Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

3 ay mı ...delikafadulden mafoldumbenmafoldumben

kızlar slm.. benden kötü haberler şekerim 50 lik 158 çıktı (

Geçmiş olsun kevserim ..Şurada boğazını tutacağın topu topu kaç gün sıkma canını canım Benim 50 lik sınırdı 100 lükte cıkmadı bir şey..Gene de diyet yaptırdılar.Ama geçen gün ki testte emin olundu ki yok...üzülme.......opuyorumnanaktan

Çok şaşırdım ne tahlili ki canım o senden 200 lira almışlar.Anlaşmaları olmayan bir şey miydi acaba?Çünkü sgk randevulu gidersen para verilen tahlil çok azdır.Bende sevmem o kadını birde tüp bebeğin başına oturtturdular onu..Ne başarısızdı..Kapandı zaten tüp bebek ünitesi..Onun derdi, neydi biliyormusun? sgk anlaşmalı olunca bu az para alıyordu ve ters düştüler idare ile..Hastalarla da zaten az para alıyorum diye ilgilenmiyordu.Bu uzaklaştı bir ara oradan..Ama hastane iyidir gerçekten Çok iyi doktorlar var orada Kadın doğumcular hariç..Hepsnii, çok iyi tanırız biz o hastanedekilerin..

Kocam geldi canım keyfim iyi..Ama bende de uyku yok ne olacak bu böyle ya..Kaç gündür hiç uyuyamıyorum...Ne yapacaksın şimdi sen yarın gidecekmisin cerrahpaşaya..

Kocam geldi canım keyfim iyi..Ama bende de uyku yok ne olacak bu böyle ya..Kaç gündür hiç uyuyamıyorum...Ne yapacaksın şimdi sen yarın gidecekmisin cerrahpaşaya..

cnm randevu alamıyorum ayın 8 kadar deneyecem olmazsa 8 de aşı için gidecez o zaman gidecem bide sabah deneyecemm

ohhh gözün aydın valla yaaa gelmiş kocan

bu uykusuzluklar ileri doğru daha çok olacak

Demek daha artar diyorsun ....Kaç canım kaç ben oyalanırım birz daha öptüm senide yavrularıda...Kolay gelsin canım..opuyorumnanaktan

günaydın kızlar günaydın wavym.yaaa benım bebeklerın kıloları epey bı muhabbet olmus arkadasım .evet arkadasların dediği gibi herkesın gebelığı farklı oluyo lütfen kafana takma bence senın bebişlerinin kılosu çok güzel.kaswaam evet canım haklısın yedığıme içtiğime çok özen gösteriyorum şimdiye kadar hiç bukadar düzenli beslenmemıstım canım belkı onunda faydası olmuş olabılır ama dediğin gibi önemlı olan hepımız için sağlığı bebişlerimizin.sonra benım wavyım sen mı yazdın tam hatırlamıyorum ama 1650 gr doğmusum bebekler belkıde annelerıne çekecektır demıssın o hiç bellı olmaz canım sabır et bekle daha zaman var .ona bakarsan bende 4bucuk kılo doğmusum .annem 4 bucuktan aşagı çocuk doğurmamıs kı......

kızlar dün doktora giittik artık herhafta gidiyorum bılıyosunuz bı hafta suyuna bakıyo bı haftada kılolarına .dünde suyuna baktı suyu çok iyimiş devam dedi 4 litre suya.zor oluyo ama yapacak bişey yok hersey onlar için sonra kılomu tarttı 82800 olmusum gecen hafta 81200düm ne kadar çok kılo alıyom ben böyle yaa .inşallah boş boş kendıme almıyorumdur.gercı onunda bı önemı yok da.bırde tansıyonumu ölçtü 12.8 çıktı .iyi dedi tansıyonda düzene girdi hamdolsun .şu haftamıda sorunsuz bı doldursam allahın izniyle hersey daha iyi olacak ozaman.bebişlerim kafa kafaya vermıslerdı bir görseydınız .

canım beni çok üzdüler çok çektim ama değdii.. allahıma bin şükür kucağımdalar..allahım tek dileğim herkese versinnnn..
iyiyizz teyzoşuuuuu..şimdi karınları ytok altları kuru yatıyorlarr.inan banada biri yasa bunları hiç uyanmam...gerçi hamileliğim boyunca böyleydi ama ben rahat değildimm..kızlar yatınn uyuyunnn..tabi ne kadar yatabilirseniz karr..ben doğum yaptımm daha 2 haftam vardı.. annem dediki ne yaptın daha 2 hafta yatacaktık..öok güldümm ama haklıymışş..kendine iyi bak yat rahim ağzı önemli canım

:enbuyukkk:

penses canım günaydınn...maşallah ya sende yaklaştın yavrularaaaaaa....

canancığım günaydınn..annem pazar geliyorr..marrye ayarlayıp gidelim çok merak ediyorummmmmmmmmmmmmm kızlarını..

günaydın teyzelerimmmm ve kardeşlerim sabah kahvaltımda merhaba diyeyim dedim size:ecrin_bebek:​

Son düzenleme:
bebiş istiyoz arkadasımebıslerıne baktım çok tatlılar maasallah canım yaa .inşallah bizde o günlerı görürüz .valla sizinkiler bıraz garıpmış ozaman benım kayınvalıdem çok aanlayışlı bırı.herseyın en iyisi olsun ister herzaman yanıma gelecek bırlıkte bakacagız bır müddet allah izin verırse. bır de çok fedakar bı anne .o yüzden ben o konuda çok sanşlı hissediyorum kendımı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…