeşlerin var öylemi?İnş.sende o vakitte doğurursun o kiloda..Hatırlıyormusun büyümelerini nasıldı?Şimdi ki ilişkileri nasıl?

kızlar ömeri görüyorsunuz dimi resmen duruşu ben yaramazlık yapıyorum diyor ya

dişleri çıkacak sanırım de 5 paramka ağızda kuzumda yaa birazda huysuzluğu ondan

ayyyy kaswa cnm gece dedim ya cerrahpaşayı aracam yaa gece 1 de aradım dolu dedi..
sabah 5 de aradım dolu dedi sanırım ortapeti hiç boş değil ne yapacam ben ya başka yere gitmekde sitemiyorum ayın 8 de bizim aşımız var doktor muaynemizde olacak o zaman söylecem randevu alamadığımı yaaa............olmadı gidecem direk...

ben hatırlıyorum tabiikiiii.... bir kız bir erkekti... ama kızımızı 1 yaşında kaybettik..... erkek kardeşim şu anda 32 yaşında amerikada yaşıyor.... ama her doğumgününde eğer oradaysa telefon açıp mezarına çiçek bırakmamızı ister..... farklı bir çekim gücü herhalde bilemiyorum.... ama gerçekten bu güç farkediliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…